Więcej świeżości na wejściu – stwórz wiosenną atmosferę na wyciągnięcie ręki

więcej świeżości przy wejściu doniczki w stylu antycznym

Więcej świeżości na wejściu – świętuj wiosnę!

Wiosna to zawsze nowy początek. Chodzi o świeże kolory i zmysłowe zapachy, natura budzi się i odnawia. I tak właśnie jest dla nas. Kiedy myślisz więcej o aranżacji swojego wnętrza, dlaczego nie zacząć od strefy wejściowej? Twoje drzwi wejściowe, taras i schody są idealną sceną dla splendoru natury we wszystkich jej formach i niuansach.

Użyj poniższych świetnych pomysłów jako kreatywnego wkładu w swój wiosenny projekt zewnętrzny.

Jak dodać więcej koloru do wejścia przez rośliny i świeżo pomalowane drzwi Zdjęcie: Kass & Współpracownicy

więcej świeżych kwiatów magenta przy wejściu

Zacznij od wiosennych kolorów!

Czy Twój ogród to idealne święto kolorów? Dlaczego nie postawisz tego kolorowego blasku w świetle reflektorów przy wejściu? Do tego udaną opcją byłyby duże donice wykonane z plastiku, żywicy lub terakoty. Sprawdź lokalną kwiaciarnię i dowiedz się, jakie pospolite rośliny są obecnie w Twojej okolicy. Wiszące paprocie i pnące rośliny pięknie prezentują się na werandzie lub frontowym patio. Jeśli nie masz dużo miejsca, możesz postawić kilka doniczek przy oknie. Wybrane rośliny nie mogą blokować drogi do drzwi wejściowych. Powinny być jedynie rozsądnym, gustownym dodatkiem do elewacji. Pieczołowicie wypielęgnowane rośliny nadają strefie wejściowej dostojny wygląd i świetnie prezentują się nie tylko wiosną, ale przez cały rok.

Szczególnie zachęcają kolorowe rośliny i świeżo pomalowane drewniane drzwi wejściowe – zdjęcie: Conrado – Budowniczowie Domów

więcej świeżości przy wejściu jasnożółta fasada bujna roślinność

Same drzwi wejściowe przyciągają wzrok gości lub własnej rodziny. Kolory drzwi takie jak jaskrawoczerwony, żółty, pomarańczowy czy turkusowy są modne i bardzo popularne wśród projektantów i właścicieli domów. Po prostu wybierz niuanse, które pasują do Twojej fasady. Akcesoria do drzwi, numery domów i stylowe oświetlenie zewnętrzne również mają swój wkład w zewnętrzną dekorację Twojego domu. Nie zapomnij o wycieraczce! Nic nie może wyglądać gorzej niż szykowne, świeżo pomalowane drzwi z odrapaną wycieraczką.

 Zorganizuj wygodne siedzenia w strefie wejściowej i uzyskaj nową, świeżą wycieraczkę – Zdjęcie: Alan Mascord Design Associates Inc

więcej świeżości przy wejściu z ozdobną fontanną i miejscem do siedzenia

Wraz z nadejściem wiosny Twój dom również nabierze nowego wyglądu. Wykorzystaj wszystkie możliwości, aby na wejściu stworzyć więcej radości życia i świeżości. Jeśli masz sąsiednią część wypoczynkową, nie przegap okazji, aby wyposażyć ją w kolorowe, wzorzyste poduszki! Siedząc zrelaksowany na łonie natury, możesz w pełni cieszyć się wiosną i celebrować życie.

Pobudzający i niesamowicie świeży

więcej świeżości na wejściu pobudzająca pomarańczę

Cytrynowy żółty i turkusowy – cudowne połączenie

więcej świeżości przy wejściu turkusowe drzwi wejściowe

Eleganckie i szlachetne wykonane z drewna wiśniowego

więcej świeżości przy drzwiach wejściowych z drewna wiśniowego

Subtelny romans – delikatne kwiaty

więcej świeżych róż pełzających przy wejściu

Thanks! You've already liked this