Planowanie ślubu: numerologia na Twój ślub 2016

Numerologia na Twój ślub 2016

Zanim zaczniesz czytać ten artykuł, koniecznie przeczytaj drugi, „Szczęśliwe randki, numerologia i przesądy na wesela 2016”. Znajdziesz tam kilka bardzo ważnych wskazówek, jak uniknąć złych dat na ten tak ważny nowy początek w życiu.

Planowanie ślubu: uroczystość weselna w 2016 roku

Planowanie ślubu zdjęcia rocznicy ślubu białe balony

Po zakończeniu możesz kontynuować wybór odpowiedniego tagu. Będziemy o tym pisać dalej w tym artykule. Miesiąc po miesiącu przechodzimy przez kalendarz. Ostrzegamy: 2016 rok to rok przestępny, a to oznacza, że ​​jest zbyt wiele niedogodnych terminów na śluby.

Kiedy planujesz swój ślub??

 

Planowanie ślubu zdjęcia rocznicy ślubu numerologia data ślubu tort weselny

Marsz

Marzec dopiero się zaczyna. Możesz jednak wziąć ślub w tym miesiącu. Niestety, zgodnie z numerologią i astrologią, istnieją pewne argumenty przeciwko temu. Słońce i księżyc mają w tym czasie bardzo silny wpływ. Po ślubie w marcu prawdopodobnie dojdzie do wielu nieporozumień i kłótni. Mamy też Wielkanoc pod koniec marca 2016 roku. Dla wierzących jest to wciąż powód do czekania.

Ożenić się spontanicznie w marcu? Lepiej zaplanować ślub w przyszłym miesiącu

Planowanie ślubu zdjęcia rocznicy ślubu czarne białe

kwiecień

Nie jest to też tani miesiąc na wesela. Jeśli nie chcesz dłużej czekać, polecamy ostatnie dni – 30 lub 31.

Może

Maj nie jest miesiącem sprzyjającym ślubom z numerologicznego punktu widzenia.

Według numerologii maj też nie jest bardzo tani 

Planowanie ślubu zdjęcia dnia ślubu czarno-biała numerologia wybierz datę ślubu

czerwiec

Czy jesteś na skraju rozpaczy, że w tym roku nie ma prawie żadnych dogodnych terminów na Twój ślub? Nie martw się: w czerwcu znów będzie wystarczająco dużo danych, które nie będą miały żadnego negatywnego wpływu. Dni między 17 a 25 czerwca byłyby odpowiednie na Twój ślub. 1, 2, 3 i 4 czerwca oraz terminy od 10 do 17 czerwca oraz dni 20, 21 i 22 czerwca są niekorzystne. Ślubu lepiej nie planować po 25 czerwca.

Wybierz datę ślubu w czerwcu

Planowanie ślubu Zdjęcia na rocznicę ślubu Numerologia Data ślubu Powiedz tak

lipiec

Jest szczególnie pomyślna data w lipcu 2016 r. To jest 06.07. Jeśli tego dnia zaplanujesz swój ślub, masz wszelkie szanse na szczęśliwe wspólne życie na wieczność. Daty 13, 15, 18, 20 i 25 lipca są nadal odpowiednie.

Lipiec – najlepszy letni miesiąc na planowanie ślubu

Planowanie ślubu zdjęcia rocznicy ślubu data ślubu

sierpień

Sierpień to kolejny miesiąc, który zupełnie nie nadaje się na wesela. Jest pod negatywnym i agresywnym wpływem Merkurego. Jeśli z jakiegoś powodu nadal chcesz wziąć ślub w sierpniu, 12 sierpnia nie byłby zbyt niebezpieczny dla twoich relacji rodzinnych.

12 sierpnia to piątek, a najtańsza data ślubu to sierpień

Planowanie ślubu zdjęcia dzień ślubu czarny biały numerologia data ślubu bukiet ślubny

październik

W tym miesiącu też nie ma zbyt wielu pozytywnych dat. W końcu są dwie mniej lub bardziej neutralne daty. Są to 2 i 10 października.

Weź ślub w październiku

Planowanie ślubu zdjęcia rocznicy ślubu czarno-białe kreatywne pomysły

Listopad

Cudowny dzień na wesela to 3 listopada 2016. Również 4 i 6 listopada są bardzo odpowiednie. Następujące daty są również neutralne w listopadzie: 15, 16, 17, 29 i 30 listopada.

Ślub w listopadzie jest tani. Wybierz datę ślubu!

Planowanie ślubu zdjęcia dnia ślubu czarno-biała numerologia data ślubu

grudzień

Grudzień to magiczny miesiąc pełen pozytywnych emocji. Wiąże się to z oczekiwaniem na Boże Narodzenie. Wszędzie są światła i pięknie udekorowane jarmarki bożonarodzeniowe. Niektóre zakochane pary mogą chcieć wykorzystać magię, aby ich ślub był niezapomnianym.

Tak, zrobiłeś to!

Planowanie ślubu zdjęcia dzień ślubu numerologia data ślubu

Wszystkim zakochanym polecamy zrobić to w dniach od 6 do 11 grudnia. To bardzo korzystne daty. Są też neutralne. To są 2. i 5 grudnia, a także wszystkie daty od 9 do 13 grudnia oraz od 16 do 18 grudnia.

Życzymy wszystkiego najlepszego osobistego szczęścia w życiu rodzinnym i mamy nadzieję, że wybierasz odpowiednią datę na swój wielki dzień!

Planowanie ślubu zdjęcia rocznicy ślubu dziękczynienie

Thanks! You've already liked this