Co to znaczy, że 2019 Victoria Secret Show zostanie odwołany?

Słynny Victoria Secret Show organizowany jest od 1995 roku. Smukłe, godne pozazdroszczenia eleganckie i popularne modelki chodzą po wybiegu w efektownej bieliźnie ozdobionej biżuterią i piórami. Często noszą anielskie skrzydła, dlatego nazywa się je również Aniołami VS. Ale od kilku lat popularność tego programu gwałtownie spadła. Posuwa się tak daleko, że oczekuje się, że pokaz zostanie odwołany w 2019 roku. To już ma Shanina Shaik która po raz pierwszy trafiła na wybieg dla Victoria Secret w 2011 roku. Stało się to niedawno w wywiadzie dla Daily Telegraph.

Shanina Shaik od kilku lat występuje dla Victoria Secret

15. doroczne wydarzenie CFDA Vogue Fashion Fund

Shanina Shaik na Vicoria Secret Show

Słowa modelki wyrażały ubolewanie, że Victoria Secret Show prawdopodobnie nie odbędzie się w tym roku. „Nie jestem do tego przyzwyczajona”, kontynuowała, „ponieważ w tym roku zwykle chodzę po scenie jak anioł o tej porze”..

  28-letnia modelka dodała też: „Jestem pewna, że ​​coś się wydarzy w przyszłości, jestem o tym więcej niż przekonana.” Jej zaskakująca wypowiedź wciąż nie została potwierdzona w oficjalnym komunikacie prasowym firmy. Ta wiadomość o niepowodzeniu serialu jest nadal uważana za plotkę.

Wiele modeli stało się sławnych dzięki Victoria Secret Show

Victoria Secret - azjatycka piękność

Inne informacje na ten temat

Już w maju tego roku pojawiły się pierwsze nieoficjalne plotki, że rozważana jest kontynuacja tego wydarzenia. Można by pomyśleć o innym projekcie lub formacie prezentacji produktów Victoria Secret w tej chwili. Teraz zdziwmy się, czy to prawda i jak będzie wyglądał nowy spektakl.

Anielskie skrzydła w różnych kolorach są typowe dla pokazu

czerwone ubrania Victoria Secret

Historia Victoria’s Secret Show

Po raz pierwszy pokaz Victoria Secret Show w nowojorskim hotelu Plaza miał miejsce w 1995 roku. Pierwsza duża audycja medialna miała miejsce w 1999 roku i wzięło w niej udział kilka kanałów telewizyjnych. W 2001 roku ponad 12 milionów ludzi włączyło telewizję podczas tego programu, a liczby były podobne do 2017 roku. Od tego czasu wydaje się, że program stracił na popularności, z zaledwie 3,3 milionami w 2018 roku. Te słabe wyniki wywołały chęć odświeżenia wszystkich aspektów biznesu Victoria Secret. Chodzi o lepszy marketing, pozycjonowanie marki i planowanie kosztów. Według kierownika i kierownika sklepu ta niska oglądalność wcale nie była pierwszym sygnałem, że sprawy nie szły zgodnie z planem. Jednak tych słabych wyników nie można było dłużej ignorować i wyraźnie pokazują, że trzeba coś zrobić.

Menedżerowie Victoria Secret muszą wymyślić podejście bardziej godne kobiet

Victoria Secret - gigi hadid

Uczciwe podejście do kobiet

Jednym z możliwych wyjaśnień tego rozwoju na Victoria Secret Show jest zwiększona wrażliwość na postrzeganie kobiet. Pojawienie się modelek w seksownej bieliźnie w żadnym wypadku nie może czynić z płci żeńskiej przedmiotu seksizmu i dyskryminacji. Na pierwszy plan wysuwają się indywidualność, charyzma i osobowość, aby kobiety czuły się godne. Zobaczmy, czy te wartości lepiej prezentują się w nowym formacie Victoria Secret Show.

Kolejny klasyczny obraz ze skrzydłami 

Victoria Secret - pomysł na anioła

Jak będą wyglądały kolejne formaty Victoria Secret Show??

za sceną Victoria Secret

Thanks! You've already liked this