Piękne kwiatowe wzory i trendy na rok 2013

Piękne kwiatowe wzory i trendy lampa stołowa zielona

Piękne kwiatowe wzory i trendy na rok 2013

Kwiecień robi kwiaty, a maj za to dziękuje…

Ale kto powiedział, że będziesz musiał poczekać do przyszłego maja, aby cieszyć się kwitnącym blaskiem sezonu?! Aktualne oferty kwiatowych wzorów kwiatowych są obfite, celebrują świeże kolory i ciekawe kształty.

Dziś przedstawiamy najwybitniejsze wzory florystyczne na 2013 rok. Te wybory – od nowoczesnych abstrakcyjnych kwiatów po inspirowane akwarelą nadruki – z pewnością zaskoczą Cię w najlepszy możliwy sposób!

Piękne kwiatowe wzory i trendy w pościeli ciekawe

W każdej chwili możesz znaleźć tradycyjne pastelowe wzory kwiatowe, jeśli wiesz, gdzie szukać, ale dlaczego nie spróbować nowoczesnych wariacji na temat ukochanych klasycznych wzorów? Nawet w sklepach, które oferują głównie bardziej konwencjonalne ubrania, można znaleźć jeden lub dwa produkty w zupełnie nowym stylu. Podczas studiowania poniższych obrazów zanotuj, co przyciąga twoje oko. Może się zdarzyć, że końcówki, które obnoszą się najmocniejszymi kolorami lub najbardziej abstrakcyjne wykonanie, niekoniecznie są najbardziej efektowne, efektowne lub oryginalne. Niektóre elementy dekoracyjne z kwiatowymi wzorami mają wyraźnie nieodpartą cechę, którą trudno opisać! Co najważniejsze, nie zakładaj, że „wiosenne kwiaty” stały się czymś w rodzaju sezonowego banału. Jak pokazujemy w naszym poście, w tym stylu jest więcej, niż można by się spodziewać na pierwszy rzut oka…

Kwiatowe tapety i zasłony

Zaczynamy od muralu Serena Natural Multi, ważnej propozycji Laury Ashley. Jak czytamy w opisie produktu opublikowanym na stronie stylisty, ta próbka to „kwiatowy wzór stylizowany na współczesne, modne gusta z akcentami kolorystycznymi.” I rzeczywiście! Najbardziej imponujący jest jednak sposób, w jaki same wzory odbiegają od normy Laury Ashley i wprowadzają do mieszanki kilka elementów stylu retro!

Nowoczesna tapeta w kwiaty autorstwa Laury Ashley

Piękne kwiatowe wzory i trendy ścienne tapety deco

Trudno nie dać się ponieść kolejnym zasłonom IKEA z abstrakcyjnymi motywami kwiatowymi… Ta para zasłon o prostej nazwie „Janette” wyróżnia się jasnozielonymi odcieniami i odważnym wzornictwem. Informacja: Model pojawia się również w kolorze szarym.

Nowoczesne abstrakcyjne wzorzyste zasłony

Piękne kwiatowe wzory i trendy zasłony na zasłony

Poniżej widzimy zasłonę prysznicową Winter Flower DKNY, projekt Donny Karan z opcją wąskich zbliżeń po prawej stronie. Na tym ciemnofioletowym produkcie łazienkowym róże wydają się gotowe do użycia. To właśnie ametystowe odcienie w bardzo dziwny sposób wyróżniają zasłonę prysznicową, nadając jej dekadencki wygląd. Ogólny efekt perłowy wynika z brązowego wykończenia …

Fioletowa zasłona prysznicowa w kwiaty autorstwa Donny Karan

Piękne kwiatowe wzory i trendy fioletowe zasłony

Poduszki w kwiaty

Poduszki do rzucania to idealne rozwiązanie, gdy chcesz wprowadzić do pokoju dawkę kwiecistych elementów stylu. Poniżej pokazano atrakcyjny projekt poduszki z Z Gallerie i jesteśmy wręcz zwariowani na punkcie wyglądu ikatu tego modelu o nazwie Jacqueline. Abstrakcyjna kompozycja kwiatowa łączy w sobie odcienie błękitu, mięty i kremu, dzięki czemu artykuł dostępny jest również w odcieniach cytrynowej żółci i stalowej szarości. Czy wspominaliśmy, że poduszka jest również wypełniona puchem, aby zmaksymalizować komfort?!…

Abstrakcyjnie zdobiona poduszka

Piękne kwiatowe wzory i trendy różane abstrakcyjne poduszki

W kolejnej ofercie West Elm, poszewce na poduszkę Siesta w kwiaty, jest coś szykownego i tradycyjnego jednocześnie. Może to wynikać prawdopodobnie z tego, że dekoracja przypomina wyglądem wibrującą akwarelę, albo z zastosowania przyciągających wzrok odcieni kolorów, takich jak koral, róż i błękit. Poszewka na poduszkę wykonana jest w 100% z bawełny, wkład sprzedawany jest osobno.

Poduszka akwarelowa – turkusowa lampa stołowa

Piękne kwiatowe wzory i trendy lampa stołowa zielona

A propos tradycyjnych wzorów vintage – nikt nie potrafi lepiej dopasować ich do aktualnych trendów mody niż Jonathan Adler! Nowy projekt poduszek w kwiaty nosi nazwę Brasilia i jest inspirowany kształtami i kolorami natury. Dodatkowym bonusem jest to, że słynny przedmiot retro jest ręcznie haftowany!

Piękny kwiatek na poduszce Jonathana Adlera

Piękne kwiatowe wzory i trendy poduszka jonathan adler

Pościel z motywami kwiatowymi

Warto podkreślić, że kiedy już zdecydujesz się na udekorowanie łóżka, żadna pora roku nie może się równać z wiosną! Dlaczego więc nie weźmiesz pod uwagę kwiecistych nadruków? A zwłaszcza tych, którzy lubią nieoczekiwane projekty, które czarno-biała pościel z serii Marimekko Kevatesikko firmy Crate & Ozdobić beczkę. Ten model projektowy, zaprojektowany przez Erję Hirvi, opiera się na badaniach kształtu i struktury kwitnącej rośliny łąkowej: zgadnij, która to jest! Tak, zgadza się, to krowią poślizg. Co się pojawiło: stara dobra koncepcja botaniczna z odświeżająco nowym i nowoczesnym obliczem!

Czarno-biała pościel

Piękne kwiatowe wzory i trendy w czarno-białej pościeli

Kwiatowy zestaw poszewek na kołdrę & Quilt Calista – nieco bardziej stonowana i stylizowana linia niż reszta typowych propozycji Pottery Barn – jest wykonana z tkaniny będącej mieszanką bawełny i lnu. Projekt przywołuje zarówno urok szalika w kwiaty, jak i symetrię cząstek mozaikowych obrazów. I może mieć bardziej witalizujący efekt niż paleta kolorów w kolorze niebieskim i białym, zwłaszcza gdy przejście na lato jest na porządku dziennym?

Granatowa poszwa na kołdrę z kwiatowym nadrukiem

Piękne kwiatowe wzory i trendy niebiesko-biała poszwa na kołdrę

Dywany zdobione kwiatami

Wykładziny kwiatowe są zaprojektowane w taki sposób, aby pełniły rolę serca pomieszczenia, jak również mogły pełnić rolę spojenia mebli w pokoju. Powiedzmy, że pokazane tutaj elementy dekoracyjne są bardziej tego typu, które są przeznaczone do dekoracji centralnej… Serdecznie witamy ÅKERKULLA – nowy projekt IKEA. Ten dywan z krótkim włosiem ma z jednej strony ludowy, tradycyjny wygląd, ale z drugiej odważne kontury i kształty, które podkreślają wrażliwość projektanta dywanów na współczesność..

Kolorowy dywan z IKEA

Piękne kwiatowe wzory i trendy kolorowy dywan IKEA

Niemożliwe jest zignorowanie uroku spalonego, pomarańczowego dywanu botanicznego CB2, zwłaszcza, że ​​jego szeroki design i ogniste kolory są prawdziwym urokiem! Ta perełka została zaprojektowana przez artystę Matthew Lew, który po wycieczce do Ogrodów Botanicznych w Chicago pozwolił fascynacji kwiatami wprowadzić do swojej pracy. Efektem jest efektowna gra wizualna z surrealistycznymi kwiatami, jest to dywan, który przykuwa naszą uwagę szarością, brązowo-szarym i lniano-białym tonem na jasnopomarańczowym tle…

Świecący pomarańczowy dywan z botanicznym wzorem

Piękne kwiatowe wzory i trendy pomarańczowy dywan botaniczny

Ostatnim przedmiotem, który dziś stawiamy w centrum uwagi, jest dywan, który dziwnie zaskakuje abstrakcyjnym wzornictwem i nietypowym kształtem. Ręcznie pikowany dywan ogrodowy Angeli Adams wykonany z czystej wełny jest częścią serii„ Pathways ”. Zainspirowany spacerami po ogrodzie, mebel jest wykonany w 100% z wełny nowozelandzkiej. Dziwnie urocze, prawda?…

Mamy nadzieję, że naszym wkładem pokazaliśmy, że wzory kwiatowe są dalekie od tego, czym były kiedyś. A takie stwierdzenie naprawdę pobudza! Nic tak nie rozweseli jak nowy wariant klasycznej koncepcji. Decydując się na bardzo abstrakcyjne propozycje, zagłębiając się w obszar mody retro lub preferując wyjątkowo odważne projekty, możesz zorganizować prawdziwą kwiatową uroczystość, która odpowiada najnowszym trendom wzorniczym wiosny!

Abstrakcyjny wzorzysty biegacz z Angela Adams

Piękne kwiatowe wzory i trendy kolorowy miękki dywan angela adam

Thanks! You've already liked this