Ważne plany kuchni – szkice i kuchnie modelowe

ważne plany podłóg w kuchni zlewozmywaki trójkątne

Ważne plany pięter w kuchni

 Wybór planu kuchni zależy od dostępnej przestrzeni oraz od oczekiwanego poziomu wydajności i komfortu. Jest to obszar określony przez lodówkę, płytę grzejną i zlew. Kompaktowy trójkąt ogranicza odległość między tymi ważnymi przedmiotami w kuchni.

Jeśli chcesz wybrać odpowiedni projekt dla swojego domu, zwróć szczególną uwagę na dokładnie ten trójkąt, w którym na pewno będziesz pracować.

Ważne układy kuchni – w kształcie litery L

Ważne plany podłóg kuchennych w kształcie litery L elastyczny pomysł na projekt

 W kształcie litery L jest najczęstszym planem strony. Zajmuje mniej miejsca i zapewnia większą elastyczność między obszarami roboczymi. Ten plan sprawdza się, gdy kuchnia sąsiaduje z wolną przestrzenią.

Luksusowy kształt litery L – projekt kuchni

Ważne plany podłóg kuchennych w kształcie litery L elastyczne wnętrze pomysłu

    Zaletą kuchni w kształcie litery L jest to, że stół znajduje się na środku pomieszczenia. To zawsze dobra okazja dla każdej rodziny, aby się spotkać, być razem przy przygotowywaniu jedzenia. To również przyciąga gości do pozostawania blisko kucharza, podczas gdy wszyscy rozmawiają. Sprzęty kuchenne są wzdłuż tylnej ściany, a lodówka jest na bocznej ścianie, co w rzeczywistości tworzy dobry i świetny trójkąt.

 Wyspa kuchenna – design

ważne plany podłóg w kuchni przestrzeń wyspa kuchenna

Wyspy wydają się być najlepszym rozwiązaniem w kuchni w kształcie litery L, której skala wynosi 3×3 m i została zaprojektowana tak, aby otwierała się na inne pomieszczenie. Zwiększ funkcjonalność swojej kuchni, tworząc wyspę, z płytą grzejną lub stołkami barowymi na przyjemne posiłki z przyjaciółmi.

Wyspa inspirowana wsią

rustykalna kuchnia kompaktowa wąska czystość

Ten plan kuchni w kształcie litery L zapewnia wyspę na środku pokoju. Jest to dobra wskazówka, jeśli chcesz zainstalować w kuchni dużą przestrzeń do przechowywania z wystarczającą ilością miejsca do przechowywania. Szuflady wyspowe zwiększają pojemność przechowywania, a otwarte półki służą zarówno jako przestrzeń wystawiennicza, jak i dodatkowa przestrzeń magazynowa.

    W kształcie litery U Projekt kuchni w kształcie litery U pomysł na wyspę kwadratowy trójkąt Ważne plany podłóg w kuchni

Przyjrzyj się uważnie trójkątowi na tym schemacie. Jeśli urządzenia są zbyt blisko siebie, poczujesz się uwięziony i przygnębiony w kącie. Rozważ otwarcie połowy ściany do sąsiedniego sąsiedniego pokoju.

 Kuchnia w kształcie litery UKuchnia w kształcie litery U efektowne krzesła kuchenne podłogi z ciemnego drewna

Kuchnia w kształcie litery U pozwala kucharzowi zająć się swoją pracą i jednocześnie być częścią firmy w sąsiednim pomieszczeniu. Kuchnie w kształcie litery U są idealne dla poważnych kucharzy, ponieważ istnieje wiele otwartych przestrzeni na blacie, które przydają się podczas pieczenia lub przygotowywania dużego posiłku.

    Galera

kompaktowy mały wąski projekt pomysłu na projekt kuchni Ważne plany podłóg w kuchni

Kluczowym słowem jest tutaj: nie zamykaj się w kuchni w wąskim korytarzu! Postaraj się stworzyć miejsce w pobliżu najczęściej używanego sprzętu! Aby uzyskać więcej miejsca do przechowywania, rozważ posiadanie wysuwanej spiżarni, spiżarni lub dodatkowej spiżarni poza kuchnią.

Cudowna wąska kuchnia

wspaniały design kuchnia mały kompaktowy blat czarny

    Małe kuchnie, takie jak kuchnia 2,40 x 3,00 m, są przeznaczone tylko dla jednego kucharza. Oczywiście gotowanie dla jednej osoby w tym pomieszczeniu jest zawsze potężne. Ustaw urządzenia kuchenne po obu stronach, ułatwi to pracę w systemie trójkąta. Czarne, polerowane blaty granitowe idealnie nadają się do gotowania lub serwowania potraw.

W kształcie litery P

Projekt kuchni w kształcie litery P pomysł na projekt blat podłogowy ważne plany podłóg w kuchni

P oznacza angielskie słowo peninsula, czyli półwysep. Rzut budowlany w kształcie litery P wynika z planu kondygnacji w kształcie litery L i U. Umożliwia dodatkową powierzchnię roboczą w kuchni bez zajmowania dużej przestrzeni.

Plan piętra w kształcie litery P

kuchnia w kształcie litery p nowoczesna współczesna glamour meble kuchenne

Aby zoptymalizować ten plan budowy o wymiarach 3,90 x 3,30 m, projektant zdecydował się na plan piętra w kształcie litery „P”. Półwysep ze zlewozmywakiem i szafkami kuchennymi daje dodatkowe możliwości pracy w pokoju i oferuje jeszcze więcej możliwości przechowywania na planie budowy w kształcie litery U.

 Nowoczesna wyspa kuchenna w kolorze brązowo-białymwyspa kuchenna nowoczesna błyszcząca brązowa drewniana doniczka podłogowa

Piękna paleta kolorów kuchni – 14 niesamowitych kolorowych pomysłów na projekt

Thanks! You've already liked this