Życie nad Morzem Śródziemnym – nowy styl umeblowania dla wszystkich miłośników Włoch

Jeśli kiedykolwiek widziałeś piękne plaże i skaliste wybrzeże Amalfi lub zwiedzałeś starożytne ruiny Rzymu, znasz już magię Włoch. Przynajmniej niewielka jego część. Pewnie zastanawiałeś się, jak zabrać ze sobą do domu trochę tego starego, romantycznego świata i wprowadzić do własnego wnętrza odrobinę włoskiego szyku. Chcesz wnieść do swojego domu przyjemne wakacje? Jeśli naprawdę jesteś zagorzałym miłośnikiem włoskiego stylu życia i kultury, to trafiłeś we właściwe miejsce. Ten artykuł dotyczy życia na Morzu Śródziemnym i cieszenia się mocnym akcentem południa w życiu codziennym. Wkrótce dowiesz się, jakie środki można wykorzystać do osiągnięcia tego we własnych czterech ścianach. Przedstawiamy sprawdzone wskazówki, jak wprowadzić do swojego wnętrza wyjątkową atmosferę Włoch i cieszyć się nią przez cały rok.

 „Moditerran” to nowy styl umeblowania dla osób kochających włoską kulturę.

Nowoczesne śródziemnomorskie życie

  • Żyjesz jednocześnie nowocześnie i śródziemnomorsko? Czy to jest możliwe?

Tysiące licznych odwiedzających Włochy są tak samo zafascynowane jak Ty piękną przyrodą i bogatą kulturą tego południowoeuropejskiego kraju. Są pod ogromnym wrażeniem stylu życia i wyposażenia wnętrz Włochów oraz ich sztuki łączenia starego z nowym.

Mówi się nawet o nowym stylu prosto z półwyspu. Czy słyszałeś już określenie „śródziemnomorski”? Zostało to stworzone z mieszanką nowoczesności i śródziemnomorskiego. Ułatwiamy Ci wszystko i ujawniamy najnowszą formułę w modzie i designie, która już nabrała kształtu. Brzmi: nowoczesny + śródziemnomorski to włoski! Życie nad Morzem Śródziemnym oznacza wprowadzenie do własnego domu odrobiny południa i utrzymywanie go tam przez długi czas. Ale czy w ogóle można połączyć nowoczesne elementy ze śródziemnomorskim stylem wyposażenia? Tak, jest to całkowicie możliwe i pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jeśli lubisz włoską kulturę i styl życia w południowej Europie, możesz wprowadzić do swojego domu śródziemnomorski styl.

Śródziemnomorski salon piękny salon?

  • Nowoczesne wnętrze charakteryzują elementy wielowiekowego wystroju domu i kunsztu

We Włoszech możesz spojrzeć wstecz na wielowiekową tradycję kulturową w zakresie życia i wyposażenia. Rzemiosło jest tam szczególnie popularne, a jego elementy są wkomponowane w nowoczesną aranżację wnętrz. Często wyrażają miłość artystów i właścicieli domów do Morza Śródziemnego. Życie nad Morzem Śródziemnym oznacza dziś projektowanie szykownego wnętrza o rustykalnym, przestarzałym charakterze i nowoczesnym klimacie. Na przykład łukowe ramy okienne i rustykalne meble należą do absolutnych must-have nowego stylu śródziemnomorskiego. Preferowane są odcienie ziemi i naturalne tekstury. Z tego powodu wszędzie we wnętrzu można spotkać sztukaterię, kamień i drewno. Wyraźne linie, rustykalne światła i pomalowane na czarno ramy okienne i drzwi tworzą idealną mieszankę nowoczesnego stylu śródziemnomorskiego. Te ważne elementy uzupełniają wspaniałe elementy ślusarskie i zabytkowe dodatki pokojowe. Nadają każdemu pokojowi południowy klimat, dzięki czemu poczujesz się jak na wakacjach we własnym domu.

 Żywa kultura śródziemnomorska spotyka się z nowoczesnym szykiem.

Śródziemnomorski salon przytulny salon w kolorze białym

 Zachowane rustykalne elementy we wnętrzu.

Śródziemnomorskie sypialnie dzienne

Pomyśl, jak zmieni się Twoje nowoczesne wnętrze, gdybyś miał w salonie ceglany lub kamienny kominek. Odsłonięta kamienna ściana tylna w kuchni będzie niekwestionowanym elementem przyciągającym wzrok, który emanuje południowym klimatem. Takie detale w stylu śródziemnomorskim przeniosą każdą atmosferę na nowy poziom i sprawią, że Twój dom będzie czymś wyjątkowym. Gdzie cieszyć się życiem!

Plan otwartej podłogi jest nowatorski, ale ceglana ściana przyciąga wzrok w tym salonie i kuchni.

Śródziemnomorski salon na otwartym planie Przyciągający wzrok perski dywan z cegły z cegły

Mamy nadzieję, że spodobały Ci się nasze wskazówki dotyczące nowoczesnego i śródziemnomorskiego życia. Na koniec, chcemy tylko dać małą wskazówkę: nie zapominaj, że w różnych południowych krajach istnieją różnice i ich własne cechy wiejskie. Dzisiejszy wkład jest skierowany wyłącznie do stylu włoskiego i pokazuje w najbardziej zwięzłej formie istotę nowoczesnego i śródziemnomorskiego życia. Jeśli tak samo jak my kochasz śródziemnomorską estetykę, przeczytaj więcej artykułów na jej temat na naszej stronie internetowej.

Dużo słońca, błękitne niebo i urzekające panoramiczne widoki – to właśnie Włochy!

Po prostu rustykalny, śródziemnomorski, piękny panoramiczny widok, dużo słońca, błękitne niebo, Włochy

Antyczne dodatki do pokoju podkreślają nowoczesny design.

Nowoczesny wystrój pokoju białe antyczne akcesoria do pokoju śródziemnomorski styl

Stary drewniany stół doskonale wpisuje się w to nowoczesne wnętrze.

Śródziemnomorski salon nowoczesne wnętrze rustykalny drewniany stół i drewniane krzesła

 Czarne ramy okienne i drzwiowe, łukowate nisze ścienne w kolorze białym to typowe elementy śródziemnomorskie, które można zobaczyć wszędzie we Włoszech.

Śródziemnomorski nowoczesny czarny ościeżnica łukowa nisza ścienna typowe elementy śródziemnomorskie

Życie na Morzu Śródziemnym oznacza posiadanie przytulnego domu.

Śródziemnomorskie życie tworzy przytulny dom

W łazience dominują czyste linie i naturalne faktury…

Śródziemnomorskie życie w łazience

 Odbywa się to zawsze w kolorach ziemi.

Śródziemnomorska łazienka ziemiste kolory naturalne tekstury mozaiki ścienne

Piękne mozaiki to wielka pasja Włochów, dlatego można je zobaczyć nawet na najmniejszej powierzchni.

Płytki mozaikowe na klatce schodowej bardzo atrakcyjne śródziemnomorskie

Nowoczesność i rustykalne dodatki do pokoju idą w parze i wyrażają śródziemnomorski klimat.

Otwarta nowoczesna kuchnia w salonie rustykalne elementy podkreślają nowoczesność

Życie śródziemnomorskie na werandzie – salon jest wyprowadzony na zewnątrz, dzięki czemu można w pełni cieszyć się piękną włoską pogodą.

Życie śródziemnomorskie na werandzie

Thanks! You've already liked this