Kreatywne pomysły na życie – dokąd pojechać rowerem?

Kreatywne pomysły na życie – rower jako efektowna dekoracja

Jazda na rowerze jest zdrowa! Ale dokąd jeździsz na rowerze po zdrowym treningu sportowym? Jeśli Twoje mieszkanie jest za małe, aby rozważyć specjalne miejsce na rower, masz ten sam problem, co wielu innych rowerzystów. Na szczęście istnieje rozwiązanie! Nazywa się to kreatywnym projektowaniem wnętrz!… Rower nad kanapą w salonie czy nad kominkiem? Dlaczego nie?!

Życie na ograniczonej przestrzeni wymaga praktycznych rozwiązań zapewniających więcej miejsca do przechowywania. Uchwyty ścienne rowerowe umożliwiają bardzo kreatywne projektowanie ścian z dużą dozą praktycznego myślenia. Rower musi być oczywiście bardzo dobrze wyczyszczony przed zamontowaniem na ścianie. Powinieneś również być bardzo uważny, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Obciążenie zawieszenia i waga roweru powinny być takie same, aby uniknąć wszelkiego niebezpieczeństwa.

kreatywne pomysły na życie miejsce do przechowywania salon uchwyt ścienny na rower

Zamiast przekształcać cały wystrój wnętrza, można by po prostu zastanowić się, jak prawidłowo wkomponować rower we wnętrze. Szukasz kreatywnych pomysłów na mieszkanie, jak szybko i niedrogo ulepszyć aranżację wnętrza? Co może być bardziej kreatywne niż Projekt ściany z rowerami? Tak więc po kilku godzinach jazdy rowerem możesz bez obaw zaparkować rower w salonie! To natychmiast przyciąga wzrok. Czy nie taki właśnie jest cel dekoracji: przyciągnąć uwagę? Potrzebujesz wtedy stojaka na rower lub uchwytu ściennego.

Chcąc przechowywać rower w salonie lub sypialni, należy uważać, aby nie obciążać wnętrza. Nikt nie chce pokoju pełnego mebli i przedmiotów. Ale możesz umieścić kreatywne wnętrze w centrum uwagi! Zawieś rower pionowo lub poziomo na ścianie i zaoszczędź miejsce. Jeśli to nie zadziała we własnym salonie, możesz polegać na funkcjonalnych stojakach rowerowych.

Nawet jeśli wieszanie roweru na ścianie brzmi dla Ciebie trochę dziwnie, zapewniamy, że nie jest to nowatorski pomysł na przechowywanie roweru. Ale równie atrakcyjny jak na początku! Zawsze był modny, ale wciąż inspirujący pomysł na życie! Modny trend w aranżacji wnętrz, który nie tylko zaznacza tam brak miejsca, ale także przenosi się w centrum uwagi jako kreatywne projektowanie wnętrz. Nawet jeśli masz wystarczająco dużo miejsca na rower, możesz po prostu umieścić swój rower między własnymi czterema ścianami ze względów czysto projektowych. Zadziwiasz swoich znajomych!

Prawie żaden inny pomysł na życie nie jest bardziej atrakcyjny niż projektowanie ścian z rowerami. Zabezpieczasz również dodatkową przestrzeń do przechowywania, której pilnie potrzebujesz w ograniczonej przestrzeni życiowej. Przytnij i wyczyść: twoje ściany wycinają bajeczną figurę!

Thanks! You've already liked this