Bransoletki męskie: na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Raczej błędem współczesnych czasów jest to, że tylko kobiety powinny nosić biżuterię. Nawet w starożytności szczególnie bogaci mężczyźni nosili go jako symbol bogactwa i statusu społecznego. W dzisiejszych czasach biżuteria męska służy jako dodatkowy środek wyrażania indywidualnego charakteru mężczyzn. Dlatego ważne jest nie tylko podążanie za aktualnymi trendami w modzie, ale przede wszystkim za własnym gustem i osobistym stylem. Jedna z najpopularniejszych biżuterii w tym kontekście pozostaje Bransoletki męskie. Na szczęście jest ich mnóstwo do wyboru, nie tylko w wielu lokalnych sklepach z modą, ale także w Internecie. Czy Ty też lubisz modne męskie dodatki? A może szukasz eleganckiego prezentu dla ukochanej lub najlepszej przyjaciółki? We wszystkich przypadkach kilka następnych wierszy będzie dla Ciebie bardzo pouczające i przydatne. Zostań z nami i dowiedz się więcej o bransoletkach męskich oraz o tym, co powinieneś wziąć pod uwagę przy zakupie lub rozdaniu!

Kotwica jako popularny motyw męskich bransolet

casualowy design z kotwicowymi męskimi bransoletkami

Jakie są najnowsze trendy w męskich bransoletkach?

Obecnie ponownie obowiązuje zasada trendu: mniej znaczy więcej! Nawet z biżuterią. Akcesoria dla mężczyzn muszą być subtelne i minimalistyczne w designie. Tak ponadczasowa i elegancka, a także innowacyjna i atrakcyjna. Metal w srebrze i złocie powraca w modzie, a stal szlachetna w połączeniu ze skórą lub tkaniną jest równie często i chętnie noszony przez wielu świadomych mody mężczyzn.

Kolorystyka jest raczej stonowana i klasyczna, a skóra przeżywa swój niekwestionowany powrót.

Oprócz minimalistycznego wyglądu na szczycie listy znajduje się również sportowa elegancja. Bomberki i topy oversize powracają do mody i są preferowane przez młodych i młodych duchem. Nie tylko subtelne bransoletki męskie pasują do tego, ale także nieco masywne bransoletki z łańcuszków rowerowych wykonane ze stali nierdzewnej i srebra. Ale w żadnym wypadku nie powinno to być zbyt dobre. Jeśli nosisz również inne biżuterię, spróbuj połączyć je ze smakiem i nie przeciążaj swojego stroju.

Oryginalny chłód z męskim akcentem

łańcuszek rowerowy męska bransoletka ze stali czarnej

Polegaj na wysokiej jakości materiałach

Niezależnie od tego, czy szukasz bransoletki dla siebie, czy chcesz podarować komuś stylowy prezent, przy zakupie powinieneś zwrócić szczególną uwagę na materiały. Duża część mężczyzn jest zdecydowanie za skórą. Może to być skóra dwoina lub wierzchnia warstwa skóry, a może nawet skóra licowa. Najważniejsza jest dobra jakość, bo tylko ta skóra okazuje się ponadczasowa i nieskomplikowana, dając jej użytkownikowi poczucie wolności. Ponadto skóra ma wspaniały, autentyczny zapach i staje się coraz piękniejsza i wygodniejsza w noszeniu. W stylu kopertowym lub plecionym, z drobniejszymi lub nieco grubszymi paskami, skórzane bransoletki dla mężczyzn są po prostu niesamowicie eleganckie i jednocześnie męskie.

Wysokiej jakości skórzana bransoletka w stylu warkocza

skórzane męskie bransoletki ze stalą nierdzewną i napisem

Bransolety ze stali chirurgicznej, znanej również jako stal 316L, również od pewnego czasu zyskują na popularności. Ten materiał nie tylko wygląda modnie i fajnie, ale również wyróżnia się wysoką odpornością i trwałością. Jej połysk jest optymalnie zachowany nawet w śniegu, deszczu i pocie, a wszystkie możliwe stopy są na nim po prostu idealne.

Fantazyjna bransoletka męska z delikatnej skóry i stali chirurgicznej

męskie bransoletki ze stali chirurgicznej i skóry

Naturalne materiały, takie jak drewno i kamienie, są oczywiście również bardzo odpowiednie na męskie bransoletki. W szczególności bransoletki z pereł stały się ostatnio bardzo popularne i często noszone przez mężczyzn. Przede wszystkim onyks i lawa wysuwają się na pierwszy plan przy tworzeniu biżuterii męskiej, ale wielu preferuje również motywy mistyczne i etniczne, takie jak Ganesh, Budda czy ręka Fatimy.

Multi bransoletka z kokosa w neutralnych kolorach

bransoletki męskie materiały naturalne koraliki kamienie kokos

Zapięcia do bransoletek i rodzaje zapięć

Zasadniczo zamki są zawsze tam, aby całość była bezpieczniejsza i bardziej niezawodna. W przypadku bransoletek męskich mogą one jednak również pełnić dodatkową przyciągającą wzrok rolę, ponieważ jest ich naprawdę dużo. Zamknięcia sękowe, metalowe, dociskowe, magnetyczne i otworowe, żeby wymienić tylko najczęściej używane. Sportowe męskie bransoletki paracord często mają nawet wsuwane zapięcie z tworzywa sztucznego, co jeszcze bardziej dopełnia biżuterię.

A co z tobą? Czy wiesz już dokładnie, czego szukasz??

Zespół redakcyjny życzy dużo zabawy w myśleniu i wyborze!

Bransoletka perłowa wykonana z lawy z własnym znakiem zodiaku

Męskie bransoletki zodiaku Panna z kamieni lawy

Thanks! You've already liked this