Drewniana owca zodiaku chińskiego, znana również jako koza

Chiński kozioł zodiaku rok 2015

Chiński znak zodiaku na rok 2015 i twoja ewolucja

Coraz więcej osób odkrywa, że ​​w chińskich znakach zodiaku jest „trochę prawdy”. W przeciwieństwie do zwykle znanych, są one związane z rokiem.

Chiński znak zodiaku koza

Horoskop chiński dla Kozła 2015

Horoskop chiński 2015 Koza zodiaku chińskiego

  chiński zodiak

Horoskop chiński koza zodiaku chińskiego

Każdy rok ma swój chiński znak zodiaku, co wpływa na charakter ludzi, którzy się w tym roku rodzą. Rok 2015 jest pod znakiem drewnianej owcy, lepiej znanej na Zachodzie jako koza. Warto wiedzieć, że nowy rok, a tym samym także chiński znak zodiaku rozpocznie się 21 stycznia 2015 r..

Rok kozy

Horoskop chiński 2015 Koza

Cykl z Chińczykami, podobnie jak z innymi znakami zodiaku, składa się z dwunastu faz. Koza jest ósmym chińskim znakiem zodiaku w tej kolejności.

Drewniane owce

Horoskop chiński 2015 Koza owca

Kolor i chiński znak zodiaku na rok 2015

Kolor jest bardzo ważny przy określaniu charakteru chińskiego znaku zodiaku. Niuanse, które będą charakteryzować przyszły rok, to niebieski i zielony. Najlepiej postawić na kombinację obu, aby przyciągnąć odpowiednią pozytywną energię.

Kolory trendu – niebieski i zielony

Horoskop chiński 2015 kolory niebieski zielony

Koza i cechy tego chińskiego znaku zodiaku

Według Chińczyków koza jest bardzo elegancka i urocza. Jest jednocześnie kobieca i nieśmiała. Jednak te właściwości stają się same w sobie, gdy przezwycięża się negatywne cechy. Są to zazwyczaj: niepewność, pesymizm, brak dyscypliny i skłonność do wysokich oczekiwań. Osoby o wysokim poziomie wykształcenia i bardzo eleganckim wyglądzie odniosą największy sukces w 2015 roku, jeśli odpowiednio przezwyciężą wymienione negatywne cechy.

Pozytywne cechy kozy

Horoskop 2015 chińskiego zodiaku kozy

Astrologia „zachodnia” i chiński znak zodiaku z 2015 roku

Astrologia „zachodnia” jest oczywiście nie do końca poprawnie wyrażona. Ponieważ jest to bardziej rozpowszechnione i popularne na Zachodzie, ale dobrze wiadomo, że astrologia jako taka nie jest zachodnim wynalazkiem. Coraz więcej ekspertów w tej dziedzinie tworzy pomosty między różnymi tradycjami, czyli między „europejskim” a chińskim znakiem zodiaku. Łączą wiedzę i starają się jak najlepiej określić szczególne cechy danej postaci.

Elegancja i urok

Horoskop chiński kozy zodiaku 2015

Pięć z „naszych” znaków zodiaku będzie miało największe szczęście w roku chińskiego znaku zodiaku kozy. Oto znaki zodiaku: Wodnik, Waga, Baran, Bliźnięta i Lew.

Które znaki zodiaku mają szczęście w roku kozy

chiński znak zodiaku koza horoskop 2015

Byk, Rak i Koziorożec mają tendencję do stwarzania sobie dużych problemów. Musisz się zrelaksować, a to ułatwi ci pójście do przodu.

Problemy stoją na drodze następujących znaków zodiaku

Znak zodiaku Koza Horoskop chiński 2015

Strzelec, Ryby, Skorpion i Panna muszą walczyć o szczęście w roku z kozą chińskiego znaku zodiaku. Ale jeśli naprawdę to zrobią, jest bardzo prawdopodobne, że w rzeczywistości osiągną całkiem sporo.

Te znaki zodiaku walczą o swoje szczęście

Horoskop chiński 2015

Chiński znak zodiaku koza a rozwój świata

W polityce rok chińskiego znaku śmierci, kozy, przyniesie koniec wielu kryzysów finansowych na całym świecie. Z globalnego punktu widzenia w tym roku wypadnie nam trochę lepiej (od 4 stycznia 2015 r.).

Czego możemy się spodziewać w roku chińskiego znaku śmierci, kozy?

Horoskop chiński 2015 Koza drewniana owca

Thanks! You've already liked this