Aktorzy Game of Thrones K. Harington i R. Leslie z pierwszą rocznicą ślubu

Gwiazdy Game of Thrones Kit Harington i Rose Leslie świętowali 23 czerwca swoją pierwszą rocznicę ślubu. W zeszłym roku ich ślub był punktem kulminacyjnym. Z pewnością przyczyniła się do tego popularność Game of Thrones. Mieli uroczystość w stylowym szkockim stylu. Zdjęcia z wesela wciąż można oglądać na portalach społecznościowych. W Game of Thrones obaj grali Jona Snowa i jego wielką miłość. Rok później wiele się zmieniło, ale nadal są razem szczęśliwi. Gra o tron ​​już się skończyła, a Kit Harington również przeszedł terapię uzależnień. Pomimo wszystkich trudności obie gwiazdy nadal trzymają się razem. Niedawno widziano parę trzymającą się za ręce na ulicy, miesiąc po wiadomości o chorobie psychicznej Kit.

Oboje są parą w życiu i w Game of Thrones

Wystąpienie na czerwonym dywanie Kate Harington i Rose Leslie

Weekend przed rocznicą obchodów Gry o Tron

W ostatni weekend przed pierwszą rocznicą ślubu paparazzi zobaczyli wspaniałą parę w Londynie. Szczęśliwa para Game of Thrones świętowała swoją pierwszą rocznicę ślubu w Wielkiej Brytanii. Mówi się, że para mieszkała w dzielnicy Soho. Kit wyglądał na zdrowego i szczęśliwego i spacerował z żoną po ulicach brytyjskiej stolicy, ramię w ramię, z pewnością siebie.

Wszystko to wydarzyło się na kilka dni przed rocznicą ślubu, czyli przed 23 czerwca.

Ślub dwojga odbył się w Anglii

Aktor z Gry o Tron - Ślub

Wśród przyjaciół i rodziny

W Anglii odbyła się pierwsza rocznica ślubu dwóch 32-letnich gwiazd Gry o Tron. Kit udał się do centrum odnowy biologicznej w USA, a teraz wrócił do Anglii i spędza czas z Rose. Latem oboje będą tam otoczeni przyjaciółmi i rodziną. Kit wydaje się czuć bardzo dobrze. Rose też wydaje się radzić sobie całkiem nieźle i generalnie obie zdają się mieć doskonałe perspektywy na przyszłość.

Rok po ślubie był dla nich obojga trudny

K. Harington i R. Leslie świetny strój

Wspominając ślub dwóch gwiazd Gry o Tron

Dwie gwiazdy Game of Thrones pobrali się rok temu w kościele Kirkton of Rayne w Szkocji. Sama uroczystość odbyła się w rodzinnym zamku. Byli tam inni aktorzy z tego samego słynnego serialu. Chodziło o Masie Williams i Sophie Turner. Sama Sophie Turner trafiła na nagłówki gazet ze swoim życiem miłosnym. Po raz drugi wyszła za Joe Jonasa.

Kit Harington i Rose Leslie to elegancka i popularna para 

Kate Harington i Rose Leslie w eleganckim stroju

W tym roku oboje obchodzą rocznicę 

świetna para z Game of Thrones

Rocznica miała miejsce 23 czerwca w Szkocji 

Kit Harington po prawej i Rose Leslie po lewej

Thanks! You've already liked this