Tatuaże 3D – 90 najpiękniejszych motywów, które natychmiast przyciągają wzrok

Tatuaże 3D są absolutnie modne i są NAJBARDZIEJ popularnymi tatuażami. Imponują swoim realistycznym efektem i są szczególnie efektowne i czarujące zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. W zależności od motywu, rozmiaru i części sylwetki można osiągnąć pożądany efekt i jednocześnie wydać pewną deklarację. Często trójwymiarowe tatuaże są również nazywane realistycznymi. Wynika to z odcieni, które tworzą efekt 3D. W umiejętny sposób grawerowane motywy są optycznie podkreślone przez skórę i naprawdę wyglądają jak prawdziwe. Takie tatuaże są nieco trudniejsze i bardziej czasochłonne, dlatego warto wybrać naprawdę dobrego tatuatora, aby mieć pewność. Jeśli wszystko jest w porządku, prawdziwe dzieła sztuki skóry powstają pod igłą jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, co Cię zadziwia.

Tatuaże 3D zawsze wyglądają jak prawdziwe 

3d tatuaże na ramieniu wewnątrz oka

Trójwymiarowe tatuaże mają różne wzory i style. W zależności od własnego gustu możesz znaleźć dla siebie najbardziej odpowiednie i piękne. Dziś mamy dla Ciebie zróżnicowaną galerię zdjęć, w której najprawdopodobniej znajdziesz najlepszy pomysł lub przynajmniej wystarczającą inspirację do swojego tatuażu 3D.

Biomechanika tatuaże 3D

Biomechaniczne tatuaże optyczne od dawna cieszą się dużą popularnością, głównie wśród mężczyzn. Ale wiele kobiet ma również takie elementy nakłuwane w niektórych częściach ciała. Podczas tatuowania kolory i cienie tworzą złudzenie optyczne. Na pierwszy rzut oka wydaje ci się, że widzisz rozdartą skórę. To ujawnia części mechaniczne, podobne do robota. Tatuaże biomechaniczne są w zasadzie czymś dla odważnych i nie należą do małych i subtelnych tatuaży. Powinieneś zatem zastanowić się z dużym wyprzedzeniem, czy i przede wszystkim gdzie na ciele chciałbyś uzyskać taki tatuaż 3D. Często preferowane są ręce i nogi, ale jednocześnie należą do tych części ciała, które są znacznie trudniejsze do pokrycia, szczególnie latem. Z drugiej strony klatka piersiowa, brzuch i plecy mogą być dużo tańsze, jeśli chcesz od czasu do czasu ukryć tatuaż.

Biomechaniczny tatuaż 3D na przedramieniu

Przedramię biomechaniki tatuażu 3D

Trójwymiarowy, biomechaniczny tatuaż na plecach

3d tatuaże kobiety z powrotem biomechanika

Mały biomechaniczny tatuaż 3D na klatce piersiowej

3d tatuaże ramię mężczyzn biomechanika

Trójwymiarowe psychodeliczne tatuaże

Ten rodzaj tatuażu tworzy niesamowicie pomysłową iluzję optyczną. Zazwyczaj grawerowane są w różnych, żywych kolorach, ale nawet w czarnych pracach dają nieporównywalnie mocny efekt. Spirale, zakrzywione linie i abstrakcyjne figury są połączone w taki sposób, że patrząc na takie tatuaże przez długi czas, prawie dostaje się zawrotu głowy. Podobnie jak patrzenie na tzw. psychodeliczne obrazki, które można kupić w księgarniach. Do takiego tatuażu potrzebujesz trochę więcej miejsca, na przykład B. na plecach lub klatce piersiowej, ale także na nogach i dłoniach mogą tworzyć szalone psychodeliczne tatuaże.

Stwórz świat fantasy z tylnym tatuażem 3D

3d tatuaż z powrotem streszczenie

Psychodeliczna grafika na klatce piersiowej i szyi

3d tatuaże abstrakcyjne motywy tatuaż na szyi

Złudzenie optyczne poprzez tatuaż 3D na przedramieniu

3d tatuaże przedramienia złudzenie optyczne

Zwierzęta i owady w 3D

Tatuaże trójwymiarowe są często używane jako motywy zwierzęce i owadów. Dzięki niesamowitej autentyczności wyglądają niesamowicie realistycznie i mogą wywołać na twarzy zarówno uśmiech, jak i przerażenie. Szczególnie popularne są drapieżniki, takie jak lwy i wilki, które reprezentują odwagę i siłę. Węże, jaszczurki i inne gady również należą do często zamawianych tatuaży 3D. Dla wielu kobiet motyle można zobaczyć głównie na stopach, plecach i dekolcie. Duże i małe pająki na grzbiecie lub ramieniu również nie są rzadkością.

Tatuaż 3D na ramieniu z lwem i różą

3d tatuaże ramię lwa róże

Trójwymiarowy tatuaż z wilkiem, który wygląda, jakby został zrobiony w Photoshopie

3d realistyczne tatuaże wilka

Motyl 3D dla seksownych stóp

3d tatuaż stóp top motyl tatuaż

Przerażająca, trójwymiarowa tarantula na plecach

3d tatuaże na plecach tarantula

Róże, róże i jeszcze więcej róż!

I oczywiście królowa wszystkich kwiatów: róża. Wygląda jeszcze piękniej i piękniej w 3D. Na wierzchu dłoni, na plecach, ramieniu lub udzie nie można przegapić jego królewskiego piękna. W połączeniu z nostalgicznymi motywami, takimi jak zegary, papier nutowy czy skrzypce, trójwymiarowe róże wyglądają bardzo romantycznie, a nawet dekadencko i obecnie przyciągają uwagę wszystkich. Często róże są wygrawerowane w żywych kolorach, a pozostałe elementy tatuażu pozostają w czarnym kolorze jako tło.

Róża 3D na dłoni w optyce akwareli

Ręka tatuażu 3D na różach

Nostalgiczny tatuaż 3D na plecach

3d tatuaże damskie zegarki z powrotem róże

Tatuaż na klatce piersiowej z niebieską różą i zegarem

biomechanika tatuaży 3d róża ramię ramię

Motywy gotyckie 3D

Ci, którzy lubią tajemnicze gotyckie tatuaże, są również w dobrych rękach dzięki ich trójwymiarowym wariantom. Rozety, przerażające twarze, krzyże i stare napisy to tylko niektóre z najpopularniejszych wzorów takich tatuaży. Trójwymiarowy wygląd nadaje im jeszcze większej głębi i znacznie potęguje uzyskany efekt. Najczęściej te tatuaże 3D są wygrawerowane na czarno, gdzie bawisz się tylko cieniami i różnymi technikami przekłuwania.

Fascynujący gotycki tatuaż na piersi

tatuaże 3d tatuaż na klatce piersiowej czarna praca

Skuteczny tatuaż 3D na górnym i dolnym ramieniu

Tatuaże 3d bardzo biedni mężczyźni

Przerażający tatuaż na dole nogi w stylu gotyckim

3d tatuaże dolna noga czarna praca gotycka

Trójwymiarowe tatuaże New Age

Kosmos, lotos, Budda czy symbol OM – tatuaże New Age są obecnie dość popularne wśród wielu fanów tatuażu. Jej duchowe znaczenie daje noszącemu wyjątkowe poczucie samostanowienia i jednocześnie przynależności do wysokich wartości na drodze do oświecenia czy samorozwoju. Większość z tych tatuaży jest kolorowo grawerowana, dzięki czemu można zastosować wszystkie możliwe techniki. Możliwe części ciała są równie różnorodne. Nie ma też na to twardych i szybkich zasad. Co jest dozwolone, jest dozwolone.

Tatuaż 3D „Uwolnij swój umysł”

3d tatuaże kolorowy abstrakcyjny motyw

Bądź jednym z kosmosem

plecy 3d tatuaż kobiety

Fantastyczny tatuaż 3D na klatce piersiowej

3d tatuaż na klatce piersiowej tatuaż abstrakcyjne motywy

Tatuaże 3D wyróżniają się realistycznym wyglądem i zniewalającym efektem. Mogą być nakłuwane w różnych kolorach i rozmiarach, dokładnie w tej części ciała, w której chcesz wykonać tatuaż. Przed podjęciem decyzji o nowym tatuażu zasięgnij szczegółowej porady dobrego tatuażysty. Zastanów się z wyprzedzeniem, co i przede wszystkim, gdzie chcesz się wytatuować i po prostu odważ się zrobić krok.

Tatuaże 3D należą do najpopularniejszych w historii

3d rękawy tatuaż kolorowe oko tatuażu 3d tatuaż rękawy róże czaszka 3d tatuaż damski tatuaż na ramię biomotechnologia 3d tatuaż tatuaż na stopie biedronka 3d tatuaż na kostce ważka Pomysły na tatuaż 3d ramię 3d tatuaż mężczyźni ramię biomechanika ramienia 3d tatuaż na ramieniu buty damskie 3d tatuaż z powrotem kolorowy tatuaż wszechświat 3d tatuaż kręgosłupa 3d tatuaż ramię tatuaż maoryski 3d tatuaż na ramię motyl 3d tatuaż z boku rozdartej skóry jaskółki 3d tatuaż przedramienia pszczoły 3d tatuaż przedramię mężczyzn rzeźbione motywy 3d jaszczurka na dole nogi 3d tatuaż na ramieniu osy 3d tatuaże na ramię zegar 3d tatuaże samochodowe pieniądze 3d tatuaże czarna praca tatuaż na udzie ula 3d tatuaże kolorowy tatuaż na przedramieniu 3d tatuaże kolorowy motyw kwiatów ptaków 3d tatuaże kolorowy pająk tatuaż 3d tatuaże kolorowe ramię skorpiona 3d tatuaże kobiety z powrotem ramię motyl calla 3d tatuaże okno samolotu podróż tatuaż 3d tatuaże stóp górny wąż 3d tatuaże całe ramię kwiaty 3d tatuaże z powrotem kolorowe ważki 3d pełne plecy tatuaże damskie tatuaż lilia 3d pełne plecy tatuaże krajobraz 3d tatuaże całe ciało kolorowy tatuaż 3d tatuaże rzeźbione motywy tylna noga 3d tatuaże dłoni na szczycie węża Tatuaże 3d wewnątrz krokodyla ramienia 3d tatuaże liliowe po stronie damskiej 3d tatuaże na ramieniu smocze oko 3d tatuaże na ramieniu geometryczny wzór 3d tatuaże ramię mężczyzn orzeł 3d tatuaże ramię mężczyzn gladiator 3d tatuaże na ramieniu zauważa wzór 3d tatuaże ramię liść klonu na ramię 3d tatuaże przestrzeń na ramię 3d tatuaże udo mężczyźni czarny tatuaż pracy Tatuaże 3d storczyki koliber 3d tatuaże róże z powrotem kolorowe 3d tatuaże z powrotem wszystko widzące oko 3d tatuaże z powrotem niedźwiedź las 3d tatuaże z powrotem czarne działają złudzenie optyczne 3d tatuaże z powrotem anioł 3d tatuaże na plecach czaszki sowy 3d tatuaże z powrotem kwiaty wiśni 3d tatuaże z tyłu szyi kobiety dalia Złudzenie optyczne 3d tatuaże z powrotem na zamek błyskawiczny 3d tatuaże na ramię iguana 3d tatuaże kompas na ramię 3d tatuaże ramię róża panie tatuaż 3d tatuaże trend panie tatuaż udo biomechanika przedramienia 3d 3d tatuaże przedramię cyfra rzymska 3d tatuaże jaszczurka na dole 3d tatuaże akwarela tatuaż ramię kwiaty 3d tatuaże optyka z rozbitego szkła brzuch tatuaże 3d motyl biomechanika 3d tatuaże mężczyzn kolorowe tatuaże 3d tatuaż na ramię dla mężczyzn! motyl 3d tatuaże górna stopa seksowne tatuaże na udach 3D

Thanks! You've already liked this