Umywalka wolnowisząca z szafką do stylowej łazienki

Wolnowisząca toaletka to rodzaj szafki łazienkowej, która jest przytwierdzona do ściany. Nie schodzi na podłogę, jak to ma miejsce w przypadku standardowych toaletek, co stwarza iluzję unoszenia się w przestrzeni. Umywalka wolnowisząca z szafką podblatową kojarzy się zwykle z nowoczesnymi wzorami ze względu na smukłe i proste linie. Przy tak ogromnej różnorodności stylów, kolorów, materiałów, kształtów i rozmiarów dzisiejsza umywalka wolnowisząca nie jest już przeznaczona wyłącznie do nowoczesnych łazienek. Oprócz wysokiej estetyki taki mebel posiada również szereg praktycznych zalet. Niezależnie od tego, czy przebudowujesz dużą łazienkę w stylu spa, czy małą toaletę, wolnowisząca toaletka i szafka podumywalkowa mogą być dla Ciebie idealnym wyborem. W dzisiejszym artykule przedstawimy najważniejsze korzyści, dzięki którym będziesz mógł podjąć świadomą ostateczną decyzję.

Czy ten mebel jest dla Ciebie??

Umywalka wolnowisząca z szafką do stylowej łazienki, nowoczesna i szykowna w matowej czerni i drewnie

Umywalka wolnowisząca z szafką podblatową sprawia, że ​​małe pomieszczenia wydają się większe

Dzięki temu, że umywalki wolnowiszące montowane są na ścianie, tworzą nieprzerwaną przestrzeń podłogową. Dzięki temu łazienka wydaje się bardziej przestronna i przestronna. Zaledwie kilka centymetrów przestrzeni pod tobą Szafka pod umywalkę może sprawić, że poczujesz się mniej obszerny i bardziej opływowy.

A kiedy do szafki, podłogi i ściany dobierzemy monochromatyczny kolor, toaletka wydaje się naturalnym przedłużeniem swojego otoczenia, dzięki czemu całe pomieszczenie wydaje się jeszcze szersze i bardziej otwarte.

Umywalka wolnowisząca stwarza iluzję dodatkowej przestrzeni

Umywalka wolnowisząca z szafką do stylowej łazienki, łazienki minimalistycznej i szykownej

To powiedziawszy, nie oznacza to, że powinieneś kupić dużą toaletkę do małej łazienki. To po prostu nie jest idealne do wykorzystania w przestrzeni. Z drugiej strony mała toaletka w dużej łazience może naprawdę zagubić się w projekcie lub nie jest odpowiednim rozwiązaniem do przechowywania.

Dlatego wybierając rozmiar zastanów się, jaką funkcję mebel powinien pełnić w Twojej łazience. Jeśli przebudowujesz dużą łazienkę główną, najlepszym rozwiązaniem może być podwójna próżność. Ale jeśli remontujesz mniejszą łazienkę dla gości, prawdopodobnie potrzebujesz tylko jednej umywalki.

Jeśli przechowywanie jest w Twojej łazience priorytetem, wybierz wyższą próżność z dużą ilością miejsca do przechowywania i kilkoma szufladami, aby uzyskać większy porządek. Zdecyduj, co jest dla Ciebie najważniejsze, a następnie wybierz swój model.

Choć wyposażenie łazienki sprowadza się do najpotrzebniejszych rzeczy, wysokiej jakości materiały nadają pomieszczeniu aurę luksusu

Umywalka wolnowisząca z szafką do stylowej łazienki czarno-biała nowoczesny modny

Umywalkę wolnowiszącą można zamontować na dowolnej wysokości

Standardowe toaletki zazwyczaj zapewniają najlepszy komfort osobom o średnim wzroście. Natomiast umywalki wolnowiszące można zainstalować na dowolnej żądanej wysokości, aby pomieścić osoby starsze, dzieci lub niepełnosprawni domownicy.

Taka wysokość sprawia, że ​​sprzątanie łazienki jest dziecinnie proste. Nie można zaprzeczyć, że łatwiej jest wyczyścić pod wolnowiszącą szafką podumywalkową z szafką podumywalkową. Zające kurzu, brud i pleśń nie mają szans.

Wolno wisząca toaletka, podłoga z mozaiki i piękna marmurowa półścianka zapewniają świeżą, stylową estetykę

Umywalka wolnowisząca z szafką do stylowej łazienki płytki półścienne drewno marmurowe stylowe

Umywalka wolnowisząca jest bardzo elastyczna i konfigurowalna

Ze względu na swój minimalistyczny wygląd, umywalki wolnowiszące najlepiej sprawdzają się w łazienkach, które są już zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Nowoczesne style umeblowania charakteryzują się zazwyczaj wyraźnymi, prostymi powierzchniami, wieloma neutralnymi kolorami i odpowiadającymi im akcentami. Jednak te meble są nadal bardzo elastyczne. Wszystko zależy od kształtu i estetyki.

Jeśli chodzi o podłogę, ten rodzaj próżności może również uprościć układanie i zapewnić więcej miejsca na prezentację pięknego projektu podłogi. Jeśli chcesz zainstalować ogrzewanie podłogowe, taki mebel jest absolutną koniecznością, aby zapobiec niebezpiecznemu przegrzaniu.

Marmur może wyglądać jednocześnie bardzo współcześnie i vintage

Umywalka wolnowisząca z szafką pod umywalkę do stylowej łazienki w stylu vintage z marmurem

Nie wahaj się! Jeśli planujesz nową łazienkę lub chcesz wyremontować starą, wolnowisząca umywalka z szafką jest właśnie dla Ciebie. To właśnie nowoczesny symbol wysokiej estetyki i wysublimowanego stylu w łazience.

Umywalka wolnowisząca z szafką do stylowej łazienki dwie umywalki do dużej łazienki

Thanks! You've already liked this