Sprytne pomysły na donice, z których płyną kwiaty

doniczka ceramiczna urna niebieskie fiolety

Masz ochotę na oryginalną donicę w ogrodzie??

Przedstawiliśmy Ci już różnorodną gamę pomysłów na donice. U nas znajdziesz różne warianty donic konwencjonalnych jak i nietypowych. Niektóre z nich wymagają dużej wyobraźni i odrobiny zręczności manualnej, a inne są w całości częścią przerabiania używanych przedmiotów.

Upcykling to kolejny temat, który często jest u nas obecny. Myślenie i działanie w sposób zrównoważony to jedna z naszych głównych zasad.

Dzisiaj pokażemy Wam kilka sprytnych pomysłów na donice, które wyglądają, jakby zostały rozlane. Wypływają z niej wspaniałe kwiaty i rośliny, które zachwycają świeżymi kolorami. Dobrą rzeczą jest to, że możesz po prostu użyć wszystkiego, co możesz jako sadzarkę. Jedyną ważną rzeczą jest zapewnienie efektu przewrócenia. Jak to działa? Bardzo łatwo. Jedyną rzeczą do rozważenia jest zakopanie doniczki lub innego przedmiotu, który chcesz przerobić. Nawet uszkodzone przedmioty są do tego dobre, ponieważ w ten sposób możesz ukryć uszkodzone obszary.

Duża farba olejna i kwiaty nagietka

sadzarka oryginalna rurka kolorowa kwiaty studenckie

Świetnie się do tego nadają również taczki. Możesz po prostu przechylić go lekko do przodu i wypełnić ziemią doniczkową. Od Ciebie zależy, jak dokładnie ułożysz kwiaty i rośliny. Ważne, aby aranżacja wyglądała jak potok kwiatów.

Fajny przyciągający wzrok w parku

sadzarka stara taczka kolorowe kwiaty park

Nawet sukulenty i inne dziwne rośliny biorą udział w projekcie rozsypania sadzarki. Możesz eksperymentować z rozmiarem. Nie zawsze musi być spektakularnie duży. Mniejsze elementy, takie jak ten poniżej, również mogą wyglądać imponująco.

Stary porcelanowy garnek budzi się do nowego życia

Sadzarka stary porcelanowy czajniczek doniczka na sukulenty

Myślałeś, że dawno temu powinieneś był wyrzucić rozbitą drewnianą beczkę? Teraz masz możliwość ponownego użycia. Bardzo świeżym pomysłem na wiosnę byłby strumień delikatnych, kolorowych bratków.

Im bardziej naturalny, tym lepiej

sadzarka stare drewno pojemnik beczka na wodę kolorowe bratki

Przeszukaj swoją piwnicę lub odwiedź najbliższy pchli targ. Tam na pewno znajdziesz wiele przedmiotów, które już dawno spełniły swoje zadanie. Ale możesz je przerobić w bardzo oryginalny sposób. Na przykład pojemnik na mleko wykonany z blachy staje się idealną donicą, którą można zaprojektować jako rozlaną. Wypróbuj z białymi chryzantemami.

Fajna imitacja rozlanego mleka

sadzarka oryginalny arkusz pomysłów pojemnik na mleko

Stara drewniana beczka dodaje subtelnego, rustykalnego charakteru

sadzarka stara drewniana beczka niebieski bratek

Oczywiście nadają się do tego również całkowicie konwencjonalne garnki ceramiczne

sadzarka ceramiczna doniczka niebieskie delikatne kwiaty

Można w nich umieścić nawet małe ozdobne figurki

sadzarka mała doniczka ceramiczna ściółka

Możesz użyć bulwiastych glinianych urn i sukulentów, aby uzyskać rustykalny, śródziemnomorski styl. Efekt płynięcia uzyskuje się tutaj szczególnie trwale, ponieważ tego typu rośliny są łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe. Rozprzestrzeniają się również dość szybko, a to sprawi, że Twój strumień roślin będzie się cały czas rozszerzał.

Wspaniałe rozety Sempervivum wzbogacą dekorację Twojego ogrodu

Sadzarka do doniczek glinianych sukulentów

Znajdź najlepszy wariant dla swojej oryginalnej donicy w ogrodzie i zrealizuj swoje kreatywne pomysły! Uwierz nam – nie pożałujesz.

Niebieskie bratki w tym przypadku zachowują się jak płynąca woda

Sadzarka stara beczka na wino w kolorze niebieskim

Imponująca instalacja parkowa z petuniami i ciężarówkami

Sadzarki Petunia Doniczkowe ciężarówki do układania ziemi

Skromny projekt, który będzie się rozwijał

sadzarka tonurne flower top mulcz

Thanks! You've already liked this