Regály a úložné boxy na hračky: 60 prostorných a praktických možností pro dětské věci

Praktické lehké police ladí s jemnou paletou místnosti

Praktické lehké police ladí s jemnou paletou místnosti

Každý člověk, který přijde navštívit rodinu s dětmi, s sebou často přináší hračky. A nastává klíčový okamžik, kdy rodiče pochopí, že je nutné tyto poklady někam uložit. Taková péče je celkem rozumná a srozumitelná, protože pokud si dítě zvykne na pořádek od dětství, pak v budoucnu bude ukázněné, sebrané, pozorné. Nejlépe vám poslouží originální box na hračky nebo stojan. Zvažte odrůdy, materiály a promluvte si o vlastnostech výběru tohoto zajímavého příslušenství!

Funkční tandem proutěných zásuvek a závěsných polic v dětském pokoji

Funkční tandem proutěných zásuvek a závěsných polic v dětském pokoji

Na poznámku! Psychologové dlouhodobě provádějí výzkum, který prokázal určitá fakta. Zjistilo se, že děti zvyklé na pořádek budou později ve škole fungovat mnohem lépe..

Pokud je ve vašem domě taková krabice, můžete nejen udržovat pořádek, ale také vychovávat k dítěti disciplínu. Naučí se skládat hračky sám, bude úhledný a bude schopen analyzovat své vlastní činy..

15

Aby tato činnost přinesla dítěti potěšení a nebyla příliš zatěžující, musí regály a zásuvky splňovat několik požadavků. Zejména by měly být maximálně pohodlné, praktické a funkční. Nejvhodnější je použít nízké modely, které se liší malou hloubkou. V tomto případě nebude pro dítě obtížné snadno získat potřebnou hračku a také ji odstranit..

Praktické zásuvky pro třídění dětského oblečení

Praktické zásuvky pro třídění dětského oblečení

Veselá kutilská truhla na kousky

Veselá kutilská truhla na kousky

Proutěný koš se stane stylovým doplňkem v interiéru

Proutěný koš se stane stylovým doplňkem v interiéru

Vlastnosti výběru nábytku pro dítě

Nejpohodlnější z hlediska použití je jedna velká zásuvka, ve které je několik vložených malých zásuvek. V takovém případě můžete poskytnout vysoce kvalitní skladování hraček:

  1. v jednom kupé budou auta;
  2. v jiném oddělení – tužky a barvy;
  3. ve třetím oddílu – další hry pro vývoj.

15

Tento přístup umožní dítěti co nejjednodušší navigaci ve všech různých předmětech. Většina výrobců dnes nabízí boxy na kolečkách, což usnadňuje jejich přesun z jednoho místa na druhé. Takové kontejnery mají spoustu nepopiratelných výhod:

  • nízké náklady;
  • schopnost vytvářet volný prostor;
  • snadné použití a funkčnost.

Zásuvka vyrobená z ekologického materiálu

Zásuvka vyrobená z ekologického materiálu

Rada! Pokud je byt malý, můžete v něm snadno použít samolepicí háčky, krabice je připevněna k nábytku nebo stěnám. V některých případech může být připevněn k vnitřní straně skříně. To vše bude vypadat velmi originální a neobvyklé..

15

Pokud plánujete rekonstrukci a nákup nového nábytku, měli byste věnovat zvláštní pozornost posteli nebo pohovce vybavené vestavěnou zásuvkou. Kromě toho může být doplněn dětským stolkem s rozsáhlými funkcemi a kontejnerem určeným k ukládání barev, alb, hraček a stolních her.

15

Alternativní možnosti

Pro racionální a kompetentní uspořádání krabice existuje mnoho zajímavých možností a my zvážíme hlavní.

Dlouhé regály

Většina rodičů dává přednost instalaci regálů podél zdi. Můžete na ně dát hračky, a až bude dítě větší, budou do regálů umístěny knihy a řemesla. Můžete si je vyrobit sami nebo si je zakoupit na objednávku. K vytváření takových struktur výrobci tradičně používají plast, dřevo a dřevotřísku..

Pohodlné a prostorné úložiště pro skromný pokoj

Pohodlné a prostorné úložiště pro skromný pokoj

Kontejnery

Můžete si také koupit kovové držáky vybavené speciálními plastovými boxy nebo kontejnery. Toto řešení má mnoho výhod. Jsou dány skutečností, že na takových policích můžete vše uspořádat tak úhledně, jak je to možné..

Také tyto produkty mohou „růst“, jak dítě roste. Na samém začátku bude výška výškou dítěte a až vyroste, lze nainstalovat další boxy. Pokud je stojan nainstalován co nejpevněji, umožní vám to vyřešit oddělení hrací části místnosti od jiného prostoru..

Uspořádání zásuvek ve výšce vhodné pro dítě

Uspořádání zásuvek ve vhodné výšce pro dítě

Závěsné kapsy

Rovněž nebude obtížné instalovat na zeď speciální držáky pro zavěšení kapes a hraček. Takové výrobky si můžete koupit v obchodě, nebo si je můžete uplést sami. Pro matky dívek je to navíc skvělý způsob, jak naučit jejich dceru plést. Takové výrobky samozřejmě nejsou zvlášť trvanlivé, ale umožňují vám rychle a snadno najít správnou věc..

Textilní koše lze zavěsit na zeď nebo nechat na podlaze

Textilní koše lze zavěsit na zeď nebo nechat na podlaze

Truhly

V posledních letech se truhly poměrně často používají v interiérových řešeních. Tyto návrhy nábytku mohou sloužit jako nádherné dekorace do dětských pokojů. Mohou být skvělým místem pro ukládání hraček nebo osobních věcí..

Kromě toho můžete sedět na hrudi nebo jej použít jako noční stolek. Pro chlapce jsou plastové nebo dřevěné výrobky ideální. A dívky určitě budou milovat stylové výrobky v jasných barvách. Kromě toho si můžete koupit velkou nádobu vyrobenou z látky, která vám umožní rychle sestavit hračky.

Dřevěná truhla se stane ozdobou dětského pokoje

Dřevěná truhla se stane „ozdobou“ dětského pokoje

Existuje tedy spousta možností designu dětského koutku a který z nich si vyberete, je zcela na vás. Kompetentní přístup k návrhu vnitřního prostoru vytvoří ve vaší rodině skvělou náladu a umožní dítěti naučit se pořádku a zvyknout si na disciplínu..

Vestavěné police v čele postele vypadají stylově a úhledně

Vestavěné police v čele postele vypadají stylově a úhledně

Thanks! You've already liked this