Designerskie lampy – wspaniały żyrandol od Hilden & Diaz

designerskie lampy oświetleniowe Hilden Diaz gra cieni

Wspaniały żyrandol zmieni każde pomieszczenie w wymarzone otoczenie

Chcesz zmienić swój pokój w senną atmosferę? Dziś chcemy pokazać, jakie to proste. Można go również po prostu złożyć przez żyrandol. Ta praca została zainspirowana rysunkami wykonanymi przez niemieckiego biologa i przyrodnika Ernsta Haeckel.

Projektanci zainspirowali się tym Hilden&Diaz. Powstała ekscytująca opaska druciana. Wszyscy oni błyszczą razem w tej cennej pracy.

Spektakularne designerskie światła

Nawet więcej! Po włączeniu lampy tworzysz las czarnych cieni w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.

Leśna rzeźba została ukształtowana jak lustro wokół swojej poziomej i centralnej osi obrotu. Efekty lustra wyświetlane są na ścianach. Tworzą pokręcone wzory, które pobudzają wyobraźnię ludzi.

Na ogólny nastrój wpływa nie tylko kształt, ale także natężenie światła. Gdy światła są przyciemnione, masz obraz słabego pożaru w lesie.

Efekt: gra cieni

designerskie oprawy i lampy Hilden & Diaz

Wszystko pozostawia się osobie, jak dokładnie wszystko zinterpretuje. Przez większość czasu obraz jest interpretowany jako las, który jest oświetlony bitewnym ogniem.

Co więcej, ludzie postrzegają to jako podziemny świat zamieszkany przez potwory i złe istoty.

Celem tej lampy jest wprowadzenie do Twojego domu autentycznych form natury. Odkrywasz ich piękną stronę. Bo w przeciwieństwie do prawdziwego doświadczenia w lesie, czujesz się tu jak w domu. Możesz cieszyć się pięknymi efektami lasu i jego cieniem bez odczuwania strachu, który jest powszechny w tej sytuacji.

Stwórz leśną atmosferę

designerskie lampy oświetleniowe Żyrandol z efektem cienia Hilden & Diaz

Całość musi być połączona z monochromatycznymi kolorami na ścianie. Mogą być białe, ale mogą też być różne. Szczególnie atrakcyjny okazał się wariant z niebieskim.

Zwłaszcza w sypialni można by umieścić taką lampę, aby stworzyć senną i romantyczną atmosferę. Trzeba jednak połączyć go z bocznymi lampkami, które można postawić obok łóżka.

Bo inaczej nie można rozjaśnić atmosfery.

Pomysły na sypialnię ze światłem i cieniem

designerskie lampy oświetleniowe Hilden & Diaz gra cieniami pomysły sypialniane

Thanks! You've already liked this