Hodnocení vícevařiče v roce 2019: TOP-10 nejlepších levných modelů a recenzí zákazníků

Multicooker umožňuje hospodyňkám ušetřit čas a vařit na jedné pánvi různá jídla

Multicooker umožňuje hospodyňkám ušetřit čas a vařit na jedné pánvi různá jídla

Multi-sporáky lze přičíst zařízením, která výrazně usnadňují práci hospodyňkám v kuchyni. Aby však zařízení sloužilo dlouhou dobu a umožňovalo jeho pohodlné používání, musíte udělat správnou volbu a koupit skutečně spolehlivý a funkční multivark. K tomu budete muset prostudovat vlastnosti a zásady provozu zařízení. Pokusme se je společně s vámi podrobněji pochopit.!

S vícevařičem Cuisinart Multi-Cooker, 7-Qt. budete moci vařit skutečná kulinářská mistrovská díla

S vícevařičem Cuisinart Multi-Cooker 7-Qt můžete vytvářet skutečná kulinářská mistrovská díla

Tipy pro výběr nejlepšího multivarku: přečtěte si recenze před nákupem

Nejprve musíte prostudovat hlavní funkce a vlastnosti nabízené výrobci. Nejčastěji můžete najít následující možnosti, které jsou k zařízením dodávány:

  1. Možnost 3D ohřevu – to naznačuje, že topné prvky jsou umístěny nejen zespodu, shora, ale také po stranách zařízení.
  2. Je možné nastavit čas, kdy spotřebič začne vařit. čtrnáct
  3. V drahých modelech existuje funkce ovládání smartphonu. Do telefonu je nainstalována speciální aplikace, která umožňuje ovládat zařízení přes Bluetooth.
  4. Automatické ohřívání udrží vařené jídlo teplé.
  5. Některé modely mají schopnost upravit teplotu při vaření.
  6. Navigace pomocí hlasu vás vyzve ke stisknutí pro aktivaci různých režimů multicooker.

“Chytrý” vícevařič tlakový hrnec Moulinex Cook4Me CE7011

Chytrý vícevařič REDMOND SkyCooker CBD100S se dvěma mísami

Chytrý vícevařič REDMOND SkyCooker CBD100S se dvěma mísami

Po prostudování funkcí zařízení se můžete rozhodnout pro funkce, které potřebujete, a poté vybrat příslušný model.

REDMOND RMK-M271

Specifikace modelu Foto
REDMOND RMK-M271 Koupit Zařízení má objem 5 litrů s výkonem 830 wattů. Miska je potažena keramikou. Tělo je vyrobeno z kovu a plastu. Teplotu vaření můžete nastavit ručně. Existují funkce odloženého startu a automatického ohřevu.

Petr Bunyakevich:

V bytě jsem provedl opravy a koupil toto zařízení. Kuchyně byla rozebrána, sporák nebyl připojen. Rozhodl jsem se vyzkoušet vaření v takové zázračné technice. Potěšila mě možnost smažit a péct. Zařízení je schopné bez problémů a problémů připravovat různá jídla. Velmi spokojen!

Miroslava Ivanová:

Je vhodné použít místo pánve k přípravě různých pokrmů. Koupil jsem si ho na letní sídlo, jsem rád. Zařízení může dobře nahradit obvyklý sporák. Skvělý multivark za svou cenu. Vařím v ní polévky a hlavní jídla, někdy i peču.

Marta MT-4317

Specifikace modelu Foto
Marta MT-4317 Koupit Výrobek má 5litrovou keramickou misku. Tělo je vyrobeno z plastu a kovu a je k dispozici v několika barvách. Výkon zařízení je 860 W. Teplotu a čas vaření lze upravit.

Michail Latnikov:

Mezi výhody patří velké množství režimů a snadné ovládání. Vypořádání se s režimy bude nějakou dobu trvat, neměl jsem žádné zvláštní potíže. Zkoušeli jsme vařit různá jídla, vše dopadlo skvěle. Pro mě je to jen nález za přijatelnou cenu.!

Olga Prokofieva:

Vybral jsem si tento vícevařič kvůli velké keramické misce. Vařím v ní různá jídla a polévky, hlavní jídla a pečivo. Jsem se svou volbou spokojený. Jediným negativem je nedostatek knihy receptů.

čtrnáct

REDMOND SkyKitchen FM41S

Specifikace modelu Foto
REDMOND SkyKitchen FM41S Koupit 700 W zařízení má 5litrovou misku. Tělo je vyrobeno z kovu. K dispozici je bluetooth a funkce pro nastavení teploty při vaření. Lze ovládat z telefonu. Sada obsahuje pánev.

Irina Efimtseva:

Líbila se mi přiložená nepřilnavá pánev. Topné těleso rychle stoupá a ohřívá se, je vhodné smažit. Zkusil jsem upéct chléb a uvařit jogurty v míse: vše dopadne skvěle. Přítomnost mnoha programů vám umožňuje vařit různé recepty, jsem šťastný!

Katya Antonova:

Tento model mě zaujal možností multifunkčního využití a přítomností ovládání z telefonu. Museli jsme cvičit se spoustou funkcí, ale je snadné to zjistit. Stinnou stránkou je nemožnost rozebrat horní kryt, ale dá se prát tak jako tak.

Polaris PMC 0554D

Specifikace modelu Foto
Polaris PMC 0554D Koupit 860 W plastový výrobek je vyroben z plastu a má 5litrovou misku. Lze ručně nastavit teplotu vaření.

Svetlana Dragunskaya:

Líbila se mi mísa, která nespaluje jídlo. Dobře se myje a neškrábe. Vyzkoušel jsem mnoho režimů. Je vhodné uvést spotřebič do režimu odloženého vaření večer a ráno si dát lahodnou horkou kaši. Pilaf je chutný: zdá se mi ještě lepší než v kotli. Praktický pomocník do kuchyně!

Nina Topoleva:

Koupil jsem tento model, protože jsem se rozhodl přejít na správnou výživu. Funguje mi to několik měsíců, nebyly žádné problémy. Nejčastěji v něm vařím dušené, dušené a pečené pokrmy. Moje mísa v myčce: nepoškrábaná a snadno se čistí.

Multifunkční multifunkční vařič Delonghi Extra Chef FH-1396

Multifunkční multifunkční vařič Delonghi Extra Chef FH-1396

Každý multivark je obvykle dodáván s barevnou obrázkovou knihou receptů.

Každý multivark je obvykle dodáván s barevnou obrázkovou knihou receptů.

CENTEK CT-1486

Specifikace modelu Foto
CENTEK CT-1486 Koupit Plastové tělo zařízení může být vyrobeno v několika odstínech, z nichž si můžete vybrat. Miska má 5 litrů. Výkon je 700 wattů. K dispozici je funkce 3D ohřevu.

Tatiana Vertinskaya:

Tento model jsem si koupil před pár měsíci, když jsem ho poprvé zapnul, zazvonil. Zavolal jsem do služby: ukázalo se, že došlo k tovární závadě, změnili ji na stejnou novou. Je pohodlné pracovat, vše vaří bez problémů a stížností. Zkoušel jsem v něm péct, dusit a vařit různá jídla – vše dopadlo výborně!

Ivan Teterev:

Tento model jsem dostal, protože jsem chtěl vyzkoušet novou techniku ​​v akci. Podplatil náklady. Vařím v ní různá jídla z kuchařky, přičemž vše dopadlo výborně. Pokud hledáte levné zařízení, které funguje dobře, vezměte si to.

Představení multifunkčního hrnce Crock-Pot 5 v 1 s obrovským seznamem funkcí rozhodně nezůstane nečinné

Představení multifunkčního hrnce Crock-Pot 5 v 1 s obrovským seznamem funkcí rozhodně nebude nečinné

Jakékoli jídlo pro vícevařiče uspokojí i ty nejnáročnější kuchyňské kritiky.

Jakýkoli pokrm pro vícevařiče uspokojí i ty nejnáročnější kuchyňské kritiky.

REDMOND SkyCooker M42S

Specifikace modelu Foto
REDMOND SkyCooker M42S Koupit 700 W spotřebič má 5litrovou varnou misku. Má spoustu dalších funkcí. Lze ovládat z telefonu, má 3D topení a technologii Sous-Vide.

Elena Doronina:

Vynikající kvalita produktu vám umožňuje používat jej s potěšením. Vaření je snadné, ale můžete ho ovládat z telefonu. Hodil jsem jídlo – a je to: za chvíli je jídlo hotové. Zařízení je také bez problémů vyčištěno.

Nadia Skobelkina:

Rozhodl jsem se udělat si dárek do 8. března. Opravdu jsem chtěl, aby byl multicooker ovládán z telefonu. Vybral jsem si tento model a nelituji. Vařím různá jídla, vše se ukáže rychle a chutně. Snadné čištění, což také potěší. Doporučit!

Phillips Viva Collection Multicooker HD4731 / 70 dokáže vařit, smažit, dusit, péct a dokonce i vařit dietní jídla

Phillips Viva Collection Multicooker HD4731 / 70 dokáže vařit, smažit, dusit, péct a dokonce i vařit dietní jídla

Multicooker Philips Avance Sammlung Multicooker HD306003 ve stylovém černém designu

Multicooker Philips Avance Sammlung Multicooker HD306003 ve stylovém černém designu

Atlanta ATH-1591

Specifikace modelu Foto
Atlanta ATH-1591 Koupit Zařízení 900 W je vyrobeno z plastu. Má obvyklou sadu funkcí: odložené vaření a automatické ohřívání.

Ivan Simonov:

Modelka se líbí skutečnosti, že dokonale vaří kaši. Udělal jsem pohanku: dopadlo to skvěle. Umí smažit, i když tuto funkci používám jen zřídka, ale je hezké, že tam je. Spotřebič může prakticky nahradit sporák, protože můžete vařit mnoho pokrmů.

Marianna Krotová:

Vybíral jsem dlouho a usadil se na tomto modelu. Líbí se mi design a použitelnost. Mezi nedostatky lze jmenovat nepříjemnosti při mytí zařízení, ale kaše v něm je vynikající. Tichý zvuk na konci vaření nemusí být vždy slyšet. Používám to často: vařím jak masová jídla, tak pečivo. Vše dobré.

Vitesse VS-590

Specifikace modelu Foto
Vitesse VS-590 Koupit Výkon zařízení je 700 W. Výrobní materiál – plast. Existují funkce odloženého startu a topení.

Ivanna Světlová:

Líbí se mi, že připravuje různé pokrmy a jsou chutné, aromatické. Dostatečná sada programů pro přípravu vašich oblíbených receptů. Vynikající hodnota a kvalita zařízení pro celou rodinu.

Anton Marik:

Koupil jsem si zařízení na letní chaty nebo výlety na dovolenou. Je schopen vyměnit kamna. Vzali jsme ho s sebou do rekreačního střediska, skvěle zvládl vaření různých pokrmů. Snadné čištění, snadné ovládání. Obecně mám všechno rád.

Russell Hobbs Multicooker All-In-One CookPot 23130/56 v klasickém designu se perfektně hodí do interiéru vaší kuchyně

Russell Hobbs Multicooker All-In-One CookPot 23130/56 v klasickém designu se perfektně hodí do interiéru každé kuchyně

Rice & multicooker T-fal 10 v 1 Multi-Cooker recenze vynikající kvality a rozumné ceny

Rice Multicooker T-fal 10 v 1 & Multi-Cooker recenze vynikající kvality za rozumnou cenu

Marta MT-4313 NS

Specifikace modelu Foto
Marta MT-4313 NS Koupit Kovové tělo zařízení s výkonem 860 W umožňuje vařit různá jídla. Elektronické ovládání je praktické.

Vladimír Petrov:

Tento pomalý hrnec používáme, když jedeme na venkov. Spotřebuje mnohem méně energie než elektrický sporák. Moje žena hodně vaří, a tak přikoupili další misky s keramickým povlakem. Velmi výhodné: doporučuji!

Svetlana Ohanyan:

Toto zařízení jsem si koupil po narození dítěte. S ním můžete ušetřit čas a spát déle. Pokud večer naplníte jídlo a dáte ho na odložené vaření, pak do rána dostanete lahodnou čerstvou kaši. Během noci se nic neztratilo, mléko nezkyslo. Doporučuji všem, zejména rodinám s dětmi.

Multicooker je skvělým řešením pro ty, kteří nemají rádi příliš mnoho času, nemají čas nebo nevědí, jak vařit.

Pomalý hrnec je skvělým řešením pro ty, kteří nemají rádi, nenacházejí si čas nebo vůbec nevědí, jak vařit

Gourmia GMC650R Sous Vide a multi sporák sedí na kuchyňské lince pro gurmánské vaření

Gourmia GMC650R Sous Vide a multi sporák sedí na kuchyňské lince pro gurmánské vaření

REDMOND SkyCooker M800S

Specifikace modelu Foto
REDMOND SkyCooker M800S Koupit 900 W spotřebič má 5litrovou keramickou misku. Lze jej ovládat z telefonu a má funkci 3D ohřevu. Během vaření můžete nastavit teplotu.

Katya Dimchuk:

Vybral jsem si obrázek na internetu. Ve skutečnosti je mnohem větší. Má širokou škálu funkcí, vaří, co chcete. Multicooker lze pohodlně ovládat ze smartphonu. Atraktivní design a dobrý displej, který ukazuje vše.

Julia Maková:

K narozeninám jsem dostal tento pomalý hrnec. Vařím v něm různá jídla a dokonce i peču. Maso se ukáže prostě božské, není možné dosáhnout takového účinku na sporáku. Funkce ovládání ze smartphonu je velmi podmanivá, stačí nainstalovat aplikaci – a je to. Velmi rád!

Při výběru multivarku si sami odpovězte na otázky, co v něm plánujete vařit, pro kolik lidí, jakou sadu funkcí by měl mít a jak rychle uvařit jídlo. V souladu se zvolenými kritérii vyberte spotřebič z možností domácích spotřebičů na trhu.

Thanks! You've already liked this