Horoskop chiński na rok 2021 – co przyniesie nam nowy rok?

Rok 2020 wkrótce się skończy. To było na tyle wyczerpujące, że pożegnaliśmy się bez żalu. W ciągu ostatnich 12 miesięcy byliśmy świadkami nieoczekiwanych i nieprzewidzianych wydarzeń. Między innymi koronawirus całkowicie zmienił nasze codzienne życie i pchnął karierę zawodową, finanse, a nawet romanse milionów ludzi na całym świecie w nowych kierunkach. Być może właśnie dlatego chcemy patrzeć w niedaleką przyszłość pełną nowych oczekiwań. Horoskop chiński na 2021 r. mówi nam, czy sprawy idą na lepsze. Poniżej chcemy dowiedzieć się, co rok ma dla nas w zanadrzu według chińskiej astrologii. Jeśli jeszcze nie przeczytałeś swojego chińskiego horoskopu na nadchodzący rok, trzymaj się go i dowiedz się o nim krótko. Ponieważ stoimy u progu nowego ekscytującego roku, który w Chinach nazywany jest Rokiem Metalowego Wołu. Co to znaczy, dowiesz się za chwilę!

 Czy wiesz, że 2021 będzie rokiem metalowego białego Wołu według chińskiego horoskopu??

Horoskop chiński 2021 rok Białego Metalu Wołu Chińskiej astrologii

Horoskop chiński 2021 – Rok Wołu Metalu

Według chińskiego kalendarza nowy rok zaczyna się 12 lutego 2021 roku, a kończy 31 stycznia 2022 roku. Kolejne 12 miesięcy jest pod znakiem Wołu. Zapewne wiesz, że horoskop chiński zawiera 12 znaków zodiaku. Bawół jest właściwie drugim z nich.

Jeśli nie znasz swojego chińskiego znaku zodiaku, możesz tutaj  liczyć. Według chińskiej astrologii pracowitość, cierpliwość, takt i umiłowanie sprawiedliwości przypisuje się Wołu. Jest silny i pokonuje wszelkie trudności. Chińczycy wierzą, że energia yin jest nieodłączna w znaku zodiaku Wół. Dlatego rok 2021 kojarzy się z metalem yin i jest znany jako rok bizona z białego metalu. Element yin oznacza rozwój i ewolucję, co jest ważne dla światowej gospodarki, a także dla naszych finansów i życia prywatnego. Aby przyciągnąć szczęście pod każdym względem, konieczne jest noszenie większej ilości metalowych akcesoriów. Do tego biel to zdecydowanie modny kolor na 2021 rok!

Horoskop chiński 2021 rok białego metalu Wołu nowe oczekiwania duże szanse na sukces

Jak biały metalowy bawół wpływa na Twoje finanse i karierę zawodową?

Chiński horoskop zaleca zwrócenie dużej uwagi na metal w 2021 roku. Oznacza to, że kwestie finansowe będą miały ogromne znaczenie w Nowym Roku. Ponadto poszukiwane będzie większe bezpieczeństwo na przyszłość. W zależności od chińskiego horoskopu Nowy Rok przynosi rozwój kariery i dobrobyt wszystkim znakom zodiaku. Ci, którzy pracują więcej, zostaną za to nagrodzeni. Wiele osób odkryje nowe możliwości kariery i odniesie sukces w biznesie. Prognozy na stromą karierę są naprawdę doskonałe. Dzięki niemu możesz również poprawić swoją sytuację finansową i osiągnąć ogromne zyski. Jednak zapisanie czegoś to dobry pomysł, którego nie należy odrzucać. Ponadto znak Wołu charakteryzuje się praktycznym zacięciem i dużym zainteresowaniem wygodą materiału. Te dwie cechy będą miały ogromny wpływ na nasze codzienne życie. Prawdopodobnie będziemy pracować ciężej i mądrzej w 2021 roku, zarabiając więcej pieniędzy, aby zapewnić wyższy standard życia.

Niezależni i uparci ludzie odniosą wielki sukces w Roku Wołu Metalu.

Horoskop chiński 2021, rok Wołu Białego Metalu, odniesie więcej sukcesów zawodowych niezależnych upartych ludzi

Horoskop chiński 2021 – wspaniały rok dla miłości!

Horoskop chiński 2021 rok Białego Metalu Wołu - bajeczny rok dla miłości

Horoskop chiński 2021 i nasze życie osobiste

Chińscy astrolodzy radzą być bardziej romantyczni, serdeczni i zwracać większą uwagę na naszych bliskich w 2021 roku. Szanse singli na długotrwały związek są doskonałe. Możesz teraz znaleźć wielką miłość i razem założyć rodzinę. Ci, którzy pobiorą się w 2021 roku, będą liczyć na trwałe i szczęśliwe małżeństwo, w zależności od chińskiego horoskopu. Ponieważ Wół jest lojalny, każda para może rozwinąć głębokie uczucia i cieszyć się większą wzajemną intymnością i bliskością.

 Idealny rok na ślub!

2021 rok chińskiego horoskopu z białego metalu wołu, idealnego do zawarcia małżeństwa, znajdź miłość blisko szczęśliwego małżeństwa

Single mogą znaleźć miłość i wziąć ślub w 2021 roku.

Horoskop chiński 2021 rok Białego Metalu Wół Samotni znajdują wielką miłość do małżeństwa

Skoncentruj się bardziej na relacjach rodzinnych i spędzaj dużo czasu z bliskimi.

Horoskop chiński 2021 rok Białego Metalu Wołu wraz z rodziną spędzają dużo czasu na rozwijaniu szczęśliwych relacji rodzinnych

 Horoskop chiński 2021: Mały gest i miłe słowo wystarczą, by wywołać głębokie uczucia!

Horoskop chiński 2021 rok Białego Metalu Wołu zakochany swoim małym gestem ładne słowo rozwija głębokie uczucia

Zadbaj o swoje zdrowie. W roku bawołów białego metalu mogą wystąpić przeziębienia i drobne problemy zdrowotne, ale łatwo je przezwyciężyć. Rada chińskich astrologów brzmi: Unikaj nadgodzin i nieprzespanych nocy. Skoncentruj się na swojej miłości i relacjach rodzinnych, a na pewno będziesz szczęśliwy.

 Metalowe dodatki będą szczególnie modne w 2021 roku!

Horoskop chiński 2021 rok Wołu białego metalu noszącego dodatki na białym metalu

Elementy szczęścia w Roku Białego Metalu Wołu

Rok białego metalu bizona może również wpłynąć na świat mody. Oprócz białego, fioletowego, niebieskiego i szarego, które w zależności od chińskiego horoskopu nazywane są szczęśliwymi kolorami, są teraz poszukiwane. Ale nie zapominaj, że żółty i zielony przyciągają dobrobyt i sukces według Feng Shui. Możesz również postawić na żółty i pomarańczowy, ponieważ te jasne odcienie mogą wzmocnić relacje miłosne, a fioletowy oznacza romans i harmonię społeczną. Ponadto w 2021 r. kapitalizuje się wszelkiego rodzaju akcesoria metalowe. Możesz je nosić na co dzień, ale także na oficjalne imprezy. Kamieniami noworocznymi są koral, jadeit i szmaragd. Róże zasługują na szczególne miejsce wśród wszystkich kwiatów w 2021 roku, ponieważ zawsze przynoszą nam szczęście. A rok Białego Wołu powinien być szczęśliwy dla wszystkich!

 Pozbądź się negatywnych myśli i z optymizmem patrz w przyszłość!

Horoskop chiński 2021 rok Białego Metalu Wołu, nie widzę negatywnych myśli optymistycznie o przyszłości

 W Roku Wołu najważniejsze są relacje osobiste.

Horoskop chiński 2021 rok Białego Metalu Wołu relacje osobiste najwyższym priorytetem

Horoskop chiński 2021 rok białego metalu Wół relacje osobiste głębokie uczucia bądź szczęśliwy

 Ci, którzy dużo pracują, osiągają również wiele sukcesów zawodowych!

Horoskop chiński 2021 rok Wołu Białego Metalu dużo pracy odniosły sukces zawodowy

Horoskop chiński 2021 rok Wołu Białego Metalu Szczęście w życiu zawodowym, dużo pracy, ogromne zyski

Rodzina na pierwszym miejscu w 2021 r.!

Horoskop chiński 2021, rok Białego Metalu Wołu, najważniejsza jest rodzina

 Życzymy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku Wołu Białego Metalu!

Horoskop chiński 2021 rok Białego Metalu Wołu, życząc wszystkim powodzenia

Horoskop chiński 2021 rok Białego Metalu Wołu, kciuki, życzę powodzenia

Thanks! You've already liked this