Liam Neeson – Rasistowskie zeznania grożą zrujnowaniem jego kariery

W ciągu ostatnich kilku dni toczyły się gorące dyskusje na temat skandalicznej wypowiedzi Liama ​​Neesona. Aktor znany jest m.in. z roli w filmie Gwiezdne Wojny. Podczas wywiadu otwarcie mówił o swoich uczuciach po tym, jak został zgwałcony przez swojego przyjaciela. Mówi się, że została zgwałcona przez czarnego mężczyznę i mówi się, że przez jakiś czas powodowało to w nim nienawiść do czarnych.

W kilku wywiadach Liam Neeson próbował się usprawiedliwiać

Liam Neeson przemawia do publiczności

Jakie stwierdzenie wywołało tyle kontrowersji??

Neeson powiedział, że po incydencie chodził po ulicach z zabójcą przez około tydzień, mając nadzieję, że czarny człowiek go sprowokuje, aby mógł go pobić. Wywiad został opublikowany w The Independent w poniedziałek.

Aktor powiedział, że był tak zaskoczony własną reakcją. Powiedział, że nie jest rasistą i jest zawiedziony sobą za reagowanie w tak niesprawiedliwy i agresywny sposób.

Koniec jego Kerriere nadszedł przedwcześnie?

skandal z powodu rozmowy kwalifikacyjnej liam neeson

Czy to koniec jego kariery filmowej??

Niektórzy uważają, że to stwierdzenie doprowadziłoby do przedwczesnego zakończenia kariery Liama ​​Neesona. Komentarz Evy Simpson z Daily Mirror idzie w tym kierunku. Jednak inni dziennikarze i koledzy wykazują zrozumienie dla aktora. Ponieważ ze swoją otwartością otwarcie poruszył trudny temat, którego często unika z obawy przed przekonaniem. Nawet ludzie, którzy deklarują się jako wspaniali, wydają się być rasistami na poziomie podświadomości. W krytycznych sytuacjach, takich jak ta od Liama ​​Neesona, takie stłumione uczucia wychodzą na jaw. Czy to nie jest odwaga ze strony Liama ​​Neesona, aby rozpocząć publiczną dyskusję na ten temat??

Liam Neeson jest najbardziej znany ze Star Trek

Liam Neeson opowiada o filmie

Ale ma też inne znane role …

Liam Neeson w scenie filmowej

Trudno sobie wyobrazić, że dobry wizerunek może tak szybko ulec zniszczeniu

Liam Neeson w odcinku Star Trek

scena star trek liam neeson

znane zdjęcie ze Star Trek

Thanks! You've already liked this