Jak vyzdobit byt 14. února: 70 fotografických nápadů

Jak vyzdobit byt 14. února: 70 fotografických nápadů

Hlavním atributem Valentýna jsou bezpochyby vaše pocity, které pomohou zdůraznit nejrůznější příjemné „maličkosti“ v podobě dekorací na slavnostní večer. Existuje mnoho způsobů, jak do 14. února vyzdobit byt a vytvořit skutečně příjemné romantické prostředí. Současně není nutné chodit na drahé šperky – s trochou úsilí a trochou fantazie můžete vytvořit velkolepé dekorace, které zanechají v paměti vašeho partnera nezapomenutelné dojmy. Nabízíme vám, abyste se seznámili s výběrem nejzajímavějších nápadů!

Co je třeba zvážit?

Při zahájení zdobení bytu 14. února je první věcí, o kterou byste se měli starat, vysoce kvalitní úklid, protože i ty nejkrásnější dekorace budou na pozadí rozházených věcí, zaprášených polic a špinavých podlah vypadat směšně. Je nutné vyčistit celý obývací prostor a na oslavu oslav můžete vyzdobit jeden nebo dva pokoje, například obývací pokoj a ložnici.

Skvělou možností by bylo uspořádat večírek pro dva u krbu, pokud takový existuje. Na podlahu můžete položit měkký koberec nebo deku, kde si milenci mohou po jídle odpočinout v romantickém prostředí. Pokud chcete na Valentýna začít překvapovat svou spřízněnou duši hned od dveří, postarejte se o výzdobu chodby – pomůže to vytvořit potřebnou slavnostní náladu na celý nadcházející večer. Také zdobení koupelny bude dobrým řešením, pokud je vztah již docela vážný..

Postarejte se o přítomnost klidného, ​​tichého hudebního doprovodu a měli byste odmítnout sledovat televizní programy, aby se večer nerozvinul do diskuse o naléhavých problémech. Nezapomeňte také vypnout mobilní telefon nebo jej nechat v klidu..

Osvětlení hraje důležitou roli při vytváření intimní atmosféry, takže je lepší upustit od jasného stropního osvětlení ve prospěch místních zdrojů ve formě svícnů, stojacích lamp.

Jak vyzdobit byt 14. února - Co je třeba zvážit

Girlandy na Valentýna

Možnost zdobit byt do 14. února girlandami srdcí vyrobenými vlastními rukama je univerzální, protože vám umožňuje začít zařizovat slavnostní atmosféru ze samotné chodby. Srdce lze vystřihnout z barevného papíru nebo lepenky, starých pohlednic a barevných obálek časopisů.

Nejjednodušší možností je navléct je jehlou na dlouhou nit a podél zdí zavěsit girlandy. Každé srdce můžete zavěsit samostatně a vlákno vyměnit za zářící věnec, který večer vyzařuje příjemné odlesky a vytváří útulnou intimní atmosféru. Věnec ze srdcí lze vyrobit podle principu známého „novoročního řetězu“. Chcete -li to provést, musíte nejprve odříznout tenké papírové proužky, od prvního vytvoříme tvar srdce a upevníme okraje sešívačkou, každý následující proužek navlékneme do předchozího, ohneme a upevníme.

Pro něžné pohlaví nebude těžké ušít malá roztomilá srdíčka, udělat je plochá nebo objemná. Tuto práci lze provést ručně, například pomocí plsti a syntetického zimovače. Každé ze srdíček lze zavěsit stuhou na jeden věnec, ozdobit korálky nebo flitry.

Jak vyzdobit byt 14. února - Valentýnské girlandy Jak vyzdobit byt 14. února - Valentýnské girlandy

Romantický panel na 14. února

Pomocí barevného papíru, nůžek a lepidla můžete na zeď vytvořit ohromující pěnu, která vám prozradí vaše třesoucí se pocity a navodí romantickou náladu. Příprava drobných detailů bude samozřejmě vyžadovat spoustu času a trpělivosti, ale konečný výsledek bude zdrcující. Vše závisí na vaší představivosti. Z červeného nebo růžového papíru můžete vystřihnout mnoho můr pod šablonu a mírně roztáhnout křídla a přilepit je na zeď ve formě srdce, jak je znázorněno na fotografii. Další možností je vyrobit volumetrická srdce a také z nich vytvořit dekoraci na zeď..

Jak vyzdobit byt na 14. února - Romantický panel na 14. února Jak vyzdobit byt na 14. února - Romantický panel na 14. února

Svíčky

Co je to romantické nastavení Valentýna bez svíček? Mohou to být dekorativní voskové výrobky, tabletové svíčky nebo ty nejběžnější. Hlavní věc je krásně ozdobit dekoraci. Můžete použít stávající svícny nebo si je vyrobit sami například ze sklenic a ozdobit je papírovými srdíčky.

Originální designovou ozdobu na svícen lze vytvořit pomocí skořicových tyčinek, sklenice a saténové stuhy. Pro umístění svíček můžete použít krásné nádobí, například sklenice a sklenice, které jste předtím naplnili oblázky nebo korálky, abyste získali stabilitu. Svíčky-tablety plovoucí ve vodě vypadají krásně. Do prostorné nádoby můžete umístit několik svíček, doplnit je okvětními lístky růží a přidat pár kapek aromatických olejů.

Svíčky různých velikostí lze instalovat v libovolném pořadí nebo tam, kde je jednoduše zapotřebí dodatečné osvětlení (na stůl, noční stolek). Pokud máte dost, zkuste je dát do cesty na podlaze, která vede například do vaší ložnice, obývacího pokoje nebo koupelny. Podlahové kompozice ve formě srdcí vypadají skvěle. Ujistěte se, že v místnosti vládne soumrak: je vhodné zavřít závěsy, nechat zapnutý zdroj tlumeného světla a samozřejmě nezapomeňte na bezpečnostní opatření.

Jak vyzdobit byt na 14. února - Svíčky Jak vyzdobit byt na 14. února - Svíčky

Balónky

Dnes se balónky prodávají v nejrůznějších interpretacích. Jejich přítomnost vždy vytváří atmosféru slavnostní, okouzlující atmosféry. Na Valentýna můžete zakoupit obyčejné kulaté balónky nebo ve formě srdíček, naplnit je heliem, přivázat k nim stuhy s pevnými závity, kde budou zveřejněna prohlášení o lásce.

V dnešní době jsou velmi oblíbené velké fóliové výrobky a také zářící koule s LED diodami uvnitř, které vytvářejí dechberoucí romantickou atmosféru. Z koulí můžete vytvořit kompozici ve tvaru srdce a umístit ji do ložnice v čele postele. V každém případě se musíte pokusit distribuovat balónky tak, aby nezasahovaly do plynulého pohybu místnosti..

Jak vyzdobit byt 14. února - balónky Jak vyzdobit byt 14. února - balónky

Květiny

Vyzdobit pokoj pro romantický večer květinami je výzva pro silnou podlahu. Kromě krásné kytice pro vaši druhou polovinu 14. února můžete použít více originálních řešení, která, ačkoliv budou vyžadovat značné finanční investice, budou plně kompenzována hřejivým pocitem nadšení vaší milované.

Možná jste již uhodli, že mluvíme o růžových lístcích, které mohou být náhodně roztroušeny po území místnosti, tvoří z nich kompozici nebo cestu, doplněné podlahovými svíčkami. V ložnici mohou být lístky položeny na sněhově bílé pastelové prádlo, naplněny malými vázami a umístěny na noční stolky. Teplá koupel naplněná pěnou s okvětními lístky růží bude také příjemným překvapením pro milovanou osobu..

Před zahájením tohoto druhu dekorace se ujistěte, že vaše drahá polovička není alergická, aby se další dovolená nestala dlouhým úklidem..

Jak vyzdobit byt 14. února - květiny Jak vyzdobit byt 14. února - květiny

Společné fotky

Vyzdobením místnosti společnými fotografiemi partnerovi (partnerovi) vyjasníte své upřímné pocity, touhu udržet si vřelý vztah co nejdéle. Můžete umístit několik obrázků do rámečků na sváteční stůl, police, přidat k nim girlandy srdcí nebo vytvořit vlastní fotografickou koláž na zeď. Prohlížení fotografií vám přinese mnoho krásných vzpomínek.

Jak vyzdobit byt 14. února - Společné fotografie Jak vyzdobit byt 14. února - Společné fotografie

Servírování stolu

Stůl pro dva by měl vypadat elegantně a sofistikovaně, neměli byste ho proto nutit spoustou různých pokrmů. Pokud má farma malý pohyblivý stůl, je lepší na něj umístit různé saláty a kusy..

Pro podávání musíte vybrat dokonale čistý ubrus a krásné nádobí. Na stůl položte talíře, sklenice, láhev vína nebo šampaňského. Umístěte kytici květin do vázy, ale vždy tak, aby nepřekážela při jídle a navzájem „neuzavírala“ partnery.

Ubrousky můžete také krásně ozdobit, dát jim například tvar květiny nebo srdce. Položte na stůl svíčky – jejich nerovnoměrné světlo a doprovodné odlesky dodají romantickému večeru více kouzla.

A koneckonců, co je to Valentýn bez Valentýna? Malé srdce s ručně psaným vyznáním lásky předvede váš uctivý postoj k vaší spřízněné duši a zanechá na dlouhou dobu příjemné vzpomínky.

Jak vyzdobit byt 14. února - Obsluha stolu Jak vyzdobit byt 14. února - Obsluha stolu

Zdobíme byt na 14. února – foto

Na závěr vás zveme k návštěvě fotogalerie, kde jsme se do 14. února pokusili shromáždit nejlepší ukázky bytové dekorace. Podívejte se, nechte se inspirovat a udělejte z tohoto večera nezapomenutelný. Příjemné prohlížení!

Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto Zdobíme byt na 14. února - foto

Thanks! You've already liked this