Który magazyn o jodze zdecydowanie powinieneś przeczytać?

4 czasopisma jogi w porównaniu – rekomendacje redakcji

W dzisiejszych czasach świat czasopism stał się tak ogromny, że można szybko stracić orientację. Otrzymujesz liczne oferty czasopism z każdej dziedziny. Jak możesz skoncentrować się na naprawdę wysokiej jakości magazynach? Najważniejsze tutaj jest przeprowadzenie własnych badań i cierpliwe czytanie. Ale zawsze jest to bardzo praktyczne i przydatne, jeśli weźmiesz pod uwagę przydatne raporty z testów lub podsumowania. Często krótko i zwięźle dostarczają najważniejszych informacji i aspektów, które czekają na Ciebie w czasopiśmie. Przynajmniej tak jest u nas w redakcji. Postanowiliśmy więc zaoferować małe porównanie testów pod względem czasopism o jodze i w tym celu skoncentrowaliśmy się na naszych ulubionych 4. Wszystkie są dostępne w formie drukowanej i oczywiście w abonamencie. Na ich stronach internetowych masz dobry przegląd i możesz bezpośrednio zamawiać czasopisma.

Aktualności jogi

magazyn joga aktualny magazyn o medytacji uważności

Yoga Aktuell od ponad dziesięciu lat zachwyca swoich pełnych pasji czytelników ponad 100 stronami w każdym wydaniu. Styl pisania jest młody i bezczelny, a jednocześnie bardzo wymagający i przyjemny. Relacjonowane są różne rzeczy ze świata jogi. Różne style jogi i asany są przedstawiane i wyjaśniane krok po kroku.

Relacjonuje życie i filozofię światowej sławy joginów i nauczycieli oraz zwraca uwagę na nowe trendy i wydarzenia. Wydanie specjalne Yoga Aktuell Spezial ukazuje się raz w roku od 2011 roku, dlatego w numerze nr & Uważność. Dowiedz się więcej na www.joga-aktuell.de

magazyn joga aktualny numer 97 kwiecień 2016

magazyn joga aktualne wydanie specjalne 5 medytacja uważność cd

Dziennik jogi

czasopismo joga czasopismo asany ajurweda satysfakcja z pewności siebie

Znany i mający swoją siedzibę w krajach anglojęzycznych od 1975 roku, od 2009 roku pismo jest również dostępne na rynku w języku niemieckim. Nie można przeoczyć jego niepowtarzalnego stylu retro. Niemniej jednak, a właściwie właśnie dzięki temu, Yoga Journal szybko i łatwo zdobywa serca czytelników. Oferta czytelnicza skierowana jest przede wszystkim do osób w wieku od 25 do 50 lat, dla których joga to nie tylko harmonijny ruch, ale także holistyczny styl życia. Oprócz instrukcji do medytacji i ciekawych wywiadów znajdziesz tu również liczne przepisy i codzienne wskazówki dotyczące większej trwałości i dobrego zdrowia. W nowym numerze magazynu donosi m.in. B. o najnowszych odkryciach w sprawach niskowęglowodanowych i ujawnia kilka ćwiczeń partnerskich na plecy. Wystarczy spojrzeć na www.yogajournal.de.

czasopismo o jodze magazyn magazyn wydanie specjalne joga w domu

czasopismo joga magazyn magazyn nowy numer 2016

Viveka

magazyn o jodze viveka broszury o jodze

Viveka nie jest konwencjonalnym magazynem o jodze, ale raczej „zeszytami do jogi”. W ten sposób Viveka Magazin wyróżnia się na tle innych magazynów poświęconych tematyce jogi. I to nie tylko poprzez treść naukową, ale także poprzez specyficzny układ. Ta wymagająca lektura jest przeznaczona dla wszystkich joginów dbających o zdrowie. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że redaktorami są lekarze. Dyrektorzy Berlińskiego Centrum Jogi specjalizują się w jodze jako profilaktyce i pomocy w różnych chorobach oraz jako dodatek do różnych terapii. Chociaż Viveka jest drukowana tylko dwa razy w roku, 50-stronicowe wydania dostarczają wysokiej jakości, eksperckich informacji na temat podstawowych aspektów starożytnej nauki zwanej jogą. Dowiedz się więcej na www.viveka.de

JogaWizja

magazyn o jodze yogavision akademie austria

Wydawany przez Yoga Akademie Austria magazyn dwa razy w roku przedstawia najnowsze wiadomości ze świata jogi. Styl pisania jest jasny i prosty. Będą relacje z technik i wydarzeń jogi, a także inne nadchodzące projekty i książki. Musisz tylko uważać! Wielu czytelników informuje, że istnieje tutaj „ryzyko uzależnienia”. A jeszcze lepiej, że magazyn jest otwarty za darmo www.yogaakademie-austria.com jest zdobyć.

magazyn jogi logo akademii jogi w Austrii

Mamy nadzieję, że spodobał się Wam nasz krótki raport i podsunęli Wam nowe pomysły. Pozostań zainspirowany i podążaj ścieżką jogi z łatwością i harmonią, ale także ze zdrowym myśleniem i uważnością!

Namasté

Odkryj idealną jedność życia!

magazyn joga asana półksiężyc kobieta rock niebo

Możesz też spróbować razem ze swoim partnerem

magazyn jogi asana wojownik para praktyka jogi

Znajdź medytację, która najbardziej Ci odpowiada

magazyn joga asany ciało umysł równowaga duszy

Joga dla kobiet w ciąży

magazyn o jodze w ciąży yogaasanas

Joga dla dzieci

magazyn joga praktyka asan fitness

Małe dzieci łatwiej i szybciej przystępują do jogi

czasopismo jogi czasopismo kinder asanas

Ale na początek nigdy nie jest za późno

magazyn o jodze magazyn internetowy asana yogapraxis

Po prostu zatrzymaj się i ciesz się życiem!

magazyn joga praktyka jogi medytacja uważność basen dla kobiet

Thanks! You've already liked this