Nástěnný držák klíčů do chodby: 70 nápadů na fotografie

Nástěnný držák klíčů do chodby: 70 nápadů na fotografie

Stává se, že těsně před odjezdem nemůžete najít klíče? To je velmi frustrující situace. S jeho opravou vám pomůže stylový a nepochybně užitečný držák klíčů na zeď. Když si vezmete nebo vyrobíte hospodyni vlastníma rukama, navždy zapomenete na tyto bezvýznamné, ale nepříjemné každodenní problémy.

Výběr hospodyně na chodbu

Podmíněně lze držáky na stěnu rozdělit na dva typy: otevřené a zavřené. Uzavřené jsou vyráběny ve formě krabic nebo skříněk, ve kterých jsou ukryty klíče. Jsou to platforma s držáky klíčů. Na základě materiálů, které se používají k výrobě držáků klíčů, lze rozlišit následující skupiny:

Stylové kovové držáky klíčů vypadají skvěle v podkrovních nebo high-tech interiérech. Vynikající řešení pro ukládání mnoha klíčů a drobného příslušenství. Krásné kovové držáky klíčů vytvářejí reprezentativní obraz chodby.

Extrémně oblíbené jsou dřevěné hospodyně – neobvyklý doplněk, který zdůrazní dobrý vkus majitele bytu. Krásné druhy dřeva, zdobené řezbami nebo jasnými barvami, pomohou nejen vyzdobit chodbu, ale také pohodlně umístit klíče.

Chcete ozvláštnit svoji chodbu? Pak byste si měli vybrat držák na klíče vyrobený z kůže. Takové příslušenství má převážně malou velikost, což je pro majitele malých chodeb velmi důležité. Vynikající a propracovaný prvek doplněný dřevěnými nebo kovovými vložkami, který se hodí do každého interiéru.

Nástěnný držák klíčů do chodby - Jak si vybrat Nástěnný držák klíčů do chodby - Jak si vybrat Nástěnný držák klíčů do chodby - Jak si vybrat Nástěnný držák klíčů do chodby - Jak si vybrat

Výroba hospodyně vlastníma rukama

Myslíte si, že vyrobit držák na stěnu na chodbě je obtížné? Nic takového! Jedná se o poměrně jednoduché a zajímavé cvičení. K tomu potřebujete jen trochu času a úsilí. Navíc ušetříte spoustu peněz, protože materiály jsou docela dostupné a mnoho z nich najdete ve svém bytě..

Pokud se s tvorbou interiéru zabýváte poprvé, zkuste udělat nejjednodušší a nejdostupnější možnost – otevřenou hospodyni. Takový domácí dekor lze vyrobit z jakéhokoli podkladu, hlavní věcí je, že na něj lze upevnit háčky nebo jiné držáky. Řemesla ze dřeva, malé desky nebo silné větve, konstrukce z drátu a kousky plastu – to vše je vhodné pro výrobu hospodyně vlastníma rukama.

Zapojte děti do kreativity, bude je to zaměstnávat a naučí je pořádku. Pokud ozdobíte každý klíč jedinečným štítkem, vytvořeným také vlastními rukama, celá struktura držáku klíče získá opravdu barevný vzhled.

Pokud se považujete za zručného řemeslníka, zkuste si vytvořit uzavřený nástěnný držák na klíče. Tento proces bude vyžadovat trochu více úsilí a času, ale výsledek bude vypadat opravdu krásně a tajemně. Na vnější stranu takové skříně můžete umístit fotografii nebo roztomilý obrázek, ozdobit ji starými klíči nebo hodinami, což celé struktuře dodá ještě větší kouzlo.

Uzavřené držáky klíčů mohou být navíc organizátorem, skrývat v sobě užitečné maličkosti.

Nástěnný držák klíčů do chodby - Výroba držáku na klíče vlastníma rukama Nástěnný držák klíčů do chodby - Výroba držáku na klíče vlastníma rukama Nástěnný držák klíčů do chodby - Výroba držáku na klíče vlastníma rukama Nástěnný držák klíčů do chodby - Výroba držáku na klíče vlastníma rukama Nástěnný držák klíčů do chodby - Výroba držáku na klíče vlastníma rukama

Domácí kutilka se vzorem pro chodbu

Pojďme se s vámi ponořit do procesu vyšívání a vytvořit jednoduchý, ale neobvyklý a jedinečný barevný držák na klíče. K tomu musíme připravit:

– Základna – můžete si vzít desku z dřevovláknitých desek nebo dřeva;

– Hrnec hrnců – nejprve jej rozdělte na dvě části;

– Tmel a nástroje pro jeho aplikaci – může to být špachtle nebo štětec;

– Barvy – vhodné jsou akrylové nebo kvašové;

– Čistý lak na nehty;

– PVA lepidlo a Moment – sekundové lepidlo lze nahradit tekutými hřebíky;

– Háčky na klíče.

Dejme se do práce. Pracovní prostor zakryjte fólií nebo papírem, aby byl čistý..

1. Vezměte připravenou základnu. Dejte mu jakýkoli tvar, který chcete. Naneste omítku, její vrstva by měla být velmi tenká – 0,5-1 cm.

2. Zatímco tmel není suchý, můžete vzor označit prstem nebo tenkou tyčinkou.

3. Upozorněte na ornament vybarvením čar. Počkejte, až barva a tmel zcela zaschnou, a poté základnu pokryjte lakem.

4. Volitelně můžete namalovat poloviny květináče nebo je ozdobit jiným způsobem.

5. Pomocí lepidla Moment nebo tekutých hřebíků přilepte poloviny hrnce na základnu. Když jsou všechny prvky suché, umístěte základnu do rámu a pokračujte v instalaci háčků.

6. Podle háčků, které si vyberete, je přilepte nebo přišroubujte k základně. Nyní je vaše hospodyně zcela připravena.

Po dokončení všech kroků obdržíte originální a užitečný držák na klíče, který bude nádhernou ozdobou vaší chodby..

Nástěnný držák klíče na stěnu se vzorem pro chodbu Nástěnný držák klíče na stěnu se vzorem pro chodbu Nástěnný držák klíče na stěnu se vzorem pro chodbu Nástěnný držák klíče na stěnu se vzorem pro chodbu

Držák klíčů na dřevo si udělejte sami

Chtěli byste do své chodby stylovou a zajímavou hospodyni? Řekneme vám, jak udělat hospodyni z pilového řezu, který je ideální pro interiér v rustikálním nebo skandinávském stylu..

Budete potřebovat následující materiály:

– Řez dřevěnou pilou – můžete si vybrat požadovaný typ stromu a určit průměr;

– Skvrna – na bázi vody nebo alkoholu;

– Brusný papír – je lepší zvolit jemnou nebo střední velikost zrna, protože velká poškodí vzor dřeva;

– Lak – vhodný je průhledný akryl;

– Kartáč – vyrobený ze syntetických materiálů;

– Háčky – jakoukoli variantu lze opravit pomocí šroubů nebo lepidla.

Pokud milujete práci se dřevem, bude pro vás taková hospodyně ideální volbou. Můžete si vybrat naprosto jakýkoli řez pily, borovice, javor nebo akácie vypadá skvěle.

1. Řezu pily zpracujte brusným papírem, nejprve středně zrnitým a poté jemnějším zrnem. Tím se zbavíte různých nerovností a poškození pily. Abyste nepoškodili vzor dřeva, opatrně a přesně veďte brusný papír podél vlákna. Poté odstraňte prach, který se objevil, a sledujte povrch stromu, vlákna se zvednou a uvidíte kresbu. Počkejte, až bude obrobek zcela suchý.

2. Další fází je barvení pilového řezu. Pokud se dřevozpracujete poprvé, pořiďte si vodní skvrnu. Ušetří vás to od mnoha chyb, protože schne mnohem déle, a budete mít příležitost setřít nevzhledná místa a odstranit kapky. Musíte obarvit podél zrna stromu pomocí širokého syntetického kartáče. Chcete -li získat jednotný vzor, ​​musíte několikrát barvit. Každá vrstva musí zaschnout, než přejdete k další..

3. Volitelně můžete libovolný výkres přenést na prázdné místo. Chcete -li to provést, připravte zrcadlený výtisk výkresu. Zakryjte vzorovaný list a dřevo lakem (akrylem) a poté je spojte. Vyhlaďte řez a nechte asi 3 hodiny..

4. Nyní jemně oloupejte papír a začněte s ním rolovat, měl by se objevit vzor. Papír zcela vyjměte a očistěte povrch od jeho zbytků.

5. Pro upevnění na zeď můžete použít smyčku ze silné nitě nebo koupit speciální zařízení.

To je vše, vaše nová řezačka na stěnu je připravena. Podobně můžete připravit několik malých řezů najednou a poté je připevnit k základně..

Nástěnný držák klíčů na zeď pro chodbu vyrobený z řezané pily na dřevo Nástěnný držák klíčů na zeď pro chodbu vyrobený z řezané pily na dřevo Nástěnný držák klíčů na zeď pro chodbu vyrobený z řezané pily na dřevo Nástěnný držák klíčů na zeď pro chodbu vyrobený z řezané pily na dřevo Nástěnný držák klíčů na zeď pro chodbu vyrobený z řezané pily na dřevo

Udělej si sám hospodyni z rámu

Ve svém domě může mnoho lidí najít zastaralý rámeček pro obrázek nebo fotografii, ale není třeba spěchat s jeho vyhozením. Jsou skvělými držáky klíčů na zeď, které mohou vašim klíčům dodat krásu a určité místo..

V závislosti na vaší představě se materiály budou lišit a pro náš příklad budete potřebovat následující:

– Rámeček – vhodný je rámeček pro obrázek nebo fotografii jakékoli velikosti a tvaru.

– Překližka – vyberte nebo připravte kus na míru rámu.

– Základní nátěr a barvy – potřebujete akrylové barvy.

– Štětec – široký, vyrobený ze syntetických materiálů.

– Brusný papír – jemný až střední zrnitost. Lze jej nahradit brusnou houbou.

– Karta Decoupage – vyberte požadovaný vzor, ​​ale ujistěte se, že odpovídá velikosti.

– Háčky – zde budou umístěny vaše klíče. Lze je nahradit malými samořeznými šrouby, vše závisí na vašem konceptu.

– Nástroj – křížový šroubovák, vrtačka a skládačka.

Před zahájením práce změřte vnitřní rozměry rámu a poté na základě nich připravte kus překližky. Překližku překryjte akrylovým základním nátěrem a poté namalujte. Malování lze nahradit například nálepkou z pytloviny nebo pastelkovým vzorem. Pokud jste použili základní nátěr, musíte jej zbrousit – nejprve středním a pak jemným zrnitým brusným papírem.

Naneste lepidlo na překližku, poté navrch položte navlhčenou kartu decoupage a dobře uhlaďte, abyste odstranili všechny bubliny. Poté můžete rámeček tónovat akrylovou barvou nebo mořidlem na dřevo. Když je celý kus hotový a suchý, pro větší trvanlivost jej pokryjte akrylovým lakem a nechte znovu zaschnout. Zasuňte hotovou překližku do rámu, zašroubujte háčky a držáky na zeď.

Volitelně můžete přidat značky s nápisy nebo čísly – díky tomuto přístupu bude manipulace s klíči maximálně pohodlná a organizovaná..

Nástěnný držák klíčů na stěnu do chodby z rámu Nástěnný držák klíčů na stěnu do chodby z rámu Nástěnný držák klíčů na stěnu do chodby z rámu

Nástěnný držák klíčů do chodby – foto

Naše fotogalerie obsahuje mnoho užitečných a zábavných nápadů, které vám pomohou rozhodnout se, která hospodyně je pro vaši chodbu to pravé. Zda to bude otevřený nebo uzavřený výrobek, vyrobený z kovu nebo dřeva – je na vás. Přejeme vám inspiraci a úspěch ve všech vašich snahách.!

Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie Nástěnný držák klíčů do chodby - nápady na fotografie

Published
Categorized as Nápady