Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) – Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu

Moderní styl v interiéru bytu

Secesní interiér je romantický a delikátní, může být strohý a silný. Hladké linie, zaoblené tvary dodávají ladnost a lehkost, zatímco přírodní barvy a přírodní materiály zdůrazňují kouzlo přírody. Tento styl stojí svou cenu. Ale obnovením skutečné moderny získáte mistrovské dílo.

Vlastnosti stylu

„Každá doba má své vlastní umění, každé umění má svou vlastní svobodu“tato slova byla napsána na fasádě jedné z nejslavnějších budov v Evropě a stala se mottem pro vyznavače secesního stylu.

Už na samém počátku své existence interiér předváděl jeden celek, spojující architekturu, plasticitu a malbu. Zjemnění a jemnost linek, tlumené barvy skvěle doplňovaly brutalitu kovaného kovu. Mnoho kombinací dalo originalitu a neočekávané provedení..

Hlavní rysy secese, které lze snadno detekovat pouhým okem – měkká plasticita linií a malovaných věcí, secese spojuje umělce a designéry. Pokud jde o rozložení, nedostatek tuhé symetrie.

Secesní interiér, romantický a delikátní

Secesní interiér, romantický a delikátní

K vytvoření interiéru v secesním stylu musí existovat řada autentických věcí. Všechno, co nepotřebujete, aby bylo v souladu s těmito věcmi, pak interiér není nepříjemný. Většina nového vkusu je v ruské moderně.

Styl je vhodný pro byty s nestandardním uspořádáním. Venkovský dům vyzdobený v tomto stylu vypadá krásně.

Moderní, vždy má autorskou barvu. To znamená, že vždy můžete rozlišit ruku mistra nebo evropských mistrů. Individualita má velký význam, kreslení je ještě těžší, pokud vy sami nežijete v této době a necítíte stejnou individualitu..

Hladké linie, zaoblené tvary dodávají ladnost a lehkost

Hladké linie, zaoblené tvary dodávají ladnost a lehkost

Linie metly, kterou si secese zvolila, by mohla najít zdroj inspirace v přírodě, návrat k národním tradicím a nový pohled na principy designu. Možná jsou požadavky naší doby poněkud podobné moderní době. Není náhodou, že si ho začali vybírat stále častěji..

Důležitým úkolem je vybrat možnost návrhu:

 • Kompletní rekonstrukce původního, nejdražšího řešení. Abyste dosáhli věrného obrazu, budete muset sledovat ty nejmenší detaily..
 • Ozdobná možnost. Tam, kde je imitace stylu, pomocí základních prvků.
 • Design s více prvky a sladěním barev.

Můžete začít navrhovat místnosti, a pamatujte na pravidlo inspirace přírodou, ladné kadeře a přírodní barvy.

Tento styl je nákladný

Tento styl je nákladný

Kuchyně

Pro kuchyně v secesním stylu je skvělý prostorný pokoj. Malý nebude vypadat tak působivě, ale pokud přesto volba padla na tento konkrétní designový projekt, možná bude muset vše vzít v úvahu některé detaily..

Specifické vlastnosti:

 • Použití hladkých povrchů i lakovaných.
 • Prvky v nábytkovém skle, pochromované.
 • Květinový ornament v interiéru.
 • Nezbytná moderní technologie.

Pro takovou kuchyň je vhodná velká místnost.

Pro takovou kuchyň je vhodná velká místnost.

RadaZdi lepší malovat v plné barvě. Tapeta je nevhodná, platí také pro panely. Použité sklo tapeta na zeď nebo keramické dlaždice malá velikost.

Dlaždice musí být bez vzoru a mezi švy je nutné použít spárovací hmotu..

Kombinace různých textur zdůrazní moderní styl. Krásná leštěná skříňka a nábytek z neošetřeného dřevo.

Je vhodné zvolit nábytek v monochromatických barvách nebo s prvky vegetace..

Je lepší namalovat stěny v plné barvě.

Je lepší namalovat stěny v plné barvě.

Vítán:

 • skleněné vložky s dekorativním zpracováním;
 • tisk fotografií;
 • ručně malovaná fasáda nábytku;
 • frézování.

Stůl může mít jasný přízvuk nebo naopak v tónu sex. Masivní stůl s tenkými dlouhými nohami bude vypadat dobře. Židle s měkkým čalouněním a ozdobnými ozdobami. A celá tato kompozice by měla být ve středu místnosti..

Příborník je klasikou jídelny, docela oblíbeného moderního nábytku, stejně jako příborníku. Rozdíl mezi secesí v příbornících a příbornících jsou fasety, květinové vzory, jak na dřevě, tak na kovu, měkké křivky na vitrážích.

Vše by mělo ladit a harmonizovat

Všechno by mělo sedět a harmonizovat

Doplňte design rovnou Závěsy, krásné vázy. Květiny na stole uprostřed a porcelánové nádobí budou nádherným dokončením kompozice..

Krásný drahý obraz dodá místnosti osobnost. Stojí za zmínku, že vše by mělo být kombinováno a harmonizováno, barevné schéma s kovovými prvky, absence patosu a přebytku zdůrazňuje chuť a smysl pro proporce.

V moderní secesi zaujímá centrální místo kuchyňský ostrov, zabírá méně místa než tradiční stůl a je funkčnější. Je vhodné uspořádat s ním bufetový stůl, kde si každý host může volně přijít na svačinu nebo drink..

K tomuto stylu jsou postupně přidávány nové detaily, ale hlavní nuance zůstávají:

 • dodržujte jasnost čar;
 • minimální počet barev;
 • velký prostor;
 • klidné osvětlení.

Kuchyňský nábytek, je žádoucí, aby byl lehký, aby bylo možné změnit uspořádání, změnit interiér a aktualizovat vzhled místnosti.

Držte se čistých čar

Držte se čistých čar

Obývací pokoj

Hlavní část obývací pokoj Je nábytek. Moderní nábytek lze rozdělit na dva typy:

 1. Sofistikovaná kombinace různých druhů dřeva a lakovaného povrchu.
 2. Dobře vyrobený dub a postupem času čistý, ušlechtilý odstín.

V moderním secesním interiéru je často restaurován starodávný nábytek, který je kombinován se zlatým odstínem s dekorem a designem místnosti..

Židle ze stísněné kůže s květinovými ozdobami z dubu.

Hlavní částí obývacího pokoje je nábytek

Hlavní částí obývacího pokoje je nábytek

Dekor je důležitým momentem v designu obývacího pokoje, protože je to on, kdo může doplnit chybějící okamžiky v místnosti. V secesi byl dekorativní motiv zcela založen na rostlinných liniích, tématech, čímž vytvořil samotu s přírodou, která byla docela populární od samého počátku oživení modernismu v interiéru. Květiny musel být velký, svěží, což by se v této místnosti mohlo stát jakýmsi přízvukem. Podporují celý systém.

Ozdoby v místnosti jsou často přítomny a vždy na rostlinné téma. Ozdoby nemusí být nutně převzaty z ruské secese. Belgicko-francouzské vzory dobře ladí s ruskou secesí, zejména na dveřích a skle. Ozdoby jsou sladěny také se starožitným nábytkem.

Dekor je důležitým momentem designu

Dekor je důležitým momentem designu

Nábytek

Tento nábytek není charakterizován typickým modernistickým stylem, novými formami, materiálem karelské břízy, což je skutečně ruský materiál. Dalším charakteristickým atributem interiéru je monstrum. Typický závod pro secesní éru. Je zde jasné překrývání a rovnoběžnost s bandem. Květinové vzory na nábytku odrážejí nebo připomínají listy příšer.

Nestandardní nábytek neobvyklých tvarů dokonale doplní styl. Velký deska stolu s tenkými nohami bude velmi užitečné.

Pohovka a křesla musí být jedna sada. Nábytek vyrobený z jednoho materiálu, jednoho druhu dřeva bude vypadat skvěle. Rohová sedačka je dobrá volba. Doporučujeme umístit nábytek ve tvaru „P“, „G“.

Nestandardní nábytek neobvyklých tvarů

Nestandardní nábytek neobvyklých tvarů

Zvláštní prvek výzdoby – velká, velká květina, která byla jakýmsi přízvukem v obývacím pokoji, podporovala všechna květinová témata, která jsou přítomna v tkaninách, nábytku, obrazech.

Velkým problémem v historickém stylu je výroba čalouněného nábytku. Nebylo zvykem dát pohovku doprostřed místnosti. Ve středu mohly stát židle a křesla. Je velmi těžké najít nábytek v historickém interiéru, ať už klasickém nebo moderním. Pro moderní byl typičtější kožený nábytek.

Pohovky byly kožené, tvrdé, objemné, které nebyly určeny k umístění v obývacím pokoji, skříň s dřevěnými policemi. V malých skupinách bylo dost prázdných míst: stůl a křeslo nebo malý stůl a křesla, stejně jako velký stůl v jídelně.

Rohová pohovka je dobrá volba

Rohová pohovka je dobrá volba

Dveře

Interiéry se začaly stavět nikoli podle principu „vstupovalo se zprava a zleva – dva stejné vchody“, ale do kruhu. Byty jsou postaveny způsobem enfilade: vstupujeme do chodby, poté do obývacího pokoje, kanceláře, ložnice a tak dále, na druhé straně chodba byla vyrobena hala, která také navazuje na obývací pokoj, což umožňuje vstup do dvou místností. Shrňme si, že enfilade konstrukce bytu vám umožňuje procházet z jedné místnosti do druhé v kruhu, ve skutečnosti mají všechny místnosti dvoje dveře: do jednoho lze vstoupit, do druhého lze vystoupit. Typické pro secesi.

Svým způsobem to opakuje kulatost, hladké linie, které byly v přírodě. Obecně secese vyčerpala své nápady a dekorativní motivy z přírody..

Jednoduchá, diskrétní možnost

Jednoduchá, diskrétní možnost

Dveře v secesním stylu mají v zásadě skleněné vložky s falsetem. Vitráže se nacházejí nejen v moderně. Vložky jsou o jeden tón světlejší, rámeček je tmavší. Nechybí ani typické secesní kadeře a nepravidelné linie, které připomínají květinu..

Franc belgické větve modernismu se vyznačuje zvýšenou dekorativností. Existuje takový termín „linie úderu biče“, hladká křivka. Na tuto linii navazují zeleninové formy, které se proplétají a kroutí. Oblíbené květiny v tomto období – kosatec.

Rozvoj ženských vlasů, které vytvářejí stejný efekt, a tvary nábytku, jsou velmi blízko „linii úderu biče“. Jeho plasticita, dynamika, tóny, které by měly vytvořit základní koncept. Jedná se o hladce zakřivené linie, čistě ornamentální motivy byly podřízené. Projevovalo se to v podobách nábytku, vždy zakřivených hladkých linií.

Vhodná do šatníku

Vhodná do šatníku

Vitráže se objevují po dlouhém zapomnění právě v období secese. Stejně jako po renesanci zmizely z interiérů. Moderní vitráže jsou stylové, zdrženlivější. Tvar vitráže a ornamentální výzdoba mohou být na zdech, což se projevuje polo-mozaikovou kresbou. Svým stylem je vždy blízký, to znamená, že je to jediný soubor navíjecích linií, které mohou z designu projít.

Tapeta na zeď

Nástěnná dekorace hraje velkou roli v každém stylu. Secesní styl má určitý směr, ale i tak bude moci potěšit rozmanitostí, různými nenápadnými vzory a odstíny..

Můžete se spolehnout na minimalismus a při výzdobě stěn používat kombinace světlých a jasných barev. Chcete -li to provést, nepřeplňujte místnost nábytkem, pak bude snazší zdůraznit tapetu..

Nástěnná dekorace hraje velkou roli v každém stylu

Nástěnná dekorace hraje velkou roli v každém stylu

Papírové tapety se v tomto stylu nepoužívají, obvykle je dekorace na stěnu přelepena tekutými tapetami, nebo vůbec chybí. Používají se jemné barvy:

 • písek;
 • krém,
 • krémová,
 • perla,
 • broskev.

Takové odstíny vizuálně zvětšují místnost a jsou nádherně kombinovány s hladkými liniemi dekoru..

Pokud se rozhodnete malovat stěny šedou nebo asfaltovou barvou, můžete je ozdobit různými květinovými ozdobami, což pomůže vyhnout se šeru. Vhodné jsou dřevěné panely, ale pouze ve světlém odstínu.

Fototapety na zeď

Fototapety na zeď

Vlastnosti secesní tapety:

 • Typy, které mají vzor z cihel, přírodního kamene, kůže, zdůrazní zvláštnost a jednoduchost designu.
 • Modely s hladkými liniemi, vlnami, ornamenty, asymetrickými vzory v kombinaci s monochromatickými vložkami jsou vhodné pro velké prostorné místnosti a zdůrazňují slavnostní vzhled.
 • Oblíbené modely s neobvyklými texturami a reliéfními vzory.
 • Tapeta s efektem lesklého přetečení na stěnách pod slunečními paprsky vypadá skvěle a dodává luxusu designu místnosti.
 • Tapeta na zeď Červené, hnědý, Černá, modrá, bude dobře ladit s odstíny béžový, krémová barva, zdůrazňující eleganci secese.

Tento styl netoleruje příliš jasné a vzdorné barvy, ale dává přednost světlé, nenápadné barvě..

Tapeta v jednom tónu, lehký květinový ornament nebo potisk bude vynikajícím secesním řešením.

Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu

Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu

Pokud se chystáte přidat na stěny příslušenství, rozhodněte se pro natíratelné tapety, abyste mohli pravidelně měnit barvu..

Pokud dáváte přednost kontrastním přechodům, můžete takovou kompozici vytvořit v kombinaci červené, černé a bílé, takový design vypadá přísně a zároveň luxusně.

Pro obývací pokoj

Předpokládá se, že obývací pokoj je jednodušší vyzdobit ve srovnání se zbytkem místností. To je způsobeno skutečností, že mnoho lidí chce, aby byl obývací pokoj v klidných a nenápadných barvách. K tomu stačí, aby bylo světlo jasnější a nalepilo se přes stěny světlou tapetou..

Chcete -li vytvořit akcentovanou zeď, budete potřebovat světle béžovou, krémové odstíny a tapetu pro akcentní zeď, živější vzor s ornamentem, květinový vzor, ​​3D tisk, tapeta na zeď.

RadaNepřehánějte to s kontrastem, s výjimkou zeleninového spiknutí. Můžete také použít abstrakci.

Světle béžové, krémové odstíny stěn

Světle béžové, krémové odstíny stěn

Takové stěny se obvykle vyrábějí za pohovkou nebo kdekoli televize. Tento design je určen pro prostorné obývací pokoje. Pro malé prostory je to nevhodné, protože stěny s tmavými tapetami prostor zmenší. A v místnostech, kde je hodně místa, můžete vytvořit oddělené zóny pomocí barev, jako je například studiová kuchyně. Barevné kombinace jsou vhodné pro místnosti s výklenky a různými římsami, aby se zvýraznila krása designu.

Do ložnice

Pro takovou místnost byste neměli dělat kontrastní přechody a jasné akcenty. Ložnice je přelepena bílými, světle zelenými a růžovými tóny. Nenápadná atmosféra vám může pomoci relaxovat. Pokud chcete, aby byl pokoj velkolepější, vyzvedněte si nábytek v jasných barvách..

Existuje další způsob, jak přidat propracovanost – lepit tapety kovovým nebo lesklým leskem.

Nenápadná atmosféra vám může pomoci relaxovat

Nenápadná atmosféra vám může pomoci relaxovat

Efektně vypadají také nástěnné malby nebo vzory na zdi u postele. Ale ložnice by měla být uklidňující, ne otravná. Proto je lepší nepoužívat reliéfní, vzorované nebo tištěné modely..

Do kuchyně

Pro místnost s agresivním prostředím se používají omyvatelné, natíratelné tapety, stejně jako reliéfní. Pracovní oblast lze rozlišit mřížemi napodobujícími přírodní kámen, cihlový, dřevo.

V jídelně je lepší použít měkčí, teplejší odstíny, které vytvářejí útulnou atmosféru. Neměly by být otravné ani rušivé. Světlé barvy dodávají svěžest. Tmavé tóny rozdrtí, zmenší prostor, což také negativně ovlivní interiér místnosti..

Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu

Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu

Fototapety vypadají působivě, ale mohou se stát irelevantními, ne módními, pak budete muset změnit celý design.

Klidná obyčejná tapeta – vhodná volba pro kuchyň.

Lustr

Secesní model je instalován v jakékoli místnosti od obývacího pokoje po koupelna, stačí vzít v úvahu velikost místnosti, protože tento styl vyžaduje dobré osvětlení.

Lustr krásná dekorace do haly, měla by být elegantní, slavnostní. Vypadá krásně na řetězech, lustry bodových světel mají funkci změny směru světla. V ložnici visí klidnější formy, aby nedráždily, nezklidňovaly, ve školce je třeba vzít v úvahu věkovou kategorii. Vhodný je model s jemnými kadeřemi, lehkým nenápadným ornamentem s dětskou tematikou.

Lustr do haly je krásná dekorace

Lustr do haly je krásná dekorace

Typický secesní lustr se stínidlem, které snižuje, respektive můžete změnit osvětlení u stolu, vhodné do kuchyně. Ale jedna poznámka: pro takový světelný zdroj vysoká stropy.

Světlo v moderní době mělo velký význam. Dokázal se sjednotit a dodat této atmosféře útulnost, díky čemuž byla teplejší. Je to velmi typické pro secesi se sníženou částí, jako pro jídelnu, kdy bylo možné ji snížit ještě níže, pomocí stínidel, krystalové vložky, kovového prachu.

Naštěstí mají nyní architekti k dispozici mnohem více technik osvětlení. Proto v moderním secesním stylu mnoho designérů navrhuje přidat na stěny technické světlo, které více osvětlí výzdobu a kusy nábytku. Lustry v tomto stylu zvětšují prostor, což je v tomto směru velmi důležité..

V ložnici je zavěšen lustr klidnějších tvarů.

V ložnici je zavěšen lustr klidnějších tvarů.

Dekorativní svítidla jsou ideální pro interiér místnosti, stojací lampy, bodová světla, svícny, které jsou umístěny v rozích, budou skvělým doplňkem.

Mohou být také vyrobeny ze dřeva, porcelánu, tenkého skla, s kovovými prvky, ve fantazijních tvarech..

Útulný proutěný lustr dodá kouzlo, pohodu nad stolem v obývacím pokoji a další LED žárovky dodají interiéru moderní motivy..

Koupelna

Moderní koupelna je jasný a nezapomenutelný prostor. Použití širokých soklových lišt, širokých baget a různých mozaiky. Pokud je koupelna příliš malá, hlavní věcí je dodržet proporce, nezapomeňte na dekor. Ať je to jen zrcadlo nebo krásná lampa.

Je to jasný, nezapomenutelný prostor

Je to jasný, nezapomenutelný prostor

Moderní nepotřebuje neustálé používání kontrastního gamutu, jasných barev. Stylového řešení lze dosáhnout kombinací jednobarevné nebo postele. Důležitý důraz ve výzdobě koupelny je kladen přesně na stěny a podlahu, protože jsou kulisou pro instalatérské práce..

Podlahu lze poměrně tradičně obložit světle šedou nebo mléčnou dlažbou. Je skvělé, když se na něm bude chlubit květinový ornament s hladkými kadeřemi..

Je lepší roztáhnout strop, křišťálový lustr přidá bohatství v kombinaci s reflektory. Můžete použít štuk, tekoucí vzory. To vše zdůrazní moderní styl..

Pro dekoraci stěn se nejčastěji používají dlaždice nebo mozaiky. V prostorných koupelnách kombinace dekorativních omítky.

Vzhledem k tomu, že koupelna typických bytů neoddává svým majitelům volný prostor, bude hlavním nábytkem skříňka, na kterou je instalován dřez. V závislosti na zbytku designu může být světlý nebo tmavý..

Pro dekoraci stěn se nejčastěji používají dlaždice nebo mozaiky.

Pro dekoraci stěn se nejčastěji používají dlaždice nebo mozaiky.

Bude to pro vás zajímavé: 

Interiér ložnice ve stylu Provence: 150+ (Foto) Nápady na vytvoření krásy a pohodlí

Retro styl v interiéru (130+ fotografií) – Vše, co chtěli vědět, ale báli se zeptat na design

Jednoduchý a všestranný venkovský styl v interiéru venkovského domu. Více než 200 návrhových fotografií přirozenosti a jednoduchosti

Styl Minimalismus v interiéru (185+ fotografií) – Umění vesmíru. Zbavíme se křeče a omezení

„Moderní styl“ v interiérech bytů: od moderního po současný

Instalatérství pro secesní styl

Ačkoli návrháři doporučují instalovat závěsná vodovodní zařízení oválných tvarů, platí to pro dřez, záchodovou mísu a také potíže. Všechna možná potrubí musí být skrytá. Zvláštní pozornost by měla být věnována koupelně, která je ideálně umístěna ve středu interiéru. Nebo má asymetrický tvar vyrobený z akrylu. Ale to je vlastní velkým místnostem..

Instalatérské potřeby jsou moderní. Hlavní věc je vyhnout se futuristickému příslušenství..

Nábytek, nejlépe ze dřeva, se skládá z jedné sady. S bizarními tvary.

Použijte moderní instalatérské práce

Použijte moderní instalatérské práce

Výzdoba

Hlavní výzdobou secesní koupelny je podíl stěn a drobných předmětů, jako je kování a textil. Svítidla mohou být vestavěná stropní nebo osvětlovací, přímo do prostoru a zrcadla. Hlavními dekorativními prvky budou nepochybně kohoutky..

Místnost si zaslouží zvláštní pozornost zrcadlo koupelna. Může být velká, téměř celá stěna, nebo zdobená složitou bagetou. Tento styl vyžaduje hodně světla a velké okno by bylo skvělou volbou, ale pokud to není možné, můžete tohoto cíle dosáhnout velkým zrcadlem, které odráží světlo a osvětluje všechny vzdálené rohy..

Chodba

Pro secesní styl odpovídají rostlinné prvky, hladké linie a žádné pravé úhly. Chodba by měla být multifunkční a vytříbená, bez zbytečného patosu..

Chodba by měla být multifunkční a propracovaná

Chodba by měla být multifunkční a propracovaná

Doporučuje se použít:

 • Různé asymetrické oblouky.
 • Kombinace různých materiálů dřeva, přírodního kamene, porcelánu, malovaného skla.
 • Kompozice s bizarními tvary.
 • Měly by být přítomny květinové vzory, lze použít orientální motivy.

Tapeta je nalepena na stěny, proto musí existovat rovnoměrné stěny, dobrým řešením jsou plastové panely. Barvy používají bohatou slámu, hořčici, šeřík.

Nábytek se také používá asymetrický, s neobvyklými zakřivenými tvary, vyrobený ze dřeva. Musí existovat vlnovky, žádné standardní obdélníkové skříně.

Zajímavé řešení pro uložení svrchního oblečení

Zajímavé řešení pro uložení svrchního oblečení

Pokud je chodba malá, můžete šatník ozdobit ozdobou nebo prvkem vegetace, zvířecího světa. Originální objemná židle ani lavice se vzorovaným čalouněním nepůsobí. Regály budou stačit věšáky. Je žádoucí, aby veškerý nábytek byl vyroben ze dřeva, položky z bronzu, litiny budou vynikajícím designovým řešením..

Neobvyklou, ale dosti výstřední částí chodby je zrcadlo. Toto je další kus secesní éry. Základna je často vyrobena z hrušky s charakteristickými vitrážemi.

Osvětlení by mělo být dobré, neobvyklé svícny instalované nad velkým zrcadlem, originální lampa nebo lustr budou stačit. Krásným doplňkem bude stolní lampa s tvary podobnými vlnám na desce stolu s vysokými nohami, mimořádná představivost, neobvyklé světelné zdroje zdůrazní styl.

Osvětlení by mělo být velmi dobré

Osvětlení by mělo být velmi dobré

Dveře, které vedou do různých místností, je vhodné ozdobit vitráží, což je rys secese.

Krásný květinový nebo orientální ornament na stěnách, na skříňkách doplní obraz a učiní chodbu jedinečnou.

Skříň

Je velmi obtížné najít návrhovou práci pro zdobení studie v secesním stylu, protože prakticky neexistují. Proto mnozí ředí moderní klasikou, konkrétně studiem. Moderní se vyznačuje pistáciovou barvou, proto doporučujeme dát skříňku právě z takové palety.. Pistáciový odstín spojuje všechny ostatní detaily a zjemňuje atmosféru. Kancelář nemusí být zdobena žádnými charakteristickými detaily.

Architekt Viktor Orda změnil vnitřní prostor pomocí kovových konstrukcí a vnesl do domu světlo kombinací skla a kovu. Díky novým technologiím se sklo stalo oblíbenou kombinací moderního.

Možnost skříně

Možnost skříně

Výzdoba

Důležitými body interiéru jsou svěží výzdoba a dekorace. Klenotnické umění to podporuje v podobě drahých kamenů, perel, korálů a barevného smaltu, uměleckého skla. Prioritou je však téma přírody. Inspirace někdy přichází z neočekávaných věcí, jako je hmyz.

Stylizované rostliny se nenacházejí pouze na čalounění nebo krajkách, jsou oblíbeným prvkem gangu. To je závěs na okno na rigidním základě umožnilo změnit výšku okna, stejně důležitou součást secesní éry. V Rusku například rádi zobrazovali bodlák.

Možnost skříně

Možnost skříně

Během secesní éry byly velmi oblíbené věci, které se vyráběly v dílnách. Charakterizované fazetami, které byly široce používány ve stejných zrcadlech, vitrážových oknech, nábytku.

Pokud to s dekorem nepřeháníte, pak lze takový design úspěšně vytvořit v malé místnosti..

Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu

Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu Moderní styl v interiéru bytu (185+ fotografií) - Luxusní jednoduchost sofistikovaného designu

Rada

 • Pokud jsou použity kovové prvky, je žádoucí, aby byly přítomny hladké linie, připomínající zeleninové téma.
 • Při zdobení oken dávejte pozor, aby záclony vypadaly krásně na širokých záclonových tyčích z přírodní těžké tkaniny..
 • V tomto stylu nepoužívejte symetrii, linie jemně vyvažují, postupně přecházejí z jednoho do druhého..
 • Na dekoraci podlah nepoužívejte světlé barvy ani keramické obklady. Přísné přímé linie, geometrické tvary rozbijí celý design. Je lepší ustlat postel laminát nebo parkety v barvě dřeva, které budou v souladu s pastelovými tóny stěn.

Pokud milujete vše stylové a světlé, vyhněte se minimalismu, pak vám secesní interiér určitě bude slušet. Hlavním kritériem je krása, měla by být ve všem, dokonce i v těch nejmenších interiérových předmětech.. Tento styl vytváří lehký, harmonický a pohodlný design pro bydlení a je ideální pro ty, kteří si cení domova..

Thanks! You've already liked this