Dzwonienie do Świętego Mikołaja: tak możesz zadzwonić do Świętego Klausa

„Ho, ho, ho! Wesołych Świąt! Święty Mikołaj jest tutaj i dodzwoniłeś się do mojej osobistej infolinii … ”Słychać to przez telefon ze Świętym Mikołajem. A jeśli jest zbyt zajęty, aby zadzwonić, możesz po prostu zostawić mu wiadomość i nie tracić czasu na napisanie listu i wysłanie go pocztą. Ale jeśli liczy się czas, telefon z drogim Świętym Mikołajem to świetny pomysł. W dzisiejszych czasach istnieje kilka sposobów na uzyskanie grubego pnącza kominowego. Tak więc możesz zadzwonić do Świętego Mikołaja …

Jak zadzwonić do Świętego Mikołaja??

Dzwonię do Świętego Mikołaja Prezenty świąteczne dla dzieci

Przewijaj dalej, aby dowiedzieć się, jak skontaktować się ze Świętym Mikołajem za pomocą smartfona lub przeglądarki internetowej!

Bezpłatna centralka telefoniczna do Santa Klaus

Wzywam Świętego Mikołaja Wesołych Świąt

Prezenty są zapakowane, ciasteczka upieczone, a teraz możesz sprawić, że święta będą jeszcze bardziej magiczne, dzwoniąc do Świętego Mikołaja! Istnieje jednak wiele fajnych opcji, a my zebraliśmy tutaj nasze ulubione …

Rozmowa telefoniczna ze Świętym Klausem sprawi dziecku wiele radości

Wzywając Świętego Mikołaja w świąteczną atmosferę w domu

Ho Ho Ho! Święty Klaus rozmawia przez telefon…

Zadzwoń do aplikacji Świętego Mikołaja

Zadzwoń do Świętego Mikołaja z Alexa.

Od 28 listopada dzieci mogą dzwonić do Świętego Mikołaja na czas na święta za pośrednictwem Alexy! Jeśli masz Echo Dot Kids lub FreeTime na Alexa, wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć „Alexa, zadzwoń do Świętego Mikołaja!”. Usłyszysz od elfów, Jacka Frosta, a nawet samego Świętego Mikołaja! Aby upewnić się, że masz skonfigurowaną usługę FreeTime, wybierz ikonę Urządzenia w aplikacji Alexa, a następnie wybierz zgodne urządzenie Alexa, dla którego chcesz włączyć Amazon FreeTime na Alexa. Następnie dotknij opcji FreeTime i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć konfigurację.

Jeśli Święty Mikołaj jest zbyt zajęty w swoim warsztacie, aby odebrać Twój telefon, dostępnych jest więcej zabawnych opcji Alexy, które umilą Ci świąteczny nastrój:

  • “Alexa, otwórz moje pudełko z zabawkami”.
  • “Alexa, jakie są twoje ulubione zimowe książki?”
  • “Alexa, opowiedz mi zimową historię.”
  • “Alexa, jakie są twoje ulubione filmy zimowe?”
  • “Alexa, czy renifery potrafią latać?”
  • “Alexa, jakie jest twoje ulubione świąteczne ciastko?”
  • “Alexa, czy będziemy mieli białe święta?”

W Boże Narodzenie wszystko jest możliwe – dzwoniąc też do Świętego Mikołaja!

Zadzwoń do Świętego Mikołaja

Infolinia Świętego Mikołaja

Infolinia Świętego Mikołaja jest z FreeConferenceCall.com sponsorowany i uruchomiony w 2009 roku. Jest dostępny w Stanach Zjednoczonych (oraz w 13 krajach, w tym w Niemczech, Francji, Szwecji i Australii)

Nie ma łatwiejszego sposobu, aby zadzwonić do Świętego Mikołaja. Wystarczy telefon, aby wybrać numer telefonu Świętego Mikołaja! Ten bezpłatny, międzynarodowy numer łączy dzieci bezpośrednio ze skrzynką głosową, gdzie mogą zostawiać wiadomości na Biegunie Północnym. Wystarczy wybrać +1 (605) 313-4000!

Czy mogę porozmawiać ze Świętym Mikołajem, proszę?

Dzwonię do Świętego Mikołaja HO HO HO Świąteczna radość

„Sposób, w jaki dzieci łączą się z Mikołajem, ewoluuje i nie możemy się doczekać, aby pomóc następnemu pokoleniu dotrzeć do Świętego Mikołaja przez telefon” – powiedział prezes firmy Dave Erickson.

 Zadzwoń na infolinię Świętego Mikołaja!

Wzywanie Świętego Mikołaja na prezenty świąteczne

Google Home Zadzwoń do Świętego Mikołaja

Google ma siedem nowych funkcji wydane na ich urządzenia Asystent Google i Google Home, a jednym z nich jest możliwość dzwonienia do Świętego Mikołaja! Wszystko, co musisz powiedzieć, to „Hej Google, zadzwoń do Świętego Mikołaja!” Potem słyszysz Świętego Mikołaja przygotowującego się do koncertu, ale niestety zna tylko jedną piosenkę i potrzebuje pomocy.

Dzieci mogą również wykonać połączenie telefoniczne na inteligentnym ekranie, aby zobaczyć wszystkie zabawne okładki albumów od zespołów z Bieguna Północnego.

Nawiązanie kontaktu ze Świętym Mikołajem – to w dzisiejszych czasach możliwe

Wzywamy Świętego Mikołaja nowymi technologiami

Zadzwoń do Świętego Mikołaja za pomocą tej bezpłatnej aplikacji

Bezpłatna aplikacja Mikołaj ma kilka funkcji! Rodzice mogą pomóc swoim dzieciom skierować wiadomość wideo do Świętego Mikołaja, zadzwonić do niego lub zostawić wiadomość i wysłać SMS-a do samych zabawnych elfów. Jest to bezpłatna aplikacja przeznaczona dla iOS– oraz Android-Dostępne urządzenia.

Pobierz bezpłatną aplikację Magiczny telefon Świętego Mikołaja

Bezpłatne aplikacje do Świętego Mikołaja

Dialer świąteczny

Czy w tym roku dzieci były dobre? Teraz możesz sam zapytać o to Świętego Mikołaja. Jeśli ty Dialer świąteczny możesz wybrać, czy sam Święty Mikołaj, czy jeden z jego elfów powinien zadzwonić do twojego dziecka. Wybierz jedną z czterech różnych wiadomości, w tym „Bądź dobry”, „Na mojej liście”, „Coś specjalnego” lub „Słodkich snów”. Rodzice mogą skorzystać z wstępnie wypełnionych wiadomości lub wpisać własne, a następnie natychmiast zadzwonić.

Wystarczy wpisać swój numer telefonu, wybrać, czy ma zadzwonić Święty Mikołaj, czy elf, i wybrać wiadomość spośród czterech opcji. Połączenie jest wysyłane natychmiast.

Zadzwoń do Świętego Mikołaja Odbierz połączenie od Świętego Klausa

Projekt Telefon Świętego Mikołaja

Jeśli to masz Projekt telefonu Świętego Mikołaja przez telefon możesz porozmawiać z jednym z pomocników Świętego Mikołaja! Wystarczy podać numer telefonu, adres e-mail i dogodny czas na telefon. Następnie otrzymasz wiadomość tekstową za pośrednictwem weryfikacji telefonicznej Authy. Upewnij się więc, że masz pod ręką telefon komórkowy, a otrzymasz połączenie w momencie jego skonfigurowania. Pomocnik Świętego Mikołaja przekaże Twoją wiadomość samemu wielkiemu mężczyźnie.

Teraz, jeśli Twoje dziecko chce porozmawiać ze Świętym Mikołajem, możesz zadzwonić do niego bezpośrednio, zamiast czekać na telefon od niego.

Otrzymasz plik audio z wiadomością, którą możesz udostępnić znajomym i rodzinie

Dzwonienie do Świętego Mikołaja sprawia dzieciom radość

Przenośna aplikacja bieguna północnego

Strona internetowa i aplikacja mobilna Przenośny biegun północny umożliwiaj kreatywnym rodzicom, takim jak Ty, tworzenie niestandardowych świątecznych życzeń na wideo, aby zaimponować i zachwycić maluchy. Odpowiedz na kilka pytań i prześlij ulubione zdjęcia swojego dziecka lub dzieci, aby skomponować pełną miłości wiadomość od Świętego Klausa, która zostanie do Ciebie wysłana e-mailem.

Wiadomość z bieguna północnego

Dzwonię do Świętego Mikołaja Święty Klaus telefon komórkowy

Wybierz moje połączenia

Jest też bezpłatny telefon od Świętego Mikołaja na Wybierz moje połączenia, które możesz spersonalizować na różne sposoby. W ten sposób możesz sprawić, że rozmowa będzie wspaniałym przeżyciem dla swoich dzieci.

Istnieje siedem różnych wiadomości telefonicznych, które możesz wysłać swojemu dziecku. Dzięki temu bardzo łatwo jest dostosować połączenie w zależności od wieku i zachowania.

Kiedy Święty Mikołaj cię woła…

Dzwonię do Świętego Mikołaja przez telefon ze Świętym Klausem

Oto podsumowanie nowości do wyboru:

Życzenia świąteczne nr 1: Rozmowa telefoniczna dla starszych dzieci, które mogą nie wierzyć w Świętego Mikołaja.

Pozdrowienie Świętego Mikołaja nr 2: Przesłanie dla dziecka, które było świetne w szkole.

Życzenia bożonarodzeniowe nr 3: Ta wiadomość zawiera werset biblijny.

Życzenia Bożonarodzeniowe nr 4: To ogólna wiadomość od Świętego Mikołaja i renifera.

Życzenia Świąteczne nr 5: Przesłanie zachęcające dziecko do lepszego zachowania.

Życzenia Bożonarodzeniowe nr 6: Odpowiedź na list do Świętego Mikołaja, który zawierał listę życzeń.

Życzenia bożonarodzeniowe nr 7: Pochwała dla dziecka, które w tym roku było dobre i pracowite.

Łatwe dzwonienie do Świętego Mikołaja

Dzwonię do Świętego Mikołaja Szczęśliwa rodzina

Bezpłatną rozmowę od Świętego Mikołaja można zaplanować na dokładną datę i godzinę, co ułatwia odebranie telefonu Twojemu dziecku. Możesz wejść i łatwo skonfigurować więcej połączeń lub anulować skonfigurowane połączenie.

Ciesz się rodzinnym świętem razem i daj maluchowi jak najwięcej radości!

Zadzwoń do Świętego Mikołaja Spotkaj się ze Świętym Klausem

Thanks! You've already liked this