Zaprojektuj własną foto zasłonę i nadaj pomieszczeniu osobisty charakter

Klasyczne wzory i wzory są zawsze popularne, jeśli chodzi o wyposażenie. Ale często potrzebujesz też odwagi, osobistego wkładu, który sprawi, że pomieszczenie będzie bardziej indywidualne. Jeśli szukasz rozwiązania tego problemu, być może możesz wypróbować zasłonę fotograficzną lub zasłonę fotograficzną. Te produkty fotograficzne są modne od jakiegoś czasu i najlepsze w nich jest to, że można je również bardzo wygodnie i łatwo zaprojektować i zamówić online. Za pomocą przyjaznego dla użytkownika konfiguratora online, takiego jak ten z la-melle.de, będziesz mógł skonfigurować Zdjęcie kurtyny w wariantach szynowych lub listwowych do stworzenia w dowolnym momencie zgodnie z Twoim nastrojem. W kolejnych kilku wierszach dowiesz się, na co należy zwrócić uwagę.

Zdjęcie kurtyny przesuwanej kurtyny

Wybierz odpowiedni rozmiar i pożądany motyw

W zależności od Twoich potrzeb, możesz użyć fotozasłon i fotozasłon przesuwnych jako zindywidualizowane osłony przeciwsłoneczne lub osłony prywatności, stylowe przegrody pokojowe lub oryginalne wzory ścian. Dlatego też bardzo praktyczne jest to, że możesz zamówić je na miarę i dowolnie określić swój motyw fotograficzny. Podczas konfiguracji wystarczy podać dokładną szerokość i wysokość oraz wybrać projekt z wielu szablonów lub przesłać własny. Zamawiając zasłony przesuwne lub żaluzje pionowe należy również podać ilość paneli/długości tkaniny oraz zakładkę w cm. Oczywiście możesz również zdecydować się na logo firmy lub tekst. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie.

Nie martw się, czy przesłane zdjęcie ma wymaganą jakość obrazu. Możesz to łatwo sprawdzić podczas konfiguracji za pomocą kontroli jakości lub w razie potrzeby zadzwonić do doświadczonego serwisu specjalistycznego. W końcu intensywny kolorowy nadruk na całej powierzchni z pewnością Cię przekona i nada Twojemu pomieszczeniu szlif.

Stwórz własną fotozasłonę online

Najlepsze tkaniny i odpowiednie opakowanie

W zależności od obszaru zastosowania możesz zdecydować się na odpowiednią tkaninę na zasłonę lub zasłony przesuwne. Do dyspozycji masz szeroki wybór tkanin bardzo cienkich, transparentnych, kryjących i przyciemniających. Znajdziesz również te, które są podświetlane lub wodoodporne. Na pewno jest coś dla każdego gustu i każdego wymagania. Wszystkie tkaniny są wysokiej jakości, łatwe w pielęgnacji i trwałe, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się produktami fotograficznymi. Jeśli chcesz, zamów bezpłatne próbki tkanin i przekonaj się z wyprzedzeniem o ich doskonałej jakości.

Waga montażu kurtyny fotograficznej

Możesz zamówić fotofirany lub żaluzje pionowe z systemem szynowym lub bez. W obu przypadkach wszystko jest również szyte na miarę – szyny, wózki i waga. Jeśli masz już szyny, montaż również powinien być z nimi skoordynowany. Na przykład w przypadku zasłon fotograficznych możesz wybrać taśmę marszczącą, a raczej pętelki lub mereżkę. A w przypadku zasłon przesuwnych do wyboru bardzo praktyczna taśma polarowa do mocowania paneli materiału na rzep, mereżka z obciążeniem do dociążenia, gładki krój lub taśma do lamowania.

montaż zasłon przesuwnych,

Wniosek:

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz osłony przeciwsłonecznej i osłony prywatności, parawanu czy kamuflażu na nieestetyczne miejsca w pokoju, możesz to zrobić indywidualnie i stylowo. Wybierz wysokiej jakości produkty fotograficzne w specjalistycznej jakości detalicznej "Wyprodukowane w Niemczech", Na przykład na zasłonę fotograficzną, zasłonę przesuwną fotograficzną lub zasłonę z listew z wybranym motywem fotograficznym. Nadaj swojemu domowi lub lokalowi biznesowemu znaczący, osobisty charakter i stwórz wyjątkowy, przyciągający wzrok.

 foto kurtyna foto kurtyna łatwy montaż

Thanks! You've already liked this