Gra światłem w domu dzięki smartfonowi – Innowacyjna folia SONTE

lekkie gry w domu dzięki mieszkaniu na smartfonie

Gra światłem w domu dzięki smartfonowi – Innowacyjna folia SONTE

Z domu teraźniejszości stwórz dom przyszłości. To motto firmy SONTE. To futurystyczne rozwiązanie transformacji naturalnej formy za pomocą kontrolowanego światła. Technologia obejmuje inteligentny film. Jego gęstość można kontrolować, a nawet może wydawać się przezroczysta.

Zastanawiasz się, jak wykorzystać coś takiego w swoim domu?

Tak więc… folię tę można nakładać na dowolną powierzchnię w dowolnym miejscu w domu. Prowadzi to do szerokiej gamy opcji. Jest to szczególnie ekscytujące dla entuzjastów zaawansowanych technologii wśród was. Ale nie powiedziałem tego, co najlepsze: poziom przepuszczalności można kontrolować za pomocą smartfona. Wszystko, co musisz zrobić, to bezpłatnie pobrać aplikację na iOS/Android.

Proces instalacji zajmuje tylko kilka minut. Najczęściej stosuje się go na oknach.

Najpierw film jest wprowadzany na powierzchnię, a następnie dostosowywane są ustawienia

lekkie gry w domu dzięki białemu stolikowi kawowemu ze smartfonem

 Umiejętność rzutowania to nasza ulubiona cecha! Możesz wyświetlać zdjęcia, a nawet filmy w dowolnym miejscu. Możesz także zagrać w swoją ulubioną grę w dowolnym miejscu.

Możesz użyć tego cyfrowego systemu cieni na swoich oknach, a tym samym kontrolować siłę wpadającego światła

lekkie gry w domu dzięki oknie w jadalni smartfona

Autor Bernard Kwan mówi o swojej pracy: „Zasłony były używane od wielu stuleci, nie zastanawiając się zbytnio nad ich wymianą”. Alternatywy są zwykle bardzo drogie. Są to na przykład inteligentne okna czy ruchome ekrany. Tym dodatkiem zrewolucjonizowaliśmy świat zasłon. Każdy może sobie pozwolić na produkty końcowe.

Projekt ten jest coraz częściej wykorzystywany i może być coraz częściej wykorzystywany w bardzo popularnych projektach mieszkań

lekkie gry w domu dzięki smartfonowi łazienkowemu

   

Thanks! You've already liked this