Courtney Cox i Lisa Kudrow razem na 25. rocznicę Friends’a

Kultowy sitcom „Friends” obchodził w ostatni weekend 25-lecie istnienia. Courteney Cox i Lisa Kudrow były z tej okazji razem. Poznali się u Charliego Putha, ale wszystkich innych brakowało. Jennifer Aniston, Matta LeBlanca, Matthew Perry’ego i Davida Schwimmera nie było.

Charlie, Lisa i Courtney razem na zdjęciu na Instagramie

aktualności celebrytów przyjaciele reunion hollywood

Przyjaciele mają 25 lat!

„Przyjaciele” w ostatni weekend skończyli 25 lat. Fani popularnego sitcomu świętowali jego rocznicę w mediach społecznościowych. Tam rozmawiali o swoich ulubionych odcinkach, a zorganizowano quizy na temat różnych wydarzeń z nich.

W ten sposób zarówno aktorzy, jak i fani mogli udowodnić, że są rzeczywiście największymi fanami tego sitcomu. Oczywiście fani również wykorzystali tę okazję, aby wezwać aktorów na nowy odcinek.

„Zjazd Przyjaciół” w płomieniach!

spotkanie przyjaciół - gwiazdy Hollywood Courtney Cox

Courteney Cox i Lisa Kudrow świętują razem

W tym roku odbyło się wiele nostalgicznych spotkań wszystkich lub prawie wszystkich aktorów „Przyjaciół”, o których również pisaliśmy. Dobrym tego przykładem są urodziny Courteney Cox i Jennifer Aniston. Wszyscy oprócz Matthew Perry’ego wzięli również udział we wspólnym talk show i byli bardzo szczęśliwi dla siebie i fanów. Z tego powodu jasne jest, że aktorzy stoją obok siebie i przez sitcom nawiązali też w życiu wielką przyjaźń. Ale jednocześnie są oczywiście bardzo zaangażowani i trudno spotkać ich wszystkich naraz. Monika i Phoebe, aktorka Courteney Cox i Lisa Kudrow, miały dla siebie czas w ten weekend. To oczywiście bardzo miłe i pokazuje, że poszczególne gwiazdy z tego sitcomu są również dobrymi przyjaciółmi w prawdziwym życiu.

Charlie Puth był obecny na ciepłym spotkaniu dwóch aktorek z Friends 

przyjaciele reunion hollywood charlie puth

Co to było za małe spotkanie??

O co właściwie chodziło w małym spotkaniu aktorek Friends Courteney Cox i Lisy Kudrow? Zjedli razem kolację w towarzystwie piosenkarza Charliego Putha i cała trójka zdecydowanie przyciągnęła uwagę dziennikarzy i fanów. Courteney Cox zrobiła świetne zdjęcie i to? na Instagramie wysłane. Napisała: „Próbuję zachować spokój w całym tym upale # 25”. Lisa udostępnił również zdjęcie z obiadu. Napisała: „Cieszymy się, że możemy świętować i płoniemy w płomieniach”.

Znowu trzy szczęśliwe twarze

zjazd przyjaciół hollywoodzka aktorka Lisa Kudrow

Do dziś fani liczą na nową serię sitcomu z tymi samymi aktorami

wiadomości o gwiazdach zjazdu przyjaciół

„Przyjaciele” spotkali się w tym roku kilkakrotnie 

hollywoodzkie spotkanie przyjaciół aktora

Thanks! You've already liked this