Litery majsterkowicza z kwiatami: 2 warianty z instrukcją krok po kroku

Te proste kwiatowe litery to zabawny projekt rzemieślniczy, który można stworzyć z dziećmi. Litery DIY z kwiatami są wręcz idealne na ciepły prezent dla drogiej mamy lub służą jako kreatywna dekoracja na wiosennym przyjęciu lub przyjęciu urodzinowym. Lub możesz po prostu zrobić litery z kwiatów bez konkretnego powodu i powiesić je na przykład na ścianie. Ułóż swoją wiadomość w ten piękny sposób i ciesz się blaskiem kwiatów!

Jak możesz tworzyć litery z kwiatami??

Twórz litery z kwiatami, monogramami, kwiatami samodzielnie

DIY kwiatowe litery

Twórz litery z kwiatami i kwiatami samodzielnie

Istnieją różne sposoby tworzenia liter z kwiatów. Możesz użyć tekturowych liter i sztucznych kwiatów lub wyciąć litery ze styropianu i włożyć do nich jasne kwiaty. Pokażemy Ci oba warianty. Po prostu czytaj dalej, a poniżej znajdziesz szczegółowe instrukcje …

Kreatywne pomysły na rękodzieło z prawdziwymi kwiatami

Twórz litery z prawdziwymi kwiatami Twórz litery z kwiatami sam

Jeśli robisz litery z kwiatami z maluchem, będziesz musiał sam wyciąć kwiaty i zrobić dziurkę, ale twoje dziecko może łatwo pokolorować tekturową literę i wkleić kwiaty w dziurki. Jeśli jednak Twoje dziecko ma ponad 10 lat, będzie mogło wykonać wszystkie prace rzemieślnicze pod Twoim nadzorem.

Litery kartonowe nie są wcale drogie i możesz kupić wiele liter, dzięki czemu możesz przeliterować na przykład słowa MAMA lub angielskie, takie jak HAPPY lub LOVE. Inne opcje to imię osoby, własne inicjały lub monogram. Po prostu bądź kreatywny i baw się dobrze!

Monogram kwiatów

Twórz litery z kwiatami litera A.

Litery z kwiatami: Wariant z tekturowymi literami i sztucznymi kwiatami

Ten prosty pomysł na rękodzieło na kartonowe litery ze sztucznymi kwiatami wymaga tylko kilku materiałów:

 • 10 lub więcej sztucznych kwiatów
 • Tekturowe litery do wyboru
 • Farba akrylowa
 • Szczotka piankowa
 • Pistolet do klejenia na gorąco i kleje w sztyfcie
 • Przecinak do drutu

Twórz litery ze sztucznych kwiatów

List z kwiatami K Sztuczne kwiaty Zrób samemu litery z kwiatami

Instrukcje:

Krok 1: Za pomocą pędzla piankowego Ty lub Twoje dziecko możecie pomalować tekturowe litery farbą akrylową. Następnie pozostaw do wyschnięcia na co najmniej 3 minuty. Możesz zrobić dwie warstwy farby.

Krok 2: Użyj przecinaka do drutu, aby wyciąć kwiaty ze sztucznych kwiatów. Większość sztucznych kwiatów ma ten gruby drut, co utrudnia przycinanie kwiatów zwykłymi nożyczkami.

Krok 3: Połóż swój kartonowy list na stole lub podłodze przed sobą. Za pomocą łodygi kwiatowej zdecyduj, gdzie ją umieścić. Zrób mały otwór w kartoniku za pomocą przecinaka do drutu i włóż do niego ścięty sztuczny kwiat.

Krok 4: Za pomocą pistoletu do klejenia nałóż kroplę kleju na wykonany przed chwilą otwór i wciśnij do otworu łodygę kwiatu.

Krok 6: Powtarzaj powyższe kroki, aż cała tekturowa litera zostanie zakryta. Może być konieczne przycięcie kwiatów, jeśli trudno jest rozpoznać kształt liter.

Wykonaj powyższe kroki i stwórz kreatywną dekorację imprezową

Litery z pistoletem do klejenia kwiatów Zrób samemu litery z kwiatami

Litery z kwiatami: Wariant z kartonowymi literami i prawdziwymi kwiatami

Materiały:

 • Litery kartonowe
 • nóż
 • Nożyczki do cięcia
 • Pianka kwiatowa
 • prawdziwe kwiaty

Zdobądź niezbędne materiały

Twórz litery z kwiatami Zrób samemu kwiaty

Potrzebujesz pianki kwiatowej

Twórz litery z kwiatami Zrób samemu kwiaty Instrukcje

Wynik jest po prostu niesamowity!

Listy z pomysłami na kwiaty Zrób samemu litery z kwiatami

Instrukcje:

Krok 1: Użyj noża, aby usunąć górną część kartonowego listu, tak aby był całkowicie pusty.

Krok 2: Wytnij materiał wtykowy z gąbki florystycznej, aby gąbka florystyczna mogła dokładnie wypełnić wnętrze Twojego listu. Teraz przymocuj wszystkie kawałki pianki kwiatowej do kartonu za pomocą pistoletu do klejenia na gorąco.

Krok 3: Użyj maszynki do strzyżenia, aby przyciąć kwiaty. Łodygi muszą być na tyle długie, aby wbijały się w piankę florystyczną.

Krok 4: Przyklej kwiaty do pianki kwiatowej, aby pozostała całkowicie ukryta i ciesz się efektem!

Zrób literę „K”

Twórz litery z kwiatami Materiały Stwórz samemu litery z kwiatami

Kontynuuj z pozostałymi literami …

Tinker list z kwiatami kwiatek litera B kwiatowa pianka

Możesz ubrać każdą literę w kwiaty sztuczne, jak i prawdziwe

Twórz litery z kwiatami litera kwiat N

Daj się zainspirować i stwórz delikatne ozdobne litery z kwiatami!

Twórz litery z kwiatami, różami, kwiatami, literami samTwórz litery z kwiatami. Zrób samemu kwiaty Tinker litery z kwiatami litery kwiatowe Niebieskie sztuczne kwiaty Tinker listów z kwiatami Instrukcje dotyczące listów kwiatowych Tinker list z kwiatami kwiat litera K sztuczne kwiaty Twórz litery z kwiatami litera L Twórz litery z kwiatami litery z kwiatami LOVE Tinker list z kwiatami kwiat litera M monogram Twórz litery z kwiatami litera M Twórz litery z kwiatami litera P Tinker litery z kwiatami kwiat litera R. Twórz litery z kwiatami litera S Twórz litery z kwiatami Zrób samemu litery z kwiatami Tinker litery z kwiatami kwiat litera T Tinker litery z kwiatami litery kwiatowe К

Thanks! You've already liked this