Kombinace tapety v interiéru: 60 nápadů (foto)

Výběr obložení stěn byl vždy náročným úkolem. Tapeta pomáhá plně ztělesnit požadovaný styl v designu nebo se stane harmonickým pozadím pro krásnou kompozici. Kombinace tapety v interiéru je kombinací různých vzorů, barev, textur. Odborníci z celého světa používají takový originální přístup nejen kvůli jeho estetickému vzhledu, ale také proto, aby skryli drobné nedokonalosti místnosti, vizuálně… Continue reading Kombinace tapety v interiéru: 60 nápadů (foto)

Published
Categorized as Nápady

Skleněný konferenční stolek (75 fotografií)

I malý konferenční stolek může být skvělým funkčním kusem nábytku. Je vybaven vysokými dekorativními vlastnostmi a bude také působit jako originální přízvuk, který adekvátně doplní celkový koncept stylu místnosti. Tak lze popsat skleněný konferenční stolek, který nikdy nezůstane bez povšimnutí. Má širokou škálu modelů, o kterých budeme hovořit v tomto článku. Poradíme také, na co… Continue reading Skleněný konferenční stolek (75 fotografií)

Published
Categorized as Nápady

Skleněné interiérové ​​dveře (více než 65 fotografií)

Interiérové ​​dveře ze skla jsou relativně novým fenoménem, ​​ale již se pevně usadily na pozitivní straně. Jen málo lidí ví, ale první prototypy takových návrhů byly vynalezeny a úspěšně použity Francouzi v 17. století. Samozřejmě neodpovídaly vysokým estetickým a pevnostním charakteristikám moderních modelů, ale stále byly rozšířené. Skleněné interiérové ​​dveře mají ve srovnání se svými… Continue reading Skleněné interiérové ​​dveře (více než 65 fotografií)

Published
Categorized as Nápady

Fialová barva v interiéru (90 fotografií)

Barevné schéma interiéru překládá vnitřní svět jeho majitele. Výběr odstínů šeříku pro dekoraci charakterizuje vytříbenou kreativní povahu, z nichž mnozí jsou schopni čerpat inspiraci a sílu z této vzdušné barvy.. Vlastnosti barvy a vliv na psychiku Lilac je bělená fialová barva. Stejně jako mnoho dalších má různé palety. Namodralá levandule stojí v řadě studeného spektra,… Continue reading Fialová barva v interiéru (90 fotografií)

Published
Categorized as Nápady

Králičí klece pro kutily (70 fotografií)

Správně vybavená králíkárna je jednou z nejdůležitějších podmínek chovu těchto načechraných hlodavců. Domácí i dekorativní plemena potřebují samostatný prostor – umožňuje vám poskytnout potřebnou péči a chránit domácí zvířata před možnými potížemi. S dostupností materiálů a minimálními dovednostmi při manipulaci s nástroji je výroba klecí pro králíky vlastními rukama poměrně jednoduchá. Užitečná doporučení, příklady fotografií… Continue reading Králičí klece pro kutily (70 fotografií)

Published
Categorized as Nápady

9 nápadů na nástěnné dekorace

Proces dekorace je závěrečnou fází dekorace interiéru. Po odvedené práci je zdobení neuvěřitelně příjemné. Vytváření krásného prostředí na vlastní pěst přináší zvláštní uspokojení. Pokud máte volný čas a chcete implementovat originální design, klidně se pusťte do kreativity. Připravili jsme pro vás výběr moderních nápadů na nástěnné dekorace, které vám pomohou jednoduše a kreativně proměnit prostor.!… Continue reading 9 nápadů na nástěnné dekorace

Published
Categorized as Nápady

Ošumělý elegantní styl v interiéru: 110 nápadů na fotografie

Oblečení, doplňky nebo výzdoba ve stylu shabby chic dnes zazní, ale původně tento trend vznikl v oblasti interiérového designu. Místnost, která kombinuje prvky retro, vintage, stejně jako Provence, vypadá trochu šokující, ale vždy zajímavá. Kvůli rozmazaným hranicím není snadné vytvořit v interiéru ošumělý styl a také balancovat mezi „starověkem“ a „luxusem“, ale pokusíme se jasně… Continue reading Ošumělý elegantní styl v interiéru: 110 nápadů na fotografie

Published
Categorized as Nápady

Ruční papírová růže: 90 fotografických nápadů

Papírové růže jsou úžasnou a neobvyklou dekorací, kterou lze použít jako dekoraci interiéru nebo originální dárek. Pomocí velmi jednoduchých technik si je můžete vyrobit sami. Papírové růže naplní váš domov jemným teplem a pohodlím a každá z nich bude odměněna autorovou láskou. Kytice takových růží naplněná sladkostmi bude nezapomenutelným dárkem.. Spirálová růže z papíru Nejjednodušší,… Continue reading Ruční papírová růže: 90 fotografických nápadů

Published
Categorized as Nápady

Hledí si udělejte sami na verandě (80 fotografií)

Baldachýn nad verandou vás nejen ochrání před nepřízní počasí, ale také poskytne další příležitost zdůraznit styl exteriéru. Jak se nemýlit s výběrem, vybrat si kvalitní baldachýn, který je v souladu s vnější úpravou budovy – dále v našem článku. Proč potřebujete baldachýn nad verandou?? Hledí nad vstupním prostorem může mít různé podoby a jsou dána… Continue reading Hledí si udělejte sami na verandě (80 fotografií)

Published
Categorized as Nápady

DIY tandoor: 60 fotografií a nápadů

V poslední době na soukromých pozemcích často najdete orientální trouby s exotickým názvem – tandoor. Jsou skvělé pro venkovní vaření a určitě zapůsobí na vaše hosty. Co je obzvlášť pěkné – takové zařízení lze provést ručně. Jak? Pojďme se na tento problém podívat blíže.! Jak tandoor funguje Abychom pochopili, jak tandoor funguje, popíšeme proces jeho… Continue reading DIY tandoor: 60 fotografií a nápadů

Published
Categorized as Nápady