Jak se nastavují klasické obývací pokoje: Tipy od návrhářů (205+ fotografií)

Jak se zřizují klasické obývací pokoje

Zajímají vás již delší dobu klasické obývací pokoje? Fotky s představami o designu vašeho bytu jsou inspirativní, ale potřebujete poradit od zkušených designérů? Přečtěte si pozorně článek, abyste pokoj pro hosty vybavili racionálně a podle všech zákonů klasického stylu.

Jaký je klasický styl?

Považováno za klasiku směs mnoha historických stylů:

 • empír;
 • rokoko;
 • romantismus a další.

Vzhledem k tomu, že klasický styl má bohatou historii, vždy zůstane tím hlavním pro zdobení prostor lidí bohatstvím. V průběhu let jeho kánony absorbovaly nejlepší designové nápady, pokud jde o krásu a pohodlí, což z něj dělá oblíbeného mezi designéry..

Obývací pokoj v klasickém stylu

Obývací pokoj v klasickém stylu

Nelze si nevšimnout, že každý rok se klasika pod vlivem módy a potřeb lidí mírně upravuje., ale některé charakteristické rysy stále zůstávají:

 • Prostornost prostor.
 • Přírodní materiály pro dekoraci a opravy.
 • Symetrický design.
 • Drahé domácí potřeby a příslušenství.
 • Dřevěný přízvuk.
 • Malý klidný rozsah barev.
 • Nedostatek nebo maskování moderních technologií.

Směs mnoha historických stylů je považována za klasiku.

Směs mnoha historických stylů je považována za klasiku.

V závislosti na hlavní funkci místnosti by měla být vyzdobena s důrazem konkrétně na tento účel v souladu s klasickým stylem. Pokud plánujete pokoj pro hosty pro velký počet lidí, dbejte na dostatek povlečení a útulnou domácí atmosféru.. Pokud chcete vytvořit relaxační místnost, snažte se zajistit, aby na ní mohl každý pohodlně sedět gauč nebo židli a vytvořte zóna pro zábavu.

Klasika se každý rok pod vlivem módy a potřeb lidí mírně upravuje.

Klasika se každý rok pod vlivem módy a potřeb lidí mírně upravuje.

Pokud to prostor dovolí, vyplatí se zařídit v obývacím pokoji několik zón najednou, kde můžete relaxovat, popíjet čaj, chatovat, bavit se a podobně.. V klasickém stylu, stejně jako v mnoha jiných, vám to umožňuje vyrobit zónový nábytek – nástěnná skříň, pohovka nebo obrazovka.

RadaPokud chcete do pokoje pro hosty umístit audio zařízení a televizi, zkuste je organicky vejít do interiéru. Můžete si například zakoupit poličku s poličkou, aby se vešla na televizi tak, aby zůstala pouze její obrazovka..

Pokoj pro hosty s dlouhou rohovou sedačkou

Pokoj pro hosty s dlouhou rohovou sedací soupravou

Jaké funkce má?

Klasika je oceňována pro svou eleganci a krásu v každém malém detailu. Když hovoří o klasickém stylu, vždy představují bohaté na pevné a vysoce kvalitní materiály. dokončování, jemný nábytek dřevo a luxusní látky. V moderním chápání klasiky designéři rozlišují následující funkce tohoto stylu:

 • Parkety podlaha.
 • Vážený dřevěný nábytek.
 • Sametové, hedvábné a velurové látky.
 • Hodně zrcátka nutně v krásných rámech pro obrazy.
 • Zarámované obrazy, sochy, figurky a další dekorativní prvky.
 • Textil tapeta na zeď.
 • Ozdobné sloupky.
 • Krb.

Klasika je oceňována pro svou eleganci a krásu v každém malém detailu.

Klasika je oceňována pro svou eleganci a krásu v každém malém detailu.

Při renovaci není nutné používat každý z těchto prvků, ale několik z nich by stále mělo být, aby dotvořilo obraz klasického interiéru.. V interiéru stačí použít dřevěný čalouněný nábytek, velurové závěsy a štukové lišty, aby každý pochopil, že jde o klasiku.

Nebojte se zdobit stěny malbami a tapisériemi, podlahy hrnci exotických nebo prostě krásných rostliny, A stropy – umělecký lustry.

Použijte textilní tapety

Použijte textilní tapety

Vybereme správnou tapetu

Jak již bylo zmíněno, jednou z funkcí klasického stylu jsou textilní tapety, ale nyní je můžete nejen vybrat, abyste udrželi styl. Existuje několik možností pro tapety, které by mohly být vhodné, pokud zvolíte jejich design moudře..

Nástěnná dekorace by měla přímo souviset s celkovým stylem.

Nástěnná dekorace by měla přímo souviset s celkovým stylem.

Mezi těmito:

 • Vinyl.
 • Netkané textilie;
 • Přírodní.
 • Kov.

Kresby a vzory

Pamatujte, že design stěn by měl přímo souviset s obecným stylem, aniž by na vás upozornil. Abyste toho dosáhli, stojí za to zvolit hlavně světlé barevné schéma a již výzdoba doplní stěny bohatými akcentními skvrnami.. Hlavní kresbou je floristika, protože květinové vzory neruší a vypadají organicky.

Hlavní kresba by měla být na téma květinářství

Hlavní kresba by měla být na téma květinářství

Nyní víme, že hladké světelné jednobarevné stěny mohou být krásné samy o sobě. Většina obyvatel navíc považuje místnost bez tapety za nedostatečně pohodlnou. O chutích se však hádat není třeba. Chcete -li přidat „koření“ do interiéru, dát místnosti individualitu – to je hlavní cíl každého designu.

Pro klasiku budou nejlepší barvy:

 • béžový;
 • broskev;
 • krém;
 • mléčný;
 • olivový;
 • pastel;
 • Hnědý.

Pruhovaná textilní tapeta

Pruhovaná textilní tapeta

Dávejte pozor na umístění místnosti vzhledem ke světovým stranám, protože v případech, kdy jsou okna umístěna na severní straně, místnost nemá dostatek světla. Pro takové obývací pokoje stojí za výběr hlavně teplé barvy, umístění umělého osvětlení do různých rohů místnosti.. Pro severní místnosti jsou vhodnější teplé růžové, okrové a olivové barvy, pro jižní místnosti – studená modrá, šedá a stříbrná.

Do takových obývacích pokojů byste měli volit hlavně teplé barvy.

U takových obývacích pokojů stojí za výběr hlavně teplé barvy.

Je důležité věnovat pozornost tvaru samotného pokoje pro hosty – pokud jsou rozměry malé, pak musíte použít tapetu s lesklým dekorem a ponechat spoustu prostoru pro zrcadla.

V žádném případě byste neměli kupovat tapety s masivním, velkým a promyšleným vzorem pro malé místnosti, měli byste se omezit na jednoduché vzory. Mimochodem, vodorovné a svislé čáry jsou jen vítány – jsou schopné měnit výšku a šířku stěn, alespoň vizuálně.

Ve světlých barvách s olivovým potiskem

Ve světlých barvách s olivovým potiskem

RadaChcete -li dodat stěnám živost a zdůraznit eleganci klasiky, nezapomeňte použít štukové prvky jako pilastry a sloupy, nezapomeňte na obrazy a nástěnné lustry..

Závěsy

Závěsy jsou v historickém stylu velmi důležité, protože mohou zprostředkovat luxus, vytříbený vkus a sofistikovanost. Mezi nejoblíbenější nápady pro zdobení pokoje pro hosty závěsy patří:

Matné látky ve stylu britských interiérů. Se svými těžkými záhyby dokážou jemně zdůraznit krásu krajiny za oknem a přitom zůstávají organickou součástí interiéru.

Vyberte si záclony v historickém stylu

Vyberte si záclony v historickém stylu

Klasické sály v empírovém a rokokovém stylu byly dříve často zdobeny masivními závěsy s mnoha závěsy po celé délce modelu. Obvykle jsou vyrobeny z lesklých tkanin, aby ladily s elegancí zbytku místnosti..

Další možností jsou francouzské závěsy, které více souvisejí s érou romantismu. Kvůli své elegantní drapérii a objemnosti tkanin zcela ztrácejí praktičnost, proto nejsou vhodné do městských bytů.

empír

empír

Další evropská země představila světu přehozené závěsy zespodu, kterým se dnes říká rakouské. Jsou mnohem praktičtější než francouzské modely a obzvlášť příjemně budou vypadat na panoramatických okenních otvorech..

Můžete si vybrat jakýkoli model, nejen se u nich zastavit. Hlavní věc je, že závěsy jsou vhodné a vyčnívají díky své kráse, a nikoli jinému stylu..

Závěsy jsou důležitým prvkem takového obývacího pokoje.

Závěsy jsou důležitým prvkem takového obývacího pokoje.

Strop

Ve stylech špičková technologie, moderní, pop art a další jen zřídka přemýšlejí o tom, jak být ozdobeni strop, stačí si vybrat organicky fit příslušenství. V případě klasiky budete muset trpět tím, že umělecké dílo ze stropu nebude horší než jakýkoli jiný dekorativní prvek v interiéru. Můžete nechat plochý strop jednoduchým vybělením, ale poté přidat štukové nebo zlaté vzory..

Strop jako umělecké dílo

Strop jako umělecké dílo

Obecně pro klasický styl vybírají:

 • Stretch strop.
 • Snížené stropy.
 • Jednoduché barvení.
 • Práce s dekorativní omítkou.
 • Sádrokartonové dvouúrovňové stropy.

Přidejte štukové nebo zlaté vzory

Přidejte štukové nebo zlaté vzory

Poslední dvě možnosti budou nejvhodnější, protože se lépe odkloní od modernity a poddají se vintage a starodávnému dekoru. Dekorativní omítka je levnější nápad na design stropu, který dokáže vyjádřit osobnost interiéru vašeho obývacího pokoje bez velkých investic.. S květinami si raději nehrajte, vybírejte něco z odstínů bílé..

RadaPokud máte malý obývací pokoj nebo nízké stropy, nesnažte se zaplnit strop obyčejnou omítkou. Sledujte jednotu stylu i v těch nejmenších detailech, opakujte vzory na stropě ze záclon nebo nábytku.

Dekorativní omítka - levnější nápad na dekoraci stropu

Dekorativní omítka – levnější nápad na dekoraci stropu

Svítidla

U každého domu, zejména u městského bytu, je velmi důležité umět správně zařídit umělé osvětlení, protože přirozené osvětlení často zcela chybí. Pokud jsou v moderních domech častěji používány skryté zapuštěné žárovky, pak jsou v klasickém stylu lustry vítány v celé své slávě. Lustry v historickém stylu se často vyznačují následujícími vlastnostmi:

 • Přítomnost skleněných, křišťálových nebo porcelánových odstínů.
 • Dokončete látkovým hedvábím nebo textilními stínidly.
 • Vyrobeno z odolného pevného kovu, který snese velkou váhu – často bronz se zlacením.
 • Dekorace s křišťálovými přívěsky, kovanými předměty nebo svícny.
 • Značná vzdálenost dolů od stropu.

Pompézní lustry jsou vítány v klasickém stylu

Lustry v klasickém stylu jsou vítány v celé své kráse

Lustry tohoto typu jsou považovány za znak bohatství a dobrého vkusu, takže se nemohou hodit do jiného než klasického stylu. Díky sklu a křišťálovým odstínům s dalším vyřezávaným dekorem se na stěnách mohou objevit neobvyklé vzory a přívěsky dodají kouzelnou záři..

Nezapomeňte na barevný krystal, který se v tomto stylu také dobře hodí..

RadaZkuste hledat odstíny neobvyklých tvarů, abyste místnost opravdu ozdobili a překvapili hosty. Lustry ve tvaru svíčky, které směřují světlo přímo nahoru, a vyřezávané koule hrající si se stíny na stěnách vypadají zajímavě..

Lustry tohoto typu jsou považovány za znak bohatství a dobrého vkusu.

Lustry tohoto typu jsou považovány za znak bohatství a dobrého vkusu. 

Klasické koberce

Koberce jsou již méně běžně používány designéry, protože mnoho majitelů si nemůže dovolit opravdu drahé modely. Navíc si mnozí všimnou, jak nepraktické jsou takové rafinované modely v městských podmínkách. Ale pokud zdobíte pokoj pro hosty v soukromém domě nebo jste jen připraveni provést důkladnou péči o koberec, měli byste si vybrat model podle některých pravidel.

Koberec nebude pro tento styl nadbytečný.

Koberec nebude pro tento styl nadbytečný.

V první řadě věnujte pozornost barevnému schématu interiéru, aby nedošlo k záměně s barvami koberce..

Vyberte si kontrastní model: koberec studených odstínů dokonale zapadne do místnosti s převládajícími světlými tóny. Hodně také závisí na množství světla v místnosti, zkuste proto model umístit v béžových barvách do tmavého obývacího pokoje..

Věnujte pozornost barevnému schématu interiéru

Věnujte pozornost barevnému schématu interiéru

Zajímavý designový nápad – sladit koberec ve stejném tónu jako podlaha nebo v jeho blízkosti.

Tím se zabrání tomu, aby byl na podlahu kladen příliš velký důraz, a ponechalo se zaměření na nábytek a výzdobu. Ve vztahu ke stěnám by měl být koberec kontrastní, aby nevytvářel vizuální iluzi „pokojového boxu“.

RadaPokud je váš pokoj pro hosty převážně ve světlých barvách, vyberte si koberec s jasným klasickým vzorem, který odpovídá barvám nábytku..

Světlý koberec v interiéru

Světlý koberec v interiéru

V malé místnosti, kde jsou stěny dokončeny spíše řídce nebo zcela monotónně, musíte koberec vybrat velmi kompetentně. S tím pomohou obvyklé klasické floristické vzory a horizontální tmavé pruhy..

V klasice jsou nejčastěji koberce měkkých geometrických tvarů – oválné a kulaté. Nejlepší ze všech je, že kulaté modely se hodí do velkých místností a pro malé místnosti stojí za to vybrat obdélníkový koberec..

Díky našemu designu prostor vizuálně zvětšíme

Díky našemu designu prostor vizuálně zvětšíme

RadaPři plánování pokládky koberců u vás doma buďte připraveni o něj hodně pečovat, smýt ho od špíny, prachu a rodinných produktů. Drahé koberce jsou na sebe obzvláště náročné kvůli materiálům, ze kterých jsou vyrobeny, což bude patrné, pokud má model vysokou hromadu.

Klasický nábytek

Ačkoli v článku zkoumáme konkrétně klasický styl, nezapomeňte na účel obývacího pokoje jako místnosti. Musí být nutně umístěn nejen rafinovaný a luxusní, ale především pohodlný a útulný nábytek, i když s předsudkem k historičnosti. Hotelové pokoje jsou obvykle vybaveny:

 • pohovka;
 • křesla;
 • skříňka;
 • nosič;
 • příborník;
 • komoda na spotřebiče a police.

Nábytek by měl být pohodlný a útulný

Nábytek by měl být pohodlný a útulný

Pamatujte, že klasici milují rozsah, nikoli hromady, takže se snažte vejít na možné minimum nábytku a každý prvek umístěte na krátkou vzdálenost od sebe..

Je lepší dát pohodlnější, prostornější a multifunkčnější model než několik kompaktních, které slouží jednomu účelu. Nezapomeňte, že v klasickém stylu je důležitá správná symetrie, a to jak při návrhu nábytku, tak při jeho uspořádání v interiéru..

klasický rozsah lásky

Klasika miluje rozsah

Hlavním parametrem při výběru nábytku by měly být materiály, ze kterých je vyroben, protože klasika uznává pouze přírodní dřevo cenných druhů. Na dřevo a spolehlivost přírodních materiálů byste se měli zaměřit při výběru vhodného dekoru z kůže, přírodních tkanin a kovaných předmětů. Kromě správných tvarů a přírodních materiálů by měl nábytek rozlišovat také jeho vintage nebo umělé stárnutí..

Používejte pohodlný, prostorný a multifunkční nábytek

Používejte pohodlný, prostorný a multifunkční nábytek

Klasická sedačka

Pohovka je nejen hlavní ozdobou každé místnosti, ale také hlavním detailem interiéru každého obývacího pokoje. V klasickém stylu by pohovka měla vypadat elegantně a vkusně, čalouněná drahými tkaninami, dokončená přírodními materiály a „nastavená“ na vyřezávaných nohách. Jeho design by měl být zaoblený, ale měl by mít jasné plynulé linie, které se dotýkají každého detailu od nohou po područky..

Pohovka je hlavním detailem interiéru

Pohovka je hlavním detailem interiéru

Pokud místnost není příliš velká, můžete se zastavit u rohových modelů nebo modelů ve tvaru písmene U, které jsou také vhodné pro zónování haly..

Pokud jde o barvy, pro pohovku jsou vždy vybrány ty nejneutralizovanější:

 • káva;
 • mléčný;
 • krémová;
 • broskev.

Pohovka by měla vypadat elegantně a vkusně, čalouněná drahými tkaninami, zakončená přírodními materiály

Pohovka by měla vypadat elegantně a vkusně, čalouněná drahými tkaninami, zakončená přírodními materiály

Pohovka by měla vypadat elegantně a vkusně, čalouněná drahými tkaninami, zakončená přírodními materiály

Židle a křesla

V klasice můžete bezpečně používat oba typy nábytku, ale je důležité, aby byly vyrobeny z přírodních materiálů. Čalounění nábytku by také mělo být drahé a pohodlné, protože je nutné, aby struktura zůstala zcela pohodlná a spolehlivá. Pokud je to možné, kupujte židle a křesla v jedné sadě se sedačkou, protože to bude lépe respektovat celistvost designu.

Čalounění tohoto nábytku by mělo být také drahé a pohodlné.

Čalounění tohoto nábytku by mělo být také drahé a pohodlné.

Nemyslete si, že židle jsou jednoduchý nábytek, který lze vyzvednout bez velké fantazie. Pro klasický styl musíte najít starožitnosti nebo model, který je podobný starému a ušlechtilému, i když jde o jednoduché židle. V pokoji pro hosty můžete uspořádat židle a křesla současně, hlavní věc je, že jsou uspořádány harmonicky a správně.

Měkké židle čalouněné látkou v obecném stylu místnosti

Měkké židle čalouněné látkou v obecném stylu místnosti

Skříňka

Do obývacího pokoje je důležité mít nábytek, do kterého se ukládají předměty pro domácnost, ložní prádlo, knihy, suvenýry a další drobnosti, do kterých byste nechtěli ukládat ložnice. Některá místa by měla být uzavřena, zatímco jiná mohou být ponechána pro pohled zvenčí. V historickém interiéru se masivní a těžké skříně z tmavého dřeva stanou hlavním nástrojem pro ukládání jakýchkoli věcí..

Šatní skříň - příborník je ideální pro obývací pokoj v tomto stylu

Šatní skříň – příborník je ideální pro obývací pokoj v tomto stylu

Takové skříně mohou být doplněny vitrínami pro ukládání cenných a krásných předmětů za sklem, aby je majitelé mohli svým hostům vždy ukázat. Pilastry, velká písmena a zejména zrcadla v plné délce budou také vypadat velmi vhodně, což vám umožní vizuálně zvětšit velikost malé místnosti. Mimochodem, pro takové obývací pokoje stojí za to vzít si jednu dlouhou rohovou skříň..

Klasická elegance

Klasická elegance

stěna

Místo skříněk můžete dát užitečnější zeď – hlavní atribut každého městského bytu v naší době. Přestože klasika přijímá převážně starý starožitný nábytek, takové opomenutí je možné, pokud si vyzvednete uměle stárnutý dřevěný model. Stěna musí být zdobena vyřezávanými prvky, ale ne příliš.

RadaPamatujte, že modulární nábytek v klasice bude vypadat nepřirozeně a drsně, takže budete muset hledat kompletní design v jednom stylu. Je lepší, když kompozice obsahuje nejen šatník a komodu, ale také police, regály a vitríny..

Zeď je hlavním atributem každého městského bytu v naší době.

Zeď je hlavním atributem každého městského bytu v naší době.

Krb

Krb dokonale zředí interiér obývacího pokoje v historickém stylu, protože jeho přítomnost ukazuje stav a pohodu majitelů, která je nutná k udržení atmosféry. Aby různí lidé měli možnost instalovat krb ve svém domě, trh nabízí nákup různých typů:

 • Standard, který může stát pouze v soukromém venkovském domě a být vytápěn dřevem.
 • Uzavřený, s litinovým topeništěm a také umožnil instalaci pouze mimo město.

Krb dokonale zředí interiér obývacího pokoje.

Krb dokonale zředí interiér obývacího pokoje

 • Plyn, který je nejlepší volbou mezi umělým a standardním.
 • Elektrický, napájený ze sítě, zobrazující animaci skutečného krbu a topných baterií.
 • Dummy, bez vybrání pro palivové dříví a oheň. Vypadá to jako krbový pult s TV nebo skříňkou.

Pokud chcete vybavit skutečný krb, musíte se hodně starat. Krb musíte namontovat do výklenku ve zdi, čímž se zvýší potrubí pro kouř, a kouř by neměl zasahovat do vašich sousedů. Také by v blízkosti ohně neměly být žádné drahé tající předměty a nábytek, a zejména koberec, který by mohl poškodit uhlí a jiskry..

Vhodné pro velkou společnost

Vhodné pro velkou společnost

Nákup palivového dřeva a uhlí lze bez problémů provést, pokud nainstalujete plynový nebo elektrický model. Obě možnosti jsou mnohem bezpečnější, teplé a lze je instalovat i do městského bytu..

Plynový model bude stát víc než elektrický, ale umožní vám sledovat skutečný plamen a zahřát se v zimních večerech.

V klasickém stylu interiéru by měl být jakýkoli model krbu umístěn proti prázdné zdi, rozhodně ne v rohu místnosti, aby mohl vytápět celou místnost. Pro velké pokoje je ideální masivní otevřený krb ve tvaru písmene U, který vám umožní užít si plamen naplno.. Dokončení klasického modelu musí odpovídat místnosti – přírodní kámen, kovaný dekor a vyřezávané detaily.

Krb by neměl být umístěn v rohu místnosti, aby mohl vytopit celou místnost

Krb by neměl být umístěn v rohu místnosti, aby mohl vytopit celou místnost.

RadaPokud chcete dát krb hlavně k vytápění venkovského domu, měli byste si koupit model s uzavřeným ohništěm. Abyste mohli obdivovat oheň, můžete si vybrat model s tepelně odolným sklem.

Zdobíme obývací pokoj-kuchyň

V bytech s nepříliš velkými velikostmi mnohé kombinují pokoj pro hosty s kuchyní, aby získaly více prostoru. Zónování mezi místnostmi se často provádí pomocí barový pult, pracovní desky, jídelní stůl nebo skříň, ale kterou možnost byste si měli vybrat pro klasický styl? Přiřazení místností je různé a kuchyně nemusí být klasická, což pomůže kompetentně oddělit obě zóny od sebe..

Možnost pro malé byty nebo domy

Možnost pro malé byty nebo domy

Pokud to rozměry dovolují, stojí za to oddělit kuchyň od obývacího pokoje ne nábytkem, klenutým otvorem, posuvnou přepážkou nebo obrazovkou. Do klasického stylu organicky zapadne dřevěná přepážka a otvor se sloupky. Mezi pokoje je také možné umístit skříň až s knihami až ke stropu tak, aby tam byl malý průchod.

Zónování místnosti pomocí barového pultu

Zónování místnosti pomocí barového pultu

Existuje také možnost, aby se obě místnosti od sebe vůbec nehradily. Pokud jsou vyrobeny ve stejném historickém stylu nebo alespoň v jedné barevné škále, pak můžete nechat průchod neporušený.

Oba pokoje nejsou od sebe odděleny, protože jsou vyrobeny ve stejném stylu..

Obývací pokoj-ložnice

Kromě komunikace, zábavy a pití čaje lze obývací pokoj využít i jako pokoj pro ložnici, obvykle v tomto případě odpočívají a přenocují zde hosté. Na rozdíl od obývacího pokoje s kuchyní zde stačí instalace postel, skříně a křesla v různých částech místnosti, aniž byste ji zónovali dalším nábytkem. Můžete dokonce uspořádat pouze spací část pro hosty s postelí, malou skříní a konferenčním stolkem.

Možnost skromného obývacího pokoje kombinovaného s ložnicí

Možnost skromného obývacího pokoje spojeného s ložnicí

Také zde budete muset dodržovat kánony klasického stylu, a pokud už to bylo řečeno o skříních a křeslech, postel ještě nebyla rozebrána. V klasice to musí být docela objemné, masivní a luxusní, připomínající postel císařů a hrabat. Vysoká výška, široká a měkká matrace, vyřezávané a čalouněné opěradlo, baldachýn – lepší nástroje v klasickém stylu.

Nezapomeňte na ložní prádlo: mělo by být také drahé a mít vzor podobný zbytku designu místnosti..

Stojí za výběr Pokrýt s lesklými nitěmi a hedvábnými povlaky na polštáře. Mimochodem, můžete jako další dekor hodit více polštářů, než je potřeba..

Musí být dostatečně objemné, objemné a luxusní

Musí být docela objemné, masivní a luxusní

Vybavit obývací pokoj klasicky není těžké, ale velmi drahé. Tento styl často volí bohatí lidé, kteří jsou schopni utratit velké množství za designový nábytek vyrobený z přírodních materiálů a drahých zlacených povrchových úprav. Je však možné vytvořit takový zázrak nejen v soukromém domě, ale také v městském bytě, a dokonce i krb se tam dobře vejde. Mějte trpělivost a zkušenosti designérů při kvalitních opravách ve vašem domě, které potěší vaše oči.

Tento styl často volí bohatí lidé.

Tento styl často volí bohatí lidé.

Thanks! You've already liked this