TOP 10 prostownic na rok 2016

Wolisz profesjonalną prostownicę!

Wilgoć na zewnątrz prawie zniknęła, a lato już nadeszło. W ciepłym sezonie kobiety mają jeszcze większe pragnienie pięknych włosów, prawda? Teraz irytujące czapki i szaliki w końcu wracają do szafy, a włosy mogą pokazać swój blask. Przynajmniej w teorii. Niestety w praktyce wygląda to trochę inaczej. Bardzo często nasze włosy są matowe i słabe, zwłaszcza po długiej zimie. W przypadku włosów niepowstrzymanych stylizacja jest jeszcze trudniejsza, a w przypadku wielu produktów, które reklamują się, aby nadać naszym włosom blask i siłę, pożądany efekt niestety nie zostaje osiągnięty. Dzięki Bogu w takiej sytuacji jest uniwersalny pomocnik i ma na imię – gładkie żelazko.

Z pewnością zdarzyło Ci się po wizycie u fryzjera po prostu pokochać swoje włosy. Fryzura idealnie pasuje i jest ten blask… szaleństwo! Nic więc dziwnego, że większość z nas pragnie mieć takie włosy każdego dnia. Stosunkowo prostym i niedrogim sposobem na to jest zakup prostownicy do włosów. I nie tani! Bo w końcu tanie urządzenia też drożeją. Te też nie prostują się, nie są szczególnie trwałe i w większości przypadków nie chronią włosów.

Ułóż włosy jak profesjonaliści!

prostownica do włosów prostownica do włosów

Zdecydowanie warto zainwestować trochę więcej pieniędzy w prostownicę. Dlatego radzimy – wybierz profesjonalną prostownicę do włosów! Jest droższy, ale świetnie! Przy zakupie należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów i funkcji – wysokiej jakości powłokę płytek, technologię jonową, ochronę przed przegrzaniem, funkcję szybkiego nagrzewania i regulator temperatury.

Jako najlepszą powłokę polecamy ceramikę pełnoceramiczną. Turmalin, tytan i nanosrebro też oczywiście nie są złym wyborem.

Podczas naszych badań natrafiliśmy na aktualne porównanie testowe najnowszych prostownic na rynku. Dowiedz się więcej tutaj. Spójrz także na 10 naszych ulubionych wszech czasów!

Niekwestionowanymi atrakcjami w wyższym segmencie cenowym są zdecydowanie GHD Gold Classic Styler i oczywiście Cloud Nine – The Touch. Ale jeśli nie chcesz wydawać za dużo, a mimo to chcesz profesjonalizmu, najwyższego połysku i elastyczności, to Braun Satin Hair 7 ST 780 Senso Care jest po prostu najlepszym wyborem. Więc daj się przekonać!

Życzymy miłej stylizacji włosów i powodzenia!

Braun Satin Hair 7 ST 780 Senso Care

prostownica do prostownicy do włosów brązowe satynowe włosy 7 st 780 senso care

Chmura Dziewiąta – Dotyk

prostownica do włosów prostownica do włosów prostownica do włosów w chmurze dziewięć dotyku

Styler GHD Gold Classic

flat iron test prostownica do włosów ghd gold classic styler

   Glampalm GP 201AS

prostownica do włosów prostownica do włosów glampalm gp 201as

Ceramiczna fryzura Grundig HS 5030 fioletowa

prostownica do włosów prostownica do włosów grundig hs 5030 ceramiczna fryzura liliowa

Lokówka Grundig HS 5734

prostownica do włosów test prostownica do włosów grundig hs 5734 lokówka

Płytki tytanowe Philips HPS 930

prostownica do włosów prostownica do włosów philips hps 930 tytanowe płytki

Remington s5525 Pro Ceramic Extra

prostownica do prostownicy do włosów remington s5525 pro ceramic extra

Remington S9500 Perła

Prostownica do włosów prosto żelazko test remington s9500 perła

Babyliss ST387E iPro

prostownica do włosów prostownica do włosów babyliss st387e ipro

Thanks! You've already liked this