Wybierz odpowiedni fotel relaksacyjny do stylu własnego domu

Kto nie potrzebuje fotela relaksacyjnego w domu? Relaks stał się największym dodatkiem w naszym codziennym życiu. Wyzwania stojące przed projektantami odpowiednich narzędzi stają się coraz liczniejsze i trudniejsze. W międzyczasie fotel relaksacyjny powinien zapewniać odprężenie zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Z jednej strony wymaga to dużej wiedzy o skutkach różnych pozycji fizycznych, które zapewniają dobre samopoczucie. Ponadto materiały i wykonanie detali są absolutnie kluczowe dla osiągnięcia zamierzonego celu.

Nie mniej ważne są kwestie stylistyczne. W końcu, jaki jest pożytek z krzesła relaksacyjnego, jeśli irytuje nas swoją nieodpowiednią estetyką? Nie dopuść do tego i wybierz odpowiedni model zgodny z Twoim projektem. Poniżej znajdziesz nasze wskazówki, jak to zrobić.

W tych kolorach to krzesło znika w tle

beżowe krzesło relaksacyjne złożone z kilku modułów

Fotel relaksacyjny, który płynnie wpisuje się we wnętrze

Obecnie w sklepach dostępny jest szeroki wybór modeli foteli relaksacyjnych, w których można znaleźć wiele różnych wariantów stylistycznych. Decydując się na takie krzesło relaksacyjne, możesz dopasować je do reszty wyposażenia kolorem i wymiarami.

Niektóre krzesła mogą wspaniale uzupełnić istniejącą przestrzeń życiową. Na przykład mogą być świetnym dodatkiem do Twojej sypialni.

Krzesła Relax są również popularne w kącikach biur domowych, które są zintegrowane z pomieszczeniami o innej funkcji. Najlepszą rzeczą, jaką możesz tutaj zrobić, to wybrać model, który odpowiada kolorom i kształtom reszty projektu.

To krzesło relaksacyjne można dostosować do szerokiej gamy pozycji leżących i siedzących

rozkładane krzesło relaksacyjne

Transformowalne projekty

Trend małych mieszkań przyniósł za sobą kolejny. Jeden i ten sam mebel często może przybierać różne kształty. Dzięki temu lepiej dostosowuje się do różnych sytuacji w życiu codziennym. Dobrym przykładem są tu krzesła relaksacyjne. Dzięki wielu z nich można je dostosować do różnych pozycji. Krzesła modułowe są bardzo popularne: oprócz krzesła głównego masz również mały stołek, na którym możesz postawić stopy, jeśli chcesz. Możesz również otrzymać fotel relaksacyjny, który ma ruchomą część pod nogami i można zmienić położenie oparcia. Możesz ustawić jedną z nich w pozycji leżącej lub siedzącej, jeśli chcesz.

Z takim krzesłem możesz dodać świetny akcent do swojego stylu retro

poduszka na krzesło relaksacyjne żółty akcent

Krzesło relaksacyjne jako akcent w Twoim nowoczesnym mieszkaniu

Krzesła Relax można znaleźć w wielu supernowoczesnych i futurystycznych koncepcjach projektowych jako akcenty w projekcie. Takie podejście jest szczególnie odpowiednie w przypadku minimalistycznych obiektów. Dzięki nim większość mebli nie jest zbytnio zauważalna. Wizualnie, ale także faktycznie jest miejsce na duży akcent. Świetny fotel relaksacyjny może wspaniale pełnić tę rolę.

Niektóre krzesła relaksacyjne mają poduszki, które pod względem konstrukcji są prawie jak materace łóżkowe

pamięć materaca relaksacyjnego

Dokonuj zdrowych wyborów!

Wybierając fotele relaksacyjne, nie zatracaj się w kwestiach estetycznych. W końcu chodzi o to, by pomóc Ci osiągnąć prawdziwy relaks. Jest jednak kilka ważnych kryteriów, o których zdecydowanie powinieneś pamiętać. Bardzo ważne jest, aby krzesło nadało się do własnych pomiarów. Musi stabilizować Twoje ciało i nie możesz tego osiągnąć, jeśli jest za szeroki, za wąski, za krótki lub za długi.

Co więcej, twoje najbardziej napięte obszary fizyczne muszą zostać zwolnione. Jeśli masz np. uraz dolnej części pleców lub źrenic, te części ciała muszą być bardzo stabilne na krześle. To jedyny sposób na prawdziwy relaks.

Często nie można tego ocenić bez przymierzenia. Najlepszą rzeczą do zrobienia z inwestycją jest sprawdzenie, czy masz prawo do zwrotu. Życzymy Ci dokonania idealnego wyboru, który przyniesie Ci relaks pod każdym względem!

Krzesło nie rzuca się w oczy, ponieważ jego kolor współgra ze ścianą

szaroniebieskie krzesło relaksacyjne składające się z dwóch modułów

Projekt tego fotela relaksacyjnego łączy minimalizm z wiejską atmosferą

piękny komfortowy fotel relaksacyjny w stylu retro

Krzesło relaksacyjne może składać się tylko z super wygodnych poduszek

krzesło relaksacyjne wykonane z modułów

W takiej pozycji możesz pracować na komputerze bez napięcia

krzesło relaksacyjne leżące na czarno

Możesz także zabrać do domu lata 80. z krzesłem relaksacyjnym

krzesło relaksacyjne w stylu retro

Znajdziesz tu wiele foteli relaksacyjnych w stylu skandynawskim

fotel-bujany-relaks-skandynawski-design

Fotel bujany jeszcze nigdy nie był tak wygodny

krzesło bujane krzesło relaksacyjne

Takie krzesło gwarantuje doskonałe obcowanie z naturą

czarny-wyściełany-relaks-krzesło-akcent

Model fotela relaksacyjnego, który uzupełnia strefę dzienną

fotel relaks beżowy

Z takim fotelem relaksacyjnym można prawie latać

supernowoczesne krzesło relaksacyjne do leżenia

Ten fotel relaksacyjny czerpie inspirację z leżaków ogrodowych

przezroczyste krzesło relaksacyjne minimalistyczny design

W kolorze białym to krzesło znika w pokoju

białe krzesło relaksacyjne eleganckie

Ten fotel wygląda bardzo klasycznie w tym kolorze

biały fotel relaksacyjny

Thanks! You've already liked this