Nowoczesne pomysły na wiaty garażowe roku

Utrzymanie pojazdów w czystości i suchości przez cały rok jest możliwe tylko z odpowiednim garażem. Ale nowoczesna alternatywa dla garaży nazywana jest wiatą garażową i od lat jest w modzie. Każdego roku prezentowane są liczne zindywidualizowane modele, które mają niepowtarzalny kształt. Z tego powodu chcielibyśmy pokazać duży wybór materiałów oraz najpopularniejsze konstrukcje, które wybraliśmy. Poniżej znajdziesz również bogate w informacje wskazówki dotyczące każdego projektu.

Najpierw należy rozejrzeć się za odpowiednim rodzajem wiaty i sprawdzić zalety doboru materiału. Po wybraniu idealnego projektu należy najpierw dokładnie zmierzyć zakryty obszar i określić, czy pojazd może być następnie stale wentylowany. Gwarantowana jest ochrona wiaty przed warunkami atmosferycznymi, a latem, na przykład, zestawy wypoczynkowe można ustawić pod dachem. Kolejną zaletą tego typu garażu jest to, że można uzyskać oszczędności na ubezpieczeniu samochodu, ponieważ konstrukcja uważana jest za stałą ochronę. Pokrycia dachowe składają się głównie z płyt poliwęglanowych, które są chronione przed promieniowaniem UV. Wybór materiałów jest dość duży i chcielibyśmy przedstawić najpopularniejsze pomysły na wiaty garażowe.

Możesz dostosować projekt do swoich upodobań

wiata metalowa

Wiaty metalowe

Systemy wiat garażowych mają szeroką gamę atrakcyjnych wizualnie wzorów. Innowacyjne warianty pozwalają na indywidualne wymiary, które można zaprojektować co do centymetra. Duży wybór produktów z litej stali pozwala zaoszczędzić miejsce, ponieważ jest ich wiele Wiaty samochodowe mają tylko dwie podpory, które są niezwykle stabilne i wytrzymałe.

Części stalowe są cynkowane ogniowo, co znacznie poprawia ochronę, ponieważ metalowe wiaty garażowe są wykonane z litej stali.

Niezwykle wysoka stabilność i elegancja w jednym

wiata metalowa

Wiaty gabionowe

Kosze druciane są bardzo często wykorzystywane w projektowaniu ogrodów, ponieważ są niezwykle stabilnym i pięknym wizualnie rozwiązaniem dla każdego ogrodu. Według ekspertów, carpoty wykonane z gabionów doskonale nadają się do ochrony Twojego samochodu przed warunkami atmosferycznymi. Ich długowieczność jest absolutnie gwarantowana. Możesz zaprojektować konstrukcję według własnego gustu. Gabiony są zwykle łatwe do zbudowania, ale tutaj możesz dowiedzieć się, jak postępować właściwie. Wiaty garażowe wykonane z gabionów mają zwykle do dyspozycji 2 miejsca parkingowe. Wybór materiału aluminiowego, który jest bardzo często stosowany do zadaszenia tarasów, uważany jest za idealne połączenie. Boki wiaty powinny być zaprojektowane przede wszystkim z drucianymi koszami o wysokości co najmniej dwóch metrów. Dostępnych jest wiele opcji wypełnienia, które dobrze wyglądają. Do pokrycia wiaty można użyć arkuszy plexi. Tego typu panele są bardzo prześwitujące i utrzymują dobrą temperaturę zimą.

Połącz gabiony z aluminiowymi detalami

zestaw gabionowy wiaty,

Wiata aluminiowa

Wiaty wykonane z aluminium są bardzo łatwe do samodzielnego zbudowania, ponieważ nie jest to czasochłonny projekt. Konstrukcja składa się z aluminiowych słupków oraz dachu o niebanalnym wyglądzie. Niewiele jest opcji kolorystycznych związanych z tego typu wiatą, ponieważ aluminium uważane jest za paletę szarości. W przeciwieństwie do wiat gabionowych można budować wiele form projektów, które mają spersonalizowany wygląd. Kwestia zapasu jest w Wiaty samochodowe bardzo dyskutowany temat. Powodem tego są warunki w różnych krajach związkowych, które mają maksymalną wysokość dla wiat garażowych. Dlatego zaleca się, aby dobrze zapoznać się z warunkami przed budową lub zamówieniem.

Aluminiowe wiaty garażowe tworzą niepowtarzalny wygląd

Aluminiowy zestaw zadaszenia,

Metalowa wiata 3d

aluminiowy zestaw wiaty,

pomysły na wiaty aluminiowe

zadaszenie aluminiowe z drewnem    metalowy zestaw wiaty,

zadaszenie do napełniania gabionów,

zadaszenie gabionu,

pomysły na zestaw gabionów wiaty

gabion i wiata drewniana

metalowy zestaw wiaty,  metalowe pomysły na wiaty garażowe

metalowy zestaw do drewna;

pomysły na metalowy zestaw do drewna

zadaszenie z plexi wykonane z metalu

Thanks! You've already liked this