Toaletní stolek se zrcadlem (70+ fotografií)

Toaletní stolek se zrcadlem (70+ fotografií)

Roztomilý a pohodlný toaletní stolek je nejen snem, ale také nezbytností pro každou moderní ženu. Tento funkční a užitečný prvek interiéru opět získává na popularitě v moderním designu. V závislosti na velikosti nebo designu místnosti může vyvstat mnoho otázek ohledně výběru a umístění stolu a dnes vám podrobně povíme o všech hlavních aspektech a poskytneme užitečné tipy a triky..

Typy toaletních stolků

Toaletní stolky jsou obvykle rozděleny do typů na základě designu a designu hlavního prvku – zrcadel. Právě tento detail plní hlavní funkční a dekorativní funkci, zdůrazňuje pozornost a zdůrazňuje nezbytné oblasti v interiéru. Na základě toho lze určit následující typy tabulek:

Sklo mola je klasickou verzí, má jediné velké zrcadlo, které je umístěno uprostřed. Pravděpodobně mu dáte přednost, pokud se rádi oblékáte po celé délce a stojíte před zrcadlem. Je vhodný i do malé místnosti – velké zrcadlo ho opticky zvětší a naplní denním světlem.

Trellis – zrcadlo se skládá ze tří částí, jedné centrální a dvou užších – bočních. Tento design je navržen pro obousměrné boční sledování, ideální pro vlastní styl. Právě tato funkce kompenzuje nedostatek jednoho centrálního zrcátka, které si vynucuje použití přídavného zrcátka.

Otočný zrcadlový stůl – má oboustranné zrcadlo, které lze otočit na normální nebo zvětšenou stranu. Je upevněna na pohyblivé plošině, takže ji musíte umístit mimo zeď, abyste ji mohli nasadit. Je ideální pro nanášení make -upu nebo péči o vaši pokožku. Díky zvláštnostem reverzního mechanismu se vejde do středních až velkých místností.

Konzole je toaletní stolek se skrytým zrcadlem, které se podle potřeby vysouvá. Tato možnost má jak plusy – zrcadlo se méně špiní, tak i mínusy – její velikost je vždy omezena plochou desky stolu. Takový stůl můžete použít nejen pro zamýšlený účel, ale také jako stůl pro notebook nebo vyplňování papírů..

Toaletní stolek bez zrcadla je vynikajícím řešením pro malé místnosti, zrcadlo je k němu zakoupeno samostatně a hostitelka ho umísťuje sama. Připevňuje se na komodu nebo visí na nedaleké zdi.

Komoda se zrcadlem je skvělou alternativou ke klasickému toaletnímu stolku, na rozdíl od kterého má rozšířený prostor pro umístění různých předmětů. To je skvělá volba pro ženy, které mají obrovské množství make -upu..

Toaletní stolek se zrcadlem - pohledy Toaletní stolek se zrcadlem - pohledy

Hlavní parametry výběru toaletního stolku

Nejprve změřte prostor, ve kterém bude váš budoucí toaletní stolek umístěn, to vám pomůže při výběru zjistit potřebné rozměry. Zkuste se také zaměřit na následující indikátory:

– Vybraný stůl musí být vyroben z odolných a vysoce kvalitních materiálů. Pokud máte stále nějaké pochybnosti, požádejte prodejce o certifikát k tomuto produktu..

– Zkontrolujte, zda je stůl ošetřen speciálním nátěrem, který zabrání znečištění a drobnému mechanickému poškození. Pevnost závisí na zvoleném materiálu – dřevo, MDF nebo dřevotříska.

– Jakýkoli kvalitní toaletní stolek bude mít dobré a podrobné pokyny.

– Před zahájením výběru se musíte rozhodnout, kolik položek do něj uložíte. Upozorňujeme, že velký počet polic a zásuvek ovlivňuje velikost a objemnost vybraného modelu. Při troše přemýšlení najdete optimální řešení pro váš interiér.

– Když si k tomu vyberete toaletní stolek a židli nebo pohovku, zaměřte se na svoji výšku a zkuste si k ní sednout, zatímco jste ještě v obchodě. To vám ušetří nepohodlí při používání tohoto interiérového prvku..

– Pokud to pokoj umožňuje, postavte stůl u okna. Přirozené světlo je nejlepší společník pro krásný make -up a skvělé účesy. Pokud ne, nainstalujte boční nástěnná světla. Pokud chcete přistupovat k problematice svého líčení na profesionálnější úrovni, pak vám přijde na pomoc zvětšovací lampa..

– Nezapomeňte na instalaci zásuvek poblíž toaletního stolku, protože pravděpodobně máte kulmu nebo fén, které pravidelně používáte.

Toaletní stolek se zrcadlem - Hlavní parametry výběru toaletního stolku Toaletní stolek se zrcadlem - Hlavní parametry výběru toaletního stolku

Kapacita toaletního stolku

Při rozhodování o konkrétním modelu toaletního stolku věnujte pozornost jeho kapacitě. Zvažte, zda do něj můžete uložit všechny potřebné věci. Počet zásuvek a polic má pozitivní vliv na umístění potřebných drobností, ale nezapomeňte, že stůl by měl také nést eleganci a krásu, a ne být nábytkem pro sklad..

Pokud jste si přesto zakoupili možnost, která se vám líbí, ale její kapacita vám neumožňuje umístit veškeré potřebné příslušenství, nemusíte být naštvaní. Zkontrolujte svou kosmetiku a určitě zjistíte, že mnoho doplňků používáte jen zřídka, a proto by bylo správným rozhodnutím odložit je na jiné místo, použít organizér nebo úplně opustit některé kosmetické výrobky. Po provedení auditu tedy můžete správně uspořádat prostor ve vašem toaletním stolku a zbavit se nepotřebných věcí..

Toaletní stolek se zrcadlem - Prostornost Toaletní stolek se zrcadlem - Prostornost

Konfigurace zrcadla

Zrcadlo je nepochybně důležitou a nezbytnou věcí pro každou ženu, ale zároveň jej vybrat není úplně jednoduchý úkol. Toaletní stolek mřížoví je skvělou volbou pro detailní práci s vlasy a líčením ze všech úhlů. Zrcadla po celé délce pomohou nejen při líčení, ale také při zkoušení oblečení.

Pokud nejste zastáncem nepřetržitě otevřených zrcátek, pak jsou možnosti s konzolovými zrcátky pro vás. Několik zrcadel stejného tvaru, ale různých velikostí, připevněných ke zdi za stolem – další skvělá možnost designu.

Celý proces výběru konfigurace zrcadla zcela závisí na vašich preferencích a potřebách..

Toaletní stolek se zrcadlem - zrcadlová konfigurace Toaletní stolek se zrcadlem - zrcadlová konfigurace

Sedák toaletního stolku: židle, křeslo nebo pohovka?

Základním pravidlem při výběru jednoho z těchto kusů nábytku je naprostá jednoduchost použití. Proto, pokud máte v prostoru toaletního stolku dostatek místa, zvolte pohodlnou židli s měkkými opěradly nebo malou a pohodlnou pohovku. Pořádáním takového „pracoviště“ zapomenete na nepříjemnosti při líčení nebo úpravě vlasů. Jedná se o velmi užitečnou akvizici..

Pokud strávíte trochu času ošetřováním nebo nemáte mnoho místa, můžete si najít pohodlnou stoličku s polstrovaným sedadlem..

Toaletní stolek se zrcadlem - Sedátko toaletního stolku Toaletní stolek se zrcadlem - Sedátko toaletního stolku Toaletní stolek se zrcadlem - Sedátko toaletního stolku

Správné umístění

Jak jsme již poznamenali, jedním z nejdůležitějších předpokladů úspěšného líčení je správné osvětlení toaletního stolku. Umístěte jej bokem k oknu a získáte správné denní světlo pro líčení a péči o vlasy.

Pokud to pro vás není možné, umístěte stůl podél zdi naproti světelnému oknu. Nedávejte jej před okno – to negativně ovlivní používání zrcadla během denního světla. S tímto uspořádáním bude váš obličej ve stínu, a jak jste pochopili, je téměř nemožné použít make -up v takových podmínkách. Jasné světlo odražené od zrcadla vám navíc „zasáhne“ oči a znepříjemní používání zrcadla..

Toaletní stolek se zrcadlem - Správné umístění Toaletní stolek se zrcadlem - správné umístění

Toaletní stolek v malé místnosti

Výběr toaletního stolku pro nadrozměrný pokoj není snadný úkol. Nemělo by být omezeno na funkčnost, mělo by být kompaktní a harmonicky zapadat do celkového designu. Zvažte nejpopulárnější řešení založená na tomto problému..

Vestavěná možnost ideální do stísněných prostor. Nové technologie poskytují obrovský výběr různých vestavěných úprav. Místo pro osobní péči může být součástí šatníku nebo komody nebo může být začleněno do celkového konceptu modelového nábytku v místnosti. Obrovskou výhodou takového řešení je dostatečný počet polic a zásuvek pro ukládání kosmetiky a dalších drobností, které pomohou ušetřit drahocenný prostor v místnosti. Pokud však chcete, aby váš toaletní stolek měl dekorativní funkci, pak tato možnost nebude fungovat, protože ve většině modelů bude skrytá před pohledem.

Místo nočního stolku. Výměna nočního stolku za toaletní stolek je v moderních ložnicích poměrně běžnou praxí. To nejen zachovává čtvercové záběry místnosti, ale také nám to usnadňuje použití. Je vhodné vybrat podobnou konfiguraci s malými židlemi, které nebudou blokovat přístup k posteli nebo oknu. Ideální možností jsou malé malé pohovky nebo stylové stoličky. Tato možnost obsahuje další originální řešení – umístění stolu před postel, a ne na její bok.

Okenní parapet jako toaletní stolek. Jeden z nejoriginálnějších nápadů na efektivní využití parapetu. Doporučuje se rozhodnout o takovém funkčním kusu nábytku v místnosti i ve fázi jeho plánování a uspořádání, což vám umožní uspořádat elegantní a neobvyklý toaletní stolek za nejnižší cenu..

Transformační stůl. Jak naznačuje název, celá myšlenka spočívá ve dvojím účelu tohoto interiérového prvku. Většinou to bude docela užitečná a kompaktní komoda nebo obrubník, a pokud to bude nutné, mírným pohybem ruky se promění v toaletní stolek s pohodlným zrcadlem. Jedná se o pohodlné a elegantní řešení pro malou ložnici..

Toaletní stolek se zrcadlem v malé místnosti Toaletní stolek se zrcadlem v malé místnosti Toaletní stolek se zrcadlem v malé místnosti

Toaletní stolek se zrcadlem – foto

Pokusili jsme se odpovědět na většinu otázek, s nimiž se ženy při výběru toaletního stolku setkávají. V našem výběru fotografií najdete spoustu zajímavých nápadů a příkladů implementací. Příjemné prohlížení!

Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto Toaletní stolek se zrcadlem - foto

Thanks! You've already liked this