Zrównoważone designerskie meble od Efasma

Designerskie meble o inteligentnym profilu

Po prostu stworzone dla siebie! Minimalistyczne designerskie meble z Seria ECO firmy Efasma natychmiast zachwyca genialną prostotą i optymalną kompatybilnością. Zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Biuro zmian Meble oferują nie tylko doskonałą ergonomię, ale także wyraźne, zazębiające się profile, co zapewnia większą harmonię w pomieszczeniu. Meble zostały wykonane z naturalnych materiałów, takich jak drewno ze zrównoważonych upraw oraz bawełna organiczna. Długa tradycja, precyzyjne rzemiosło i nowoczesne know-how idą w parze i zapewniają wysoką jakość, którą można natychmiast zobaczyć i poczuć. Seria ECO składa się głównie z prostokątnego stołu jadalnego z marmurowym blatem, ośmiokątnego drewnianego stołu, mniejszego stolika kawowego, sofy, hokerów i subtelnego parawanu. Wszystkie stelaże wykonane są ze szlachetnego drewna, a siedziska i oparcia z ręcznie plecionych nici bawełnianych. Są one przetwarzane za pomocą specjalnej nanotechnologii, dzięki czemu są całkowicie wytrzymałe. Przeciwstawiają się wodzie, olejom, zapachom, a nawet ogniu.

Designerskie meble ECO firmy Efasma

meble designerskie meble drewniane nowoczesny design stół do jadalni krzesła

Serię ECO można by również nazwać „domową geometrią”. Czyste linie tego projektu mebli w żadnym wypadku nie wyglądają surowo i zimno. Ale wręcz przeciwnie. Wyglądają nawet na miękkie i ciepłe. Czują się w ten sposób, nawet gdy są dotykane. Materiały i faktura tworzą idealną jednostkę dotykową, która zachęca do siedzenia i relaksu.

Ale to, co sprawia, że ​​te designerskie meble są tak wyjątkowe, to ich niezwykła właściwość doskonałego połączenia. I mamy na myśli to dosłownie. Na przykład dwanaście małych nacięć na krawędzi marmurowego stołu służy do wstawienia oparcia i podłokietników krzeseł. Całość wtedy wygląda nie tylko elegancko, ale także bardzo elegancko. Podobny do ośmiokątnego drewnianego stołu, w którym rowki pasują krawędzie krzesła.

Jeśli lubisz prostsze rzeczy, a jednocześnie interesują Cię wyrafinowane wzornictwo i zrównoważony rozwój, meble ECO są zdecydowanie koniecznością. Są również optymalnie elastyczne, oszczędzają miejsce i idealnie pasują do niemal każdego wnętrza.

Ośmiokątny marmurowy stół jadalny

meble designerskie meble drewniane stół krzesła geometryczne kształty

Idealny wybór do minimalistycznego salonu

meble designerskie meble drewniane stół do jadalni stół roboczy krzesła stołki

Rowki są od wewnątrz błyszczące złote

designerskie meble drewniane meble marmurowy blat

designerskie meble meble drewniane stół do jadalni stołek krzesła

Wszystko jest optymalnie dopasowane

meble designerskie meble drewniane stół do jadalni geometryczny ergonomiczny design

Wspaniała, geometryczna kompozycja

meble designerskie meble drewniane krzesła wiklinowe stołki

Rzadziej znaczy więcej

meble designerskie meble drewniane wysoki parawan parkiet dąb  meble designerskie meble drewniane meble nowoczesne stołek krzesła stolik stolik kawowy

Thanks! You've already liked this