Basen bez krawędzi oferuje niekończącą się przyjemność kąpieli i niezapomniany wakacyjny relaks

Często słyszę, jak moi przyjaciele mówią: „Wyobraźnia to cenny talent, ale tylko wtedy, gdy pozostaniesz realistą”. To słowa, które zawsze przychodzą mi do głowy, gdy myślę o basenie bez krawędzi. Bo w niekończącym się basenie fantazja i rzeczywistość łączą się w nierozerwalną całość. Lazurowo-niebieska woda zachęca wszystkich pływaków do nurkowania i ochłodzenia oraz obiecuje mnóstwo radości z kąpieli i niekończącą się przyjemność z wody. Często puszczam wodze fantazji i wyobrażam sobie, jak pływam w basenie bez krawędzi daleko po horyzont. W tym letnim upale miliony ludzi marzy o pływaniu w niekończącym się basenie, tak jak ja. Wielu z nich z pewnością chciałoby spojrzeć w dal i podziwiać wyjątkowy widok. Bo basen nieskończoności urzeka swoimi nieskończonymi i nieskończonymi wymiarami. Sięga daleko w dal, gdzie granica między wodą a niebem zlewa się na horyzoncie.

Czarujący widok rozciąga się na mile po horyzont

basen bez krawędzi na greckim santorini i jego luksusowych hotelach?

Abyśmy dzisiaj nie tylko fantazjowali, chcielibyśmy przedstawić Ci najlepsze baseny bez krawędzi w Europie, gdzie możesz spełnić wszystkie swoje marzenia o niezapomnianych wakacjach na plaży. Wybraliśmy wyjątkowe hotele z basenami bez krawędzi w Europie, a większość naszych ulubionych znajduje się w Grecji. Białe ściany, wspaniałe widoki na morze i niepowtarzalny morski klimat charakteryzują je wszystkie?.

Ale w Europie są też inne doskonałe miejsca z czarującymi niekończącymi się basenami, które zapraszają na relaks i ochłodę. Niektóre oferują wspaniałe widoki na pobliskie góry, inne na piękne, skaliste nadmorskie plaże. Po prostu bądź na bieżąco i dowiedz się więcej na ten temat!

Santorini to z pewnością najsłynniejsza grecka wyspa, ale także najczęściej odwiedzana przez celebrytów i poszukiwaczy przygód. Luksusowe hotele nie pozostawiają nic do życzenia wczasowiczom. Niezapomniane zachody słońca pozwalają Twojej duszy dyndać. Tutaj można również znaleźć hotele z zapierającymi dech w piersiach basenami bez krawędzi, na przykład Katikies Hotel. Położony w Oia, w północnej części Santorini, Katikies oferuje idealną wizję białych ścian i błękitu Morza Egejskiego. Pływając tam w basenie bez krawędzi można całkowicie zapomnieć o czasie i stresie pracy i zafundować sobie nowe przyjemności. 27 butikowych pokoi to idealne miejsce dla osób szukających romantycznego wypoczynku.

 Zafunduj sobie romantyczne wakacje na greckiej wyspie Santorini!

infinity pool katikies hotel w Grecji z pięknym widokiem?

Czy chcemy zostać na Santorini na dłużej? To tutaj znajduje się Hotel Perivolas, luksusowy wypoczynek dla romantyków. Położony na skalistym klifie nad Morzem Egejskim jest zbudowany amfiteatralnie. Nieco odległe położenie rekompensują wspaniałe widoki daleko na morze. To idealne miejsce na wakacje pełne luksusu i absolutnego spokoju.

W tym basenie bez krawędzi możesz całkowicie zapomnieć o reszcie świata?

basen bez krawędzi w greckim hotelu perivolas?

To tylko krótki skok od Oia, najpiękniejszego miejsca na najbardziej romantycznej i dramatycznej wyspie w Grecji. Tarasowe ogrody zdobią zbocze w dół do basenu bez krawędzi, który wydaje się wysuwać ze skalnej krawędzi i wpadać w błękitny horyzont. Jedynie od czasu do czasu dźwięk dzwonów kościelnych lub gwizdek rybaka przerywa medytacyjną ciszę. Tak łatwo jest tu zostać przez cały dzień i patrzeć, jak światła współgrają, dopóki słońce nie zajdzie do morza.

Opuśćmy wyspę Santorini i udajmy się do kolejnego greckiego raju – Krety! Najlepsze hotele z niekończącymi się basenami czekają na swoich gości lub po prostu czekają na odkrycie przez turystów! Na Krecie możesz spędzić cudowne letnie wakacje, które na długo pozostaną w Twojej pamięci! A może wolisz Mykonos?

Tak daleko jak oko może dojrzeć ………….

basen bez krawędzi grecja wyspa kreta

Czysty relaks!

basen bez krawędzi w mykonos grecja?

Teraz opuszczamy Grecję i jedziemy na Riwierę Włoską, gdzie luksusowe hotele i ich baseny typu infinity stanowią silną konkurencję dla tych na greckich wyspach. We Włoszech znajdziesz doskonałe warunki wypoczynku, bogaty program kulturalny i mnóstwo rozrywek. Chcielibyśmy wymienić tylko dwa spośród wszystkich pięknych hoteli z basenami bez krawędzi, Lafay Resort and Spa. Podczas programu wakacyjnego możesz spojrzeć na jezioro Garda z basenu bez krawędzi tego hotelu i podziwiać je godzinami.

Ciesz się wspaniałymi widokami

basen bez krawędzi we włoskim kurorcie lefay i spa?

Drugim wybranym przez nas hotelem jest Hotel Caruso, położony w samym sercu chronionego rezerwatu morskiego Punta Campanella pomiędzy wybrzeżami Amalfi i Sorrento. Hotel Caruso oferuje możliwość spędzenia wakacji w bliskim kontakcie z naturą w malowniczym surrealistycznym krajobrazie, który nieustannie się zmienia na oczach odwiedzających. Mówi się, że to „Kraina Syren”.

Hotel Caruso jest popularnym miejscem spotkań turystów z całego świata, których urzeka piękna panorama okolicy. Strategiczne położenie hotelu na wybrzeżu Sorrento daje możliwość odwiedzenia Wybrzeża Amalfi i jego najpiękniejszych miejsc, takich jak Positano, Amalfi, Ravello, Maiori i Minori oraz wysp Capri, Ischia i Procida. Hotel Caruso to idealny wybór dla tych, którzy chcą spędzić spokojne i relaksujące wakacje, nie rezygnując z rozrywki i nocnego życia, które oferuje centrum Sorrento.

Hotel Caruso i jego doskonały basen bez krawędzi?

basen bez krawędzi we Włoszech caruso hotel

Jednak wielu wczasowiczów chce połączyć zabawę w kąpieli z wędrówkami po lesie i wspinaczką górską. Dla tych turystów wybraliśmy dwa hotele z basenami bez krawędzi w Szwajcarii, które spełniają najwyższe standardy w branży.

W hotelu Cambrian Adelboden w Alpach Szwajcarskich możesz urozmaicić swoje wakacje. Pływanie, jazda na rowerze i piesze wędrówki to ulubione zajęcia licznych gości z całego świata. Latem roztacza się zapierający dech w piersiach widok na góry z hotelowego basenu bez krawędzi, a zimą odbijają się w nim ośnieżone szczyty gór. Każdy widok jest tu piękny i zachęca wczasowiczów do dalszego poszukiwania i cieszenia się bliskim kontaktem z pięknymi plenerami. Najlepszy relaks i mnóstwo zabawy w kąpieli gwarantowane!

Oglądaj góry godzinami

infinity pool Cambrian Adelboden Hotel w Szwajcarii

Wspaniałe perspektywy nawet latem!

basen bez krawędzi Hotel Cambrian Adelboden i jego wspaniały widok?

Ostatnim hotelem ze wspaniałym basenem bez krawędzi, który chcielibyśmy dziś pokrótce przedstawić, jest znany butikowy hotel Villa Honegg w sercu Szwajcarii. W centrum spa w hotelu lub na zewnątrz w niekończącym się basenie znajdziesz spokój i relaks, którego pragniesz dla ciała i umysłu oraz rozkoszujesz się wspaniałymi wakacjami w nieopisanym górskim krajobrazie. Aby bardziej realistycznie wyobrazić sobie przyjemność kąpieli w basenie bez krawędzi, możesz spokojnie obejrzeć poniższy film!

Życzymy relaksujących wakacji w europejskim hotelu i dobrej zabawy w basenie bez krawędzi!

basen bez krawędzi w Szwajcarii Villa Honegg

basen bez krawędzi w grecji na krecie

basen bez krawędzi na całym świecie lefay resort i spa we włoszech?

basen bez krawędzi na całym świecie katikies santorini grecja

Thanks! You've already liked this