Stojan na knihy a hračky v dětském pokoji: Jednoduché a originální řešení pro úložný systém s vlastními rukama (225 + Fotografie)

Stojan na knihy a hračky ve školce

Děti mají vždy spoustu hraček. Rodiče mají proto velmi často potíže s organizací správného umístění úložiště. Ideálním řešením by bylo nainstalovat regály, na které můžete umístit knihy, hračky a další dětské věci. Další podrobnosti dále v článku.

Organizace místa v dětském pokoji

V každém věku má dítě mnoho různých hraček. Mohou to být konstruktéři, panenky, auta, plyšové hračky a mnoho dalšího. Některé dávají babičky a dědečkové na prázdniny, jiné prostě koupí rodiče. Časem je jich příliš mnoho. Proto musíte myslet na optimální úložný systém..

Organizace prostoru v dětském pokoji pro hračky a knihy

Organizace prostoru v dětském pokoji pro hračky a knihy

Někteří lidé pro tyto účely používají koše nebo boxy.. Jejich hlavní výhodou je přístupnost. To znamená, že každý rodič si může koupit takovou položku pro ukládání dětské zábavy. Hračky zde budou jednoduše chaoticky skládány nahodile. Najít své oblíbené auto nebo panenku není možné, dokud krabici úplně neodšroubujete. To bude znamenat další čištění. Instalace stojanu pomůže udržet věci, hračky a knihy v pořádku..

Dětský pokoj s úhledně uspořádanými věcmi a hračkami vypadá vizuálně mnohem pohodlněji a tepleji.

Charakteristické rysy regálů

Především, nábytek zvolen pro svou funkčnost. Stojan je instalován v místnosti dítěte jakéhokoli věku. Je vhodné zde ukládat nejen hračky, ale také knihy, papírnictví, prádlo, ložní prádlo a oblečení..

Instalace regálu pomůže udržet věci v pořádku.

Instalace regálu pomůže udržet věci v pořádku.

Po výběru neutrální barvy pro regály může být časem doplněna novými sekcemi, police nebo zatahovací systémy, které budou relevantní, až drobky vyrostou. Je velmi důležité udržovat správnou polohu polic. Dítě by nemělo mít problém získat předmět od kteréhokoli z nich. Zásuvky a police jsou proto nejlépe umístěny ve spodní části stojanu a otevřené police nahoře..

Polička je především nábytek pro dítě, ne pro rodiče..

Nábytek ve školce musí být bezpečný. Předně to platí pro všechny rohy. Nejlepší je vybrat prvky zaobleného tvaru, aby se dítě během aktivních her nemohlo zranit nebo zranit. Police by neměly být vybaveny skleněnými a zrcadlovými prvky, které by mohly být zlomeny nepřesností. To může způsobit rány různé závažnosti..

RadaZvláštní pozornost by měla být věnována designu nábytku do dětského pokoje. Nemělo by to být nudné ani nudné. Naopak, stojan by měl být vyroben tak, aby jej bylo možné použít i ve vašich hrách, a úložný systém vyžadoval, aby bylo v místnosti uspořádáno..

Instalováno v místnosti dítěte jakéhokoli věku

Instalováno v místnosti dítěte jakéhokoli věku

Jako barevné schéma se nedoporučuje vyrábět stojan v klasických dívčích nebo chlapeckých odstínech..

Děti rychle přerostou modrou a růžovou.

Moderní provedení

Existuje několik typů regálů, které jsou vhodné do různých dětských pokojů..

Mezi nimi:
 • s postel. Ve spodní části regálu jsou otevřené police a zásuvky pro uložení dětských hraček a povlečení a nahoře je postel. Takové řešení se organicky vejde do malé místnosti;
 • se stolem. Stojany lze pohodlně použít pro různé knihy a kancelářské potřeby. Police jsou obvykle umístěny v horní části nebo po stranách pracovní plochy;
 • v podobě pohádkových hradů, lodí, stromů nebo jiných neobvyklých tvarů. Nábytek se stává součástí hry, a tak s radostí zařídí rozházené věci na jejich místa.

Nemělo by být vybaveno skleněnými a zrcadlovými prvky

Nemělo by být vybaveno skleněnými a zrcadlovými prvky

Můžete si vybrat jakoukoli barvu nábytku. Hlavní věc je, že odpovídá zvolenému stylu a designu místnosti. Díky tomu se stojan rozpustí v prostoru dětského pokoje a bude moci plně harmonizovat se zbytkem nábytku a textilu..

Výhody

Instalace regálu do dětského pokoje je racionálním řešením správné organizace úložného systému. Nábytek má spoustu výhod. Mezi nimi:

 • Multifunkčnost. Stojany vizuálně připomínají příborníky, které v nedávné minulosti bylo možné najít v každém byt Sovětský muž. Nejsou v nich žádné dveře, což znamená, že dítě může snadno dostat svoji oblíbenou hračku nebo knihu.
 • Rozmanitost. Dnes si můžete vyrobit stojan pro jakýkoli styl a design dětského pokoje. Rodiče si vybírají skříně určitou výšku a hloubku v závislosti na věku dítěte. V budoucnu je lze doplnit o nové sekce a police. To pomůže ušetřit rodinný rozpočet. To znamená, že jak dítě vyrůstá, není nutné úplně měnit nábytek v jeho pokoji..
 • Pohodlí. Na otevřené police můžete umístit své oblíbené hračky, konstruktéry, knihy nebo předměty na kreslení. Zásuvky se nejlépe plní věcmi nebo lůžkovinami. To pomůže udržet v místnosti pořádek. Pokud nainstalujete stojan ve formě lodi nebo stromu, dítě bude mít zájem umístit všechny položky na svá místa. Bude to pro něj vzrušující zábava..

Racionální řešení pro správnou organizaci úložného systému

Racionální řešení pro správnou organizaci úložného systému

 • Spolehlivost. Police jsou obvykle instalovány v dětském pokoji na dostatečně dlouhou dobu provozu. Hračky nahradí vzdělávací materiály, pak různé padělky nebo kresby. Pro starší děti se nábytek stává místem pro uložení učebnic a psaní školních potřeb. Teenageři zde mohou zařídit své oblíbené fotografie, kosmetiku, certifikáty a další důležité drobnosti pro tento věk.
 • Bezpečnostní. Všechny regály jsou vyrobeny z materiálů šetrných k životnímu prostředí. To je důležité při výběru nábytku do školky. Všechny ostré rohy jsou co nejvíce zaoblené. Aby se předešlo zranění při aktivních hrách, nepoužívají se zde skleněné a zrcadlové povrchy, které se při neopatrném zacházení snadno rozbijí. Stojany jsou také instalovány pomocí spolehlivých a trvanlivých spojovacích prvků..

Poličky vizuálně připomínají příborníky

Poličky vizuálně připomínají příborníky

Tento typ nábytku pomáhá dítěti hravou formou pochopit, co je to pořádek. Například určitý typ regálového segmentu je jakousi garáží pro auta, ložnicí pro hračky nebo místem odpočinku plyšových zvířat. To znamená, že před spaním musí každý obyvatel zaujmout své místo..

Pokud jsou prvky a police různých barev, můžete hračky a knihy rozložit podle předem uvedených odstínů..

Díky tomu si děti zvyknou na samostatnost a zodpovědnost..

Obvykle jsou na horní police umístěna velká měkká zvířata, se kterými si dítě nehraje každý den. Zde můžete také uspořádat úložiště pro staré nebo nudné hračky. Nejlepší je dát je do krásně zdobených krabiček nebo krabiček. Když na ně dítě zapomene, pak je maminka nebo táta zase dostanou. Podle pocitů dětí to budou úplně nové hračky, které bude dlouho studovat nebo si s nimi hrát..

Nestandardní řešení

Nestandardní řešení

Jak vybrat?

Nábytek se vybírá na základě následujících kritérií:

 • výška. Dítě musí nezávisle dosáhnout na všechny police bez pomoci. Proto je výška regálu volena podle jeho výšky. V budoucnu může být struktura doplněna různými sekcemi a prvky;
 • velikost police. Měli byste si vybrat regály, které mají otevřené police různých parametrů a hloubek. Pomůže to harmonicky a správně distribuovat všechny hračky a knihy. Regál by měl být vybaven několika velkými policemi. Můžete na ně například položit velký dům pro panenky, dát plyšovou hračku nebo zařídit sbírku laskavějších překvapení;
 • přítomnost zatahovacích struktur. V takových krabicích nebo přihrádkách je vhodné uložit lůžkoviny pro dětskou postýlku, některé věci pro dítě nebo dokonce knihy, stejně jako deskové hry;

Dítě musí nezávisle dosáhnout na všechny police

Dítě musí nezávisle dosáhnout na všechny police.

 • originalita designu. Aby dítě dosáhlo na horní police, měly by být spodní mírně širší a mírně tlačené dopředu. To znamená, že vizuálně stojan vypadá jako žebřík;
 • kvalitní. Vzhledem k tomu, že nábytek bude instalován v dětském pokoji, je velmi důležité vybrat pro něj materiály šetrné k životnímu prostředí;
 • bezpečnostní. Všechny rohy a jiné ostré hrany v nábytku by měly být zaoblené. Rovněž zde není povolena instalace skleněných polic nebo zrcadlových ploch. Dítě je příliš aktivní ve svých hrách, takže žádný nábytek v místnosti by neměl způsobovat zranění nebo poškození;
 • barevný roztok. Pro školku je nejvhodnější nábytek s různými jasnými akcenty. To pomůže přidat barvu do místnosti a také správně uspořádat úložný systém. Police mohou být namalovány v různých barvách, na rukojeti – obrázky zvířat.

Musí být vybaveno několika velkými policemi

Musí být vybaveno několika velkými policemi

Nelze provádět slepý nákup. Než se definitivně rozhodnete pro typ regálu, musíte vidět nábytek na vlastní oči. Rodiče by měli věnovat pozornost materiálu základny, pevnosti konstrukce a všech jejích spojovacích prvků..

Typy úložných systémů

Regály jsou vybaveny různými policemi a dalšími strukturami. Je vybrán podle charakteru dítěte a podle jeho koníčků. Než to uděláte, měli byste zvážit možné možnosti úložných systémů pro hračky, knihy a další položky.. Mezi nimi:

Police

Jsou přítomny ve všech policových jednotkách. Jsou vhodným řešením pro organizaci pořádku v dětském pokoji. Takové regály lze nainstalovat pro dítě jakéhokoli pohlaví a věku, počínaje prvním rokem života.. Zpočátku zde budou uloženy pouze věci pro děti. Například plenky, výrobky pro osobní péči nebo oděvy. Jak dítě vyroste, otevřené police se začnou plnit různými hračkami..

Kompaktní řešení

Kompaktní řešení

Čtvercové buňky

Pokud je stojan vysoký, pak pro malé dítě je nejlepší jej nejprve umístit vodorovně.. Takže se bude moci samostatně dostat ke svým oblíbeným hračkám a po hrách je vrátit na místo.. Když dítě začne růst, struktura je umístěna svisle a na místě, které se uvolnilo, si můžete koupit další stojan.

Moduly různých výšek

Umístění nábytku do různých výšek je velmi originální a pohodlné řešení do dětského pokoje. Za prvé, samotné dítě bude moci získat knihu nebo hračku, která je pro něj v tuto chvíli zajímavá. Za druhé, podobný design lze použít pro aktivní hry.. Hlavní věcí je bezpečně připevnit všechny části modulárního systému k sobě navzájem a ke zdi..

Prostor pro veškeré potřebné příslušenství

Prostor pro veškeré potřebné příslušenství

Výsuvné police

Zde můžete rozložit deskovou hru nebo sbírat hádanky. Poté, co vás hraní přestane bavit, se celý povrch jednoduše vrátí zpět do stojanu. Když si dítě chce znovu hrát, bude mu stačit jen vytáhnout poličku.. Aby byla výsuvná konstrukce pro dítě bezpečná, musí ji rodiče vybavit speciálními zátkami..

Výsuvné boxy

Jsou vyrobeny z různých materiálů. Například plast, textil, dřevo. Obvykle jsou instalovány ve spodní části stojanu, takže do nich lze uložit různé knihy nebo hračky.. Aby dítě pochopilo, co a kde to je, jsou na přední straně krabičky udělány různé značky.. Kreslí se například auta, panenky nebo knihy. Kromě toho lze vybrat kontejnery v různých barvách, které místnosti dodají jasné barvy a zefektivní úložný systém..

Bude to pro vás zajímavé:

Šatní skříň v dětském pokoji: Jak neudělat špatnou volbu? 205+ (foto) návrhů s možnostmi (skříň, roh, vestavěný)

Zde můžete rozložit deskovou hru nebo sbírat hádanky. Poté, co vás hraní přestane bavit, se celý povrch jednoduše vrátí zpět do stojanu. Když si dítě chce znovu hrát, bude mu stačit jen vytáhnout poličku.. Aby byla výsuvná konstrukce pro dítě bezpečná, musí ji rodiče vybavit speciálními zátkami..

Krabice

Tyto konstrukce jsou obvykle vyráběny ve velkých objemech a jsou instalovány pouze ve spodní části stojanu. Můžete do nich vložit objemné hračky nebo povlečení.. Pokud je krabice příliš velká a neexistují žádné hračky vhodné velikosti, lze strukturu uvnitř rozdělit na několik oddílů.

Kromě stacionárních polic je stojan doplněn různými praktickými provedeními. Kloubové police nebo kapsy se staly jednou z nich.. Můžete je zavěsit na otevřené police nebo dveře. Bude vhodné sem dát malé hračky nebo jiné drobnosti, které dítě neustále používá. Aby takové kapsy dlouho vydržely a neztratily tvar, je nejlepší zvolit tuhou a odolnou základnu, například překližku.

Použití zářivých barev

Použití zářivých barev

Designové vlastnosti

Před výběrem stojanu do dětského pokoje je nutné vzít v úvahu specifika místnosti a její zamýšlený účel.. Design pokoje a veškerý nábytek jsou vybírány podle věku a pohlaví dítěte.

V pokoji malé princezny mohou být regály instalovány ve formě hradu nebo malého domu, pro chlapce – loď, garáž nebo pevnost. Pro dítě školního věku může být fasáda regálu ozdobena mapou světa nebo hvězdné oblohy. V průběhu hry budou moci čerpat ze znalostí a prozkoumávat svět kolem sebe..

Pokud má nábytek uzavřené police, pak je vhodné vybavit je kulatými otvory. Dítě v každém věku tedy může bez námahy otevřít dveře a získat předmět zájmu. Také prostřednictvím nich můžete vidět, jaké hračky tam jsou, aby se zkrátil čas strávený hledáním vaší oblíbené hry nebo knihy..

Je nutné vzít v úvahu specifika místnosti a její účel.

Je nutné vzít v úvahu specifika místnosti a její účel.

Při nákupu regálu v dětském pokoji musíte udržovat určitý objednávkový systém na jeho policích, výklencích a zásuvkách.

Díky tomu budou věci vypadat mnohem elegantněji. To pomůže rozvíjet u dítěte zodpovědnost a čistotu..

Aby regál nevytlačil, musí být doplněn různými krabicemi, košíky, krabicemi, zásuvkami, výsuvnými strukturami a podobnými sekcemi. To vám pomůže uspořádat všechny vaše položky a vytvořit jednotný úložný systém..

RadaDítě bude pohodlnější skládat své hračky, pokud jsou všechny kusy nábytku vyrobeny z různých tvarů a velikostí..

Na každý segment můžete nalepit určitý obrázek nebo jej označit vlastní barvou. Malé boxy jsou tedy vhodné pro malá auta a zásuvky pro knihy a kreativitu..

Snadné DIY

Snadné DIY

Jak vyrobit policovou jednotku?

Veškerý nábytek, který je vyráběn ve výrobě, bez ohledu na jeho další účel, ztrácí svou individualitu a stává se stejným typem. Hrou se dítě učí svět kolem sebe, proto by mělo být obklopeno výjimečně jasnými a živými předměty.. Regály nejsou výjimkou z pravidla..

Vlastní nábytek získává řadu charakteristických rysů.

Tyto zahrnují:
 • individuální design;
 • řada různých zajímavých vizuálních řešení a představení;
 • naprostá harmonie se směrem stylu přítomným v místnosti;
 • originalita;
 • jedinečnost;
 • kvalitní;
 • šetrnost k životnímu prostředí;
 • funkčnost;
 • bezpečnostní;
 • strukturální pevnost.

Stojan na knihy a hračky v dětském pokoji: Jednoduché a originální řešení pro úložný systém s vlastními rukama (225 + Fotografie) Stojan na knihy a hračky v dětském pokoji: Jednoduché a originální řešení pro úložný systém s vlastními rukama (225 + Fotografie) Stojan na knihy a hračky v dětském pokoji: Jednoduché a originální řešení pro úložný systém s vlastními rukama (225 + Fotografie)

Stojan na knihy a hračky v dětském pokoji: Jednoduché a originální řešení pro úložný systém s vlastními rukama (225 + Fotografie)

Stojan lze nainstalovat do dětského pokoje od prvních měsíců života. Zpočátku mohou regály ukládat předměty osobní hygieny, plenky a věci.. Později jej mohou rodiče snadno přeměnit na nábytek, který bude odpovídat věku dítěte. Zde hračky, knihy, konstruktéry, kreativní sady a další položky, které dítě zajímají, začínají být seřazeny v určitém pořadí..

Při výrobě stojanu do dětského pokoje musíte dodržovat 2 základní pravidla:
 • Struktura by měla být co nejstabilnější. To znamená, že při výrobě nábytku se musíte zaměřit a zkontrolovat základnu a všechny upevňovací prvky.
 • Bezpečnostní. Nedovolte, aby do dětského pokoje byly umístěny regály s ostrými rohy, ani nevybavujte police skleněnými nebo zrcadlovými plochami. To může vést ke zranění..

Pomocí látkových krabic

Pomocí látkových krabic

Vzhledem k těmto jednoduchým pravidlům můžete snadno a rychle postavit stojan pro své dítě vlastníma rukama, který s ním poroste.

Volba podle věku dítěte

Systém skladování hraček má následující klasifikaci:

 • pro dítě do 1 roku. V tuto chvíli má stále málo hraček a více hygienických potřeb a oblečení. Všechny hračky se snadno vejdou na jednu polici;
 • pro drobky od 1 do 6 let. V tomto věku se děti vyznačují zvýšenou zvědavostí a nadměrnou aktivitou. Nábytek v dětském pokoji by měl být funkční, bezpečný a pohodlný. Nejlepší je vyvinout speciální úložný systém, který vám pomůže umístit všechny hračky;

Možnost pro dívku

Možnost pro dívku

 • pro dítě od 6 do 10 let. Dítě začíná mít zájem o aktivní hry, kreativitu a deskové hry. Má také hodiny ve škole, což znamená. Na stojanu je nutné vyčlenit místo pro učebnice, sešity a kancelářské potřeby;
 • pro teenagera. S hračkami si už prakticky nehraje. Nahrazují je školní potřeby. Vyzrálé dívky navíc musí vyčlenit prostor pro kosmetiku a šperky..

Nábytek musí odpovídat věku dítěte.

Při výběru byste také měli zvážit jeho pohlaví. Například pro chlapce jsou vhodné umírněnější odstíny. Budoucí muž nepotřebuje jasný a okázalý design. U malých princezen se můžete pozastavit nad romantickými a jemnými odstíny. Dívky ocení všechny další ozdobné prvky.

Pohodlné a praktické

Pohodlné a praktické

RadaStojan by měl organicky zapadat do celkového designu dětského pokoje a neměl by být stylový.

Rohové dětské regály

V dětském pokoji je velmi důležité správně a harmonicky rozmístit nábytek. prostor by neměl být přeplněný. Pokud je místnost malá, pak je lepší zvolit zde rohový regál.. Všechny hračky a drobky knih lze pohodlně umístit na police. V místnosti bude zároveň mnoho prostoru pro aktivní hry a kreativitu..

Díky rohovému úložnému systému v místnosti je každý drahocenný centimetr prostoru využit správně a racionálně. Proto jsou tyto regály oblíbené u rodičů..

Malá, úhlová možnost

Malá, úhlová možnost

Mezi hlavní výhody nábytku patří:
 • Pohodlí. Zde si můžete vybrat svou oblíbenou konfiguraci polic a zásuvek pro ukládání dětských věcí a hraček. Výška a velikost jsou plně v souladu s věkem dítěte.
 • Bezpečnostní. Stojan je stabilní a také bezpečně připevněn ke zdi. I když na něj dítě úplně vyleze, riziko zranění se sníží na nulu..
 • Prostornost. Navzdory skutečnosti, že z boku rohová struktura působí dojmem malého kusu nábytku, pojme spoustu dětských věcí a hraček. Spodní přihrádky lze použít ke skrytí ložního prádla nebo oblečení a horní police k uspořádání hraček a knih..

Roh pro dětské oblečení

Roh pro dětské oblečení

 • Rozmanitost. Regálové jednotky jsou velmi oblíbené. Každý výrobce nábytku má sbírku s tímto typem nábytku. Rodiče proto budou mít mnoho možností, jak si vybrat nábytek do dětského pokoje. Je třeba věnovat pozornost barvě a konfiguraci. Pokud je místnost příliš malá, pak by nejlepší volbou bylo vybrat nábytek. bílý barvy. Rozpouští se v prostoru a vytváří v místnosti pocit lehkosti a vzdušnosti..
 • Ziskovost. Rohové regály zabírají v místnosti málo místa. To znamená, že nebude žádný nepořádek a přetížení prostoru. Dítě bude mít spoustu volného prostoru pro aktivní hry.
 • Multifunkčnost. Skříň je instalována tak, že využívá roh místnosti a dvě sousední stěny. To přispívá k různé vnitřní výplni nábytku. Rodiče se mohou rozhodnout pro policový díl s otevřenými policemi, výsuvnými strukturami, uzavřenými skříňkami a dokonce i šatními tyčemi..

Levná možnost

Levná možnost

Tento typ stojanu lze snadno nainstalovat do jakéhokoli rohu místnosti, i když je vedle něj postel nebo stůl.. Nebude to překážkou, protože zde nejsou žádné křídlové dveře, které vyžadují volný prostor.

Regálová jednotka v bílé barvě

Rodiče by měli k výběru designu a nábytku do dětského pokoje přistupovat se vší odpovědností. Celé prostředí by mělo být co nejbezpečnější a také v harmonii, bez ohledu na to, jaké pohlaví a věk v něm bude dítě žít.

Jedním z nejsprávnějších rozhodnutí by bylo vybrat bílý regál do dětského regálu.. Mnoho rodičů se mylně domnívá, že se takový nábytek za krátkou dobu stane neadekvátním. Ale dnes jsou regály vyrobeny z vysoce kvalitních a spolehlivých materiálů, které lze snadno čistit. Lze je rychle obnovit do původní podoby, i když dítě na povrchu malovalo barvami nebo fixy. Péče o vaše bílé regály je snadná.

Regály v bílé barvě

Regály v bílé barvě

RadaHlavní věcí při výběru nábytku je výběr bezpečných a funkčních modelů..

Bílé regály budou harmonicky ladit s různými barvami zbytku nábytku v místnosti..

Může být instalován jak pro chlapecký pokoj, tak pro dívku. Je lepší vzdát se tmavého a kyselého nábytku v interiéru a zvolit světlé a odstíny postelí. Stojan může být vyroben z jakéhokoli materiálu: dřevo, plast.

Bílá policová jednotka do dětského pokoje má řadu výhod.. Tyto zahrnují:

 • Bílý odstín pomáhá formovat správné vnímání barev u dítěte..
 • Interiér je velmi elegantní a vzdušný..
 • Prostor se vizuálně zvětšuje a zvětšuje. Vytváří pocit prostornosti.
 • Dítě podvědomě usiluje o čistotu..
 • Vytváří se dobrá a správná chuť.
 • Stojan lze nainstalovat v jakémkoli stylu.
 • Nábytek se snadno čistí. Pokud je pro základnu použit vysoce kvalitní materiál, čištění nebude trvat dlouho..
 • Široká škála různých kombinací. Bílé regály budou harmonicky vypadat s nábytkem jiných odstínů v místnosti.

Stojan na knihy a hračky v dětském pokoji: Jednoduché a originální řešení pro úložný systém s vlastními rukama (225 + Fotografie) Stojan na knihy a hračky v dětském pokoji: Jednoduché a originální řešení pro úložný systém s vlastními rukama (225 + Fotografie) Stojan na knihy a hračky v dětském pokoji: Jednoduché a originální řešení pro úložný systém s vlastními rukama (225 + Fotografie)

Stojan na knihy a hračky v dětském pokoji: Jednoduché a originální řešení pro úložný systém s vlastními rukama (225 + Fotografie)

závěry

U bílého nábytku nebude těžké vybrat správné dokončovací materiály. Stejně dobře bude vypadat se stěnami natřenými jednobarevnými barvami nebo přelepenými tapetami s kresbami..

VIDEO: Zdobíme dětský pokoj

Thanks! You've already liked this