Kolor Pantone – 10 imponujących niuansów kolorystycznych na 2017 rok

       Świetny kolor pantone do wystroju wnętrza 2017

Czy znasz już kolor roku Pantone? Czy chcesz mieć idealną paletę kolorów do swojego domu w 2017 roku? To jest Greenery – nowoczesny odcień zieleni, który jest jednocześnie delikatny, spokojny i romantyczny. Ale to wyraźnie nie jest w stylu każdego. Zdają sobie z tego sprawę eksperci Pantone. Kreatywny zespół Pantone ma do zaoferowania nowe niuanse, które pozostaną aktualne w nadchodzącym roku.

Stonowane kolory jako ogólny trend

pantone kolor wnętrza 2017 modne pomysły nowy rok

Generalnie kolory 2017 są stonowane, pełne dyskretnych i ziemistych niuansów. Typowymi przykładami są kalafior i orzech laskowy. Wzbogacają je kolory podstawowe, takie jak niebieski lapis i żółty borowik. Są świeże, romantyczne, tęskne i zawsze inspirowane prawdziwymi przedmiotami w naturze.

Ale spójrzmy teraz na pełną listę!

Kolor Pantone – Kapusta Zielona

Pantone kolor wnętrza 2017 modne pomysły

Oprócz zieleni, Kale jest kolejnym bardzo ważnym kolorem według Pantone. Jeśli pierwszy ma bardziej miejski charakter, drugi odcień jest wyraźnie zakotwiczony w naturze i niesie ze sobą tęsknotę za pięknymi plenerami na wsi. Kolor, jak sama nazwa wskazuje, oparty jest na zielonym warzywie – kapuście. Polecamy Kale jako tło i można go łączyć z praktycznie wszystkimi aktualnymi akcentami, a możliwe efekty są prawie nieskończone.

Kolor nadaje się na wszystkie pory roku, ale symbolizuje późne lato.

Kolor Pantone – orzech laskowy

pantone kolor wnętrza 2017 modne pomysły projekt nowego roku

Jest to prawdopodobnie najbardziej przyziemny wybór spośród wszystkich kolorów Pantone. Jednocześnie emanuje wystarczającą ilością ciepła i wnosi do atmosfery komfort, bezpieczeństwo i bezpieczeństwo. Dobrze komponuje się z dekoracją i aranżacją wnętrz o każdej porze roku, ale wiosną będzie szczególnie aktualna.

Kolor Pantone – różowy krwawnik

kolor pantone wystrój wnętrz modne wyposażenie paleta kolorów wnętrza

Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę, stworzyć tropikalną i żywiołową atmosferę w swoim domu, wybierz Pink Yarrow. Jeśli potrzebujesz odważnych akcentów, to jest to właściwy wybór. Kolor jest szczególnie odpowiedni od połowy lata i może zapewnić nastrój i różnorodność nawet w sezonie zimowym.

Kolor Pantone Zieleń

Pantone kolor wnętrza 2017 modne pomysły projekt paleta kolorów wnętrza

Zieleń to kolor roku 2017 według Pantone. W niepowtarzalny sposób łączy się tu dążenie do bliskości natury i nowoczesności. Idealny wybór dla aktualnych trendów w miejskim życiu, które chcą jeszcze więcej zdrowia i stylu wydobyć ze stref zielonych.

Kolor Pantone – Różowy Dereń

pantone kolor wnętrza 2017 modne pomysły nowy rok

Szukasz idealnego aktualnego koloru do pokoju dziecięcego dla dziewczynki? To odpowiedni wybór z odpowiednią aurą niewinności. Subtelny charakter z kolei sprzyja relaksowi, a tym samym sprzyja również kreatywnej pracy. Kolor ma swój specyficzny połysk, a to odpędza nudę, której nie powinno być również w pokoju dziecięcym.

Pale Dereń nadaje się również do innych pomieszczeń i jest praktyczny na każdą porę roku.

Kolor Pantone jasnoniebieski

Pantone kolor wnętrza 2017 modne pomysły projekt nowego roku umeblowanie kombinacja kolorów

To obok Pink Yerrow drugi z egzotycznych kolorów Pantone tego roku. Ale przynosi o wiele więcej orzeźwienia i chłodu. Wyraża pragnienie zmiany i jest odpowiednia dla każdego, dla którego mottem życiowym jest zmiana.

Kolor cudownie zaprasza piękne, malownicze środowisko naturalne do Twojego domu i dlatego nadaje się do domów i mieszkań z fantastycznymi widokami.

Kolor Pantone – ognista czerwień

Pantone kolor wnętrza 2017 modne pomysły na aranżację wnętrz

Być może jest to kolor Pantone najbliższy klasyce. Jego podstawa jest czerwona, dzięki czemu zapewnia żywotność, ruch, ale wszystko przepełnione jest zmysłowym ciepłem.

Kolor Pantone lapis niebieski

kolor pantone wystrój wnętrz 2017 modne pomysły projekt nowego roku umeblowanie paleta kolorów lapis

Energia i moc – to dwa różne aspekty żywotności i zawarte są w lapis blue – kolejnym świetnym kolorze Pantone na 2017 rok. Również klasyczny wybór, który pozostanie aktualny przez cały rok.

Kolor Pantone – Żółty pierwiosnkowy

kolor pantone projektowanie wnętrz modne pomysły umeblowanie na nowy rok

Polecamy ten odcień jako idealny do ustawiania akcentów w nowoczesnym otoczeniu. Może również służyć jako tło, ale w salonie lub w kuchni – gdzie ożywienie i napięcie może pomóc na dłuższą metę.

Kolor Pantone Niagara

Cool Living Room Paint Color Nowoczesny salon z niebieską farbą Pomysły na kolor Pomysły na malowanie pokoju - projekt stolika kawowego

Czy cała paleta kolorów jest dla Ciebie zbyt emocjonalna? Nie martw się, istnieje również przyziemny i bardzo znajomy wybór kolorów Pantone na rok 2017. Jest również bardzo elegancki (jak wszystkie kolory denimu). Chodzi o Niagarę – cieniowanie. W zależności od zastosowania może wydawać się kontemplacyjny, jak krajobraz wodospadu lub lekko – jak niebo.

Wybór instytutu kolorów Pantone na rok 2017 opiera się na ankiecie przeprowadzonej wśród projektantów podczas New York Fashion Week. Uwzględniono także opinie dziennikarzy i dilerów oraz innych pasjonatów mody.

Czy ta paleta kolorów odpowiada również Twojemu nastawieniu na nadchodzący rok 2017??

Śpij wygodnie przy plaży, w otoczeniu delikatnych kolorów

Pantone kolor wnętrza 2017 modne pomysły projekt nowego roku paleta kolorów umeblowania

Subtelne kolory, które działają uspokajająco

kolor pantone wystrój wnętrz 2017 modne pomysły projekt nowego roku umeblowanie paleta kolorów wnętrze

Nowoczesne zestawienie kolorystyczne z rustykalnymi elementami

kolor pantone aranżacja wnętrz modne umeblowanie aranżacja wnętrz

Thanks! You've already liked this