Skórka pomarańczowa – 7 złotych zasad walki z cellulitem

Walcz ze skórką pomarańczowej skórki pomarańczowej

Zrozumieć i leczyć skórkę pomarańczową

Nikt nie zaprzeczy, że skórka pomarańczowa to bardzo poważny problem, który dotyka każdego. Konsekwencje są w dużej mierze także psychologiczne. Niszczą poczucie własnej wartości kobiet, których to dotyczy. Ponad 70% kobiet mierzy się z tym wyzwaniem.

Zwykle masz skórkę pomarańczową na nogach, pośladkach i brzuchu.

Trudno jest zredukować, a nawet pozbyć się skórki pomarańczowej. Ale to wcale nie jest niemożliwe. Oto kilka wskazówek, które z pewnością mogą w tym pomóc.

Bądź świadomy tego, co tak naprawdę reprezentuje skórka pomarańczowa

masaż antycellulitowy skórką pomarańczową

Tutaj też obowiązuje zasada: z tym, o czym wiesz, łatwiej walczyć. Nie inaczej wygląda ze skórką pomarańczową. Skórka pomarańczowa jest bardzo niewygodna i nie odpowiada obecnym wyobrażeniom o estetyce. W żadnym wypadku nie powinieneś myśleć, że to choroba.

Przez większość czasu formacja związana jest z gromadzeniem się tłuszczu, wody i toksyn. Uważa się również, że ma związek z hormonami. Komórki tłuszczowe gromadzą się pod skórą, rozprzestrzeniają się i w efekcie otrzymujesz nierówną cerę.

Wskazówki dotyczące identyfikacji skórki pomarańczowej

Ze względu na wiele obrazów w mediach trudno pomylić skórkę pomarańczową z czymkolwiek innym. Wiąże się to ze wzrostem w niektórych strefach. Możesz powiedzieć od razu. Co więcej, skóra wygląda jak pomarańcza. Mają coś w rodzaju kont na skórze.

Są one szczególnie widoczne po naciśnięciu różnych obszarów

odkryj skórkę pomarańczową leczyć skórę

Czynniki, które znacząco sprzyjają powstawaniu skóry narządów u kobiet

Cierpią na nią głównie kobiety, a przyczyną są hormony. Ale złe nawyki żywieniowe również odgrywają bardzo dużą rolę. Czy wiesz, że na przykład Azjatki mają skórę narządów znacznie rzadziej niż Europejki??

7 złotych zasad, dzięki którym ochronisz skórę organów

Po pierwsze, powinieneś szczerze odpowiedzieć na następujące pytanie: Czy masz normalną wagę? Tak, szczupłe mają również skórę organów. Ale tracąc na wadze, jeśli masz trochę lub więcej nadwagi, z pewnością stracisz jej dużo. Alkohol, cukier i sól są pod tym względem naprawdę złe.

Owoce cytrusowe są szczególnie skuteczne w walce z cellulitem

Napoje antycellulitowe ze skórką pomarańczy

Po drugie, powinieneś nauczyć się prawidłowo mieszać i dopasowywać pokarmy. Makaron mięsny z chlebem jest naprawdę kiepski… na te dania można sobie pozwolić. Ale muszą być w rozsądnych, a raczej zmniejszonych ilościach. Unikaj ich także późnym wieczorem.

Po trzecie, musisz pić wystarczającą ilość wody.

Dla większości osób pożądana ilość to 1,5 litra dziennie

skórka pomarańczowa antycellulitowa pić wodę

Po czwarte, powinieneś być bardzo aktywny w sporcie. Najlepiej połączyć intensywne ćwiczenia z bieganiem, bieganiem lub chodzeniem przez około 15 minut dziennie.

Uprawiaj sport każdego dnia

gimnastyka antycellulitowa ze skórką pomarańczy

Po piąte, użyj specjalnych kosmetyków. To samo w sobie nie może rozwiązać problemu bez dalszego wysiłku. Ale może przyspieszyć ten proces i znacznie przyczynić się do tego, że będziesz wyglądać dobrze.

Znajdź odpowiedni krem ​​antycellulitowy

krem antycellulitowy ze skórką pomarańczy

Po szóste, powinieneś promować krążenie krwi. W żadnym wypadku nie powinieneś siedzieć zbyt długo. Nawet jeśli Twoja praca z tym wiąże się, wstawaj i ćwicz regularnie.

Po siódme, nie poddawaj się! Większość ludzi uważa, że ​​skórka pomarańczowa jest nie do pokonania. Nie robią więc żadnych postępów w ich zwalczaniu. Duży wkład ma również przemysł kosmetyczny, który chce sprzedawać swoje produkty. Ale nie poddawaj się! Możesz walczyć ze skórką pomarańczową.

Oczyść skórę takimi szczoteczkami do masażu

szczoteczka antycellulitowa ze skórki pomarańczy

Jeśli to możliwe, odwiedzaj regularnie wellness i spa

skórka pomarańczy antycellulit piękne nogi

Joga to także doskonała broń przeciwko cellulitowi   

asany jogi na cellulit ze skórką pomarańczy

Thanks! You've already liked this