Spací souprava (80 fotografií): vybavení, odrůdy, oblíbené modely a ceny

Spací souprava v ložnici, zařízená v moderním klasickém stylu

Spací souprava v ložnici, zařízená v moderním klasickém stylu

Ložnice je zvláštní místnost, kde každý majitel má téměř stejnou sadu nábytku. Toho využívají výrobci, kteří nabízejí hotové sady ložnic pro každý vkus a za různé ceny. Počet položek v ložnicové sadě se může lišit od dvou do více než deseti. Když jste přišli do obchodu a prohlédli si katalog, můžete si vybrat tolik položek, kolik potřebujete, z poměrně rozsáhlé kolekce, vyrobené ve stejném stylu. Co tedy budeme kupovat? Zkusme na to přijít společně!

Útulný design ložnice ve skandinávském stylu

Útulný design ložnice ve skandinávském stylu

Design ve venkovském stylu dodá vaší ložnici útulný pocit

Design ve venkovském stylu dodá vaší ložnici útulný pocit

Sada do ložnice: fotografie, možnosti a ceny

Přestože je postel považována za královnu ložnice, nezapomeňte na kvalitní matraci, protože na matraci záleží, zda bude váš spánek zdravý a zdravý. Výběrem konkrétní náhlavní soupravy si budete moci vybrat velikost postele, ale bohužel ne její model.

Rada! Postel je možné vybavit výsuvnými výklenky na prádlo, ale za příplatek.

Specifikace modelu Cena Foto
Modulární ložnice Loft Tobacco Oak Koupit Materiál těla: laminovaná dřevotříska, kov; Fasádní materiál: laminovaná dřevotříska; Hnědá barva; Sada obsahuje: Loft postel Tobacco Oak (206,6x182x93 cm); Noční stolek Loft Tobacco Oak (2 kusy) 71 430 rub.
Ložnice STYLE-1 Koupit Moduly zahrnuté v balení: Komoda 800 * 830 * 450; Postel: místo na spaní (1600x800x2000); Panel (800x600x20); Noční stolek (2 ks) (410 x 474 x 410); 4křídlá šatní skříň se 2 zrcadly (1600x2200x500). 26 150 rbl.
Sada Comfort-1 v ložnici Koupit Sada obsahuje: Noční stolek (2 ks) (38x35x70); Komoda (80x44x72); Postel (164x205x70) Matrace není zahrnuta v ceně postele! Lze vyplnit v sekci doplňkového vybavení. Doporučený rozměr matrace je 1600 x 2000 mm.; 4 x křídlová skříň (160x190x50) 16 020 rub.
Vasilisina ložnice (sada 2) Koupit Sada obsahuje: manželskou postel, noční stolek, stůl, zrcadlo a rohovou skříň; Fasádní materiál: MDF-16 /22 Kronospan Szczecinek (Polsko) / PVC Alfaterm (Itálie); Materiál těla: ДСП-16/25 Kronospan Szczecinek (Polsko); Hardware a válečková vedení: GTV (Polsko), Hettich (Německo). 116 885 rub.
Sada do ložnice Juno 2 Koupit Materiál fasády: Zrcadlo; Materiál těla: laminovaná dřevotříska; Kompletní sada náhlavní soupravy: Komoda, postel, toaletní stolek, noční stolek, posuvná skříň 17 500 rublů.
Sada do ložnice Juno 5 Koupit Materiál fasády: Zrcadlo; Materiál těla: laminovaná dřevotříska; Kompletní sada náhlavní soupravy: Šatní skříň, Komoda, Postel, Noční stolek 20 000 rublů.
Ložnice ARINA-1 Koupit Moduly zahrnuté v sadě: Komoda (800x830x430), Postel (1600x800x1900), Toaletní stolek (950x910x430), Noční stolek (2 ks) (410x474x430), 3křídlá skříň se zrcadly (1200x2080x500). 21 490 rbl.
Spací souprava Basia Koupit Výrobce: Disavi; Fasádní materiál: laminovaná dřevotříska; Materiál těla: laminovaná dřevotříska; Kompletní sada: Stůl (800 × 420 × 750 mm); Posuvná skříň (1300 × 500 × 2000 mm); Komoda (800 × 420 × 800 mm); Postel (1652 × 2236 mm); Noční stolek (400 × 380 × 990 mm) – 2 kusy. 13 990 RUB.
Juliannina ložnice Koupit Barva rámu: dub Ferrara; Barva fasády: Dub Ferrara, Cilegio Nostrano; Materiál fasády: dřevotříska, Zrcadlo; Materiál rámu: laminovaná dřevotříska; Balíček obsahuje: Postel (160×200); Skříňka; Noční stolek (2 ks); Prádelník; 27 710 rbl.
Ložnice SOFIA-5 Koupit Moduly zahrnuté v balení: Postel (1600x800x1900); Noční stolek (2 ks) (410 x 474 x 410); 3křídlá šatní skříň se zrcadlem (1300x2150x500). 16 790 rublů.

Rada! Nelze změnit tvar ani výšku čela postele, proto při rozhodování o sadě vše promyslete do nejmenších detailů.

čtrnáct

Noční stolek

Pro postel manželů by samozřejmě měly existovat dva takové podstavce. Někdy jsou na nich umístěny stolní lampy, pokud rozložení neobsahuje svícny. Skříň může vypadat jako deska stolu s nohami, může mít zásuvku nebo může být poměrně prostornou mini skříňkou s otevíracími dveřmi nebo několika zásuvkami. Mimochodem, v rámci jedné sady lze nabídnout různé podstavce..

Rada! Zvažte, zda potřebujete další úložný prostor, nebo jen desku pro umístění nedokončené knihy nebo vázy s květinou?

Skříňka

Pokud máte ve svém bytě samostatný pokoj – šatnu, v ložnici šatník nepotřebujete. Málokdo se ale může pochlubit takovým luxusem, pojďme se tedy podívat, jaké skříně existují. Stále více majitelů dává přednost šatním skříním – jsou neuvěřitelně prostorné a pro otevření dveří nevyžadují další prostor. V takovém šatníku můžete nejen pověsit šaty a bundy, rozložit prádlo a ručníky – to bude zahrnovat boty a ložní prádlo – přikrývky, polštáře, péřové postele.

čtrnáct

Rada! Pokud je místnost malá, vyberte si šatní skříň se zrcadlovými dveřmi. Zrcadla vizuálně rozšiřují místnost a není potřeba další volně stojící nebo nástěnné zrcadlo.

Prádelník

Pro ty, kteří žijí v bytě se šatnou, je místo objemné skříně lepší koupit komodu. Spodní prádlo a pyžamo, župany a přebalování jsou vždy po ruce. Zavěšením zrcadla nad komodu z něj uděláte toaletní stolek a na povrch tohoto nábytkového prvku můžete umístit kosmetiku a nezapomenutelné fotografie do rámečků a čerstvé květiny do květináčů a dalších roztomilých drobností..

čtrnáct

Rada! Komody jsou také různé, věnujte pozornost nejen počtu výklenků, ale také jejich velikosti. Například mohou existovat dvě široké zásuvky na lůžkoviny a mnoho malých na punčochy, ponožky, kapesníky a další textilie..

Zrcadlo

Pokud se vám nelíbí zrcadlová čela skříně nebo zrcadlo nad komodou, můžete si koupit volně stojící zrcadlo, ale tato možnost je pouze pro velké ložnice. Malá ložnicová sestava si takovou extravaganci nedovolí.

Starožitné zrcadlo a luxusní ručně vyráběná dřevěná komoda působí velmi harmonicky

Starožitné zrcadlo a luxusní ručně vyráběná dřevěná komoda působí velmi harmonicky

Pokud potřebujete zrcadlo v plné délce, není výhodné jej zavěšovat na zeď, aby se ušetřilo místo – pro zachycení celého obrazu budete stále muset ustoupit. Nainstalujte si toaletní skříňku – je to zrcadlo v plné velikosti a další noční stolek pro kosmetické a hygienické potřeby, fén, doplňky, šperky a další.

Rada! Mřížka se od toaletního stolku liší přítomností tří zrcadel najednou, pomocí kterých se můžete vidět z každé strany. Tato možnost je nepostradatelná pro ty dámy, které rády upravují vlasy v komplexních účesech a nosí asymetrické oblečení..

Toaletní stolek

Atribut výhradně ženské ložnice. Jedná se o malý stůl se zrcadlem a poufem nebo malou židlí, kde si můžete pohodlně nalíčit a provádět další procedury se svým vzhledem. Toaletní stolek bohužel také není pro miniaturní ložnice..

čtrnáct

Hostina

Druh lavice, která je umístěna u paty postele. Přehozy na postel a ozdobné polštáře z postele jsou v noci umístěny na lavici.

Mnoho majitelů se v zásadě obejde bez tohoto kusu nábytku, nicméně starší lidé nebudou rušeni dalším místem k sezení, protože matrace postele je lisována a deformována neustálým lokálním vlivem..

čtrnáct

Pohovka nebo křeslo

V poměrně velké ložnici si můžete vybrat místo pro odpočinek a relaxaci s dekou, knihou nebo šálkem čaje. Umístěte vedle něj stojací lampu, a pokud si přejete, obklopte židli obrazovkou – a kout ráje je připraven..

Cena sady ložnic

Takže – u těch nejskromnějších místností se můžete omezit na postel a šatník, u prostorných – použijte vše, co vaše srdce touží, nebo co rozpočet dovolí. V první řadě hraje roli materiál – přírodní masiv bude stát řádově více než laminovaná dřevotříska, ale takový nábytek také vydrží mnohem déle.

Rada! Pokud si přejete, můžete za poplatek upravit hotovou tovární sadu přidáním vestavěných lamp, dalších úložných prostorů a dalšího vybavení..

čtrnáct

Rada! Nákup hotové náhlavní soupravy bude v každém případě stát méně než nákup všech potřebných prvků v různých maloobchodních prodejnách. Stále je ale žádoucí je navzájem stylově upravit, a to je další otázka..

Směr stylu

Při vybavování ložnice v klasickém stylu vyberte nábytek ze dřeva převážně cenných druhů – mahagon, karelská bříza, dub, třešeň. Je to vždy masivní, ale zároveň půvabný nábytek s hladkými obrysy, zdobený řezbami a zlacením. Bílá ložnicová sestava bude ladit také s klasikou – její výhodou je, že se bude hodit k jakémukoli zdobení stropu a stěny.

Idea! Pro minimalistickou ložnici si pořiďte postel bez čela s nohama skrytýma z dohledu. Dávejte přednost posuvným skříním se skleněnými fasádami a je lepší odmítnout odklápěcí police a skříně.

Ložnice ve venkovském stylu je uměle stárnutý nábytek s patinou a odíráním s množstvím textilu. High-tech styl nemá rád zbytečné detaily; náhlavní souprava pro takovou ložnici by měla být vyrobena v lakonickém designu. Sklo, plast, masiv jsou maximálně vítány, vyměňte dřevotřísku.

Školku můžete vyzdobit v různých stylech, v závislosti na věku a pohlaví jejích obyvatel. Sada do dětské ložnice se vždy vyznačuje jasnými barvami, veselou a energickou náladou a absolutním bezpečím pro dítě. V navrhovaném videu můžete sledovat příklady neuvěřitelných sad dětského nábytku..

Thanks! You've already liked this